שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז באמת מוצאים שולטת

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 7 שנים • 9 באוק׳ 2016
אחד שמבין​(נשלט) • 9 באוק׳ 2016
צר לי, אבל אני לא מכיר את המושג הזה דוגמאות גרועות.
אני לא בדקתי את כל הדוגמאות האלה לעומק, את רובן הגדול אני לא מכיר, ואפילו לא ניסיתי להכיר, מה לעשות שאני בסה"כ 1.75
אבל, במקרה יצא לי להכיר שתיים מבעלות הפרופילים הללו. אחת היכרות אישית יותר ואת השניה רק בהתכתבות. אני יכול לומר לך בהחלט שזה ממש רחוק מהדרך שהן הצטיירו בעינייך. אגב לגבי בעלים, לאחת מהן בוודאות אין בעל, לשניה אני מניח שאין לפי המידע שהיא העבירה לי.

אין לי מושג למה אנשים כותבים דברים בפרופיל שלהם, אבל זה נראה לי לא רציני לנתח את האופי של אדם מבלי היכרות מעמיקה יותר.

אגב, אני לכשעצמי הייתי שמח אם כולן היו מקבלות את התיאוריה שלך בדבר עדיפותם של נשלטים שאינם "היפים האלה" אבל עדיין אני חושב שקשה מאוד לעשות הכללות.

אגב באחד הפרופילים בנ"ל נכתב "מאסתי בחתיכים" icon_smile.gif
מנחם920
מנחם920 • 9 באוק׳ 2016
שאלה טובה. אני השקעתי בפרופיל כתבתי פרטים עשיתי מנוי שלחתי לא מעט הודעות וכלום icon_sad.gif
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 9 באוק׳ 2016
המלכה אורית כתב/ה:
ציטוט: הנה הבאתי לך מעט פרופילים מרפרוף קל באתר. אני בטוח שאם תתאמצי יותר ממני (יש לי נטיה לעצלות בסופשים) תגלי שיש עוד הרבה יותר.
קחי בחשבון סטיית תקן של 5 ס"מ
הבאת דוגמאות גרועות
מעיון בפרופילים שלהן כל אחת בטוחה שהיא אנג'ילינה ג'ולי ומחפשת לא רק גבוה אלא אחד שנראה כמו אלה שהיא רואה במגזינים או בפרסומות לבושם...(חלקן אני בטוחה שהבעלים שלהם נראים רחוק מאד מהפנטזיה שלהן)
בדסמ זה קצת יותר מפרצוף יפה
מנסיון היפים האלה הם הנשלטים הכי גרועים כי הם באים עם אגו מכאן ועד אלסקה..

צר לי אבל אני נוטה להסכים עם הבחור (לפחות חלקית).
ללא ספק ישנן (כאן) שולטות מדהימות ומהממות שמגיעות מהמקום הכי כנה ואמיתי ובאמת מחפשות לשלוט באופן מלא בנשלט שמצידו מגיע גם הוא ממקום שבו הוא רוצה למסור שליטה ולא לוותר עליה.
ואותן שולטות באמת מחפשות חומר אנושי טוב שניתן לעצב בדמות של נשלט אמיתי ולא של סתם עוד סמרטוט מסכן שמחפש מילוי הוראות עיוור, ולכן נותנות פחות חשיבות לעניין של מראה (אם כי חייבת להיות משיכה מינית כלשהי או שזה פשוט לא יעבוד).
אל מצד שני, לא חסרות שולטות בשם בלבד שמחפשות לשרת רק את הצרכים של עצמן ולנצל כל אדם אקראי שמוכן לכך לו רק בשביל התחושה או ההרגשה של אותו האדם מתפרס לרגליהן, מושפל ועלוב.
תחושה שכזאת תמיד תהיה מועצמת ע"י מראה גברי או זכרי, גובה, שרירים ועמידות.
לצערי שולטות שכאלה הן בעלות סטנדרטים נמוכים יותר ומוכנות לקבל כמעט כל אחד שעולה על אותם קריטריונים מסוימים משום שגם ככה סביר להניח שלא יחזיקו בו זמן רב ומהר מאוד יעבדו כל עניין בו ויעברו הלאה.
מצד שני, דווקא אותן שולטות מחפשות נשלטים בתדירות גבוהה יותר ולכן הן נראות יותר ובעיקר אליהן פונים.
המלכה קליאו​(שולטת)
המלכה קליאו​(שולטת) • 9 באוק׳ 2016
זה שוק ופועלים עליו כוחות השוק כמו בכל שוק אחר כל עניין של היצע,ביקוש וכימיה
טיפים נוספים במקרה ויש מענה לפרמטרים הנל:
יושר
יושרה
פתיחות
כנות
ופשוט היה אתה
התמדה 
כבוד 
ובלי הכללות והסקת מסקנות גורפות
בסופו של יום:
אומרים שלזווג זיווג זה קריעת ים סוף
חזווג מלכה עבד זה קריעת תחת !!
בהצלחה!
Sparkit
Sparkit • 9 באוק׳ 2016
קודם כל חשוב שתבין אם אתה מחפש בת זוג שולטת או רק שולטת.

אני אנסה לעזור בכך שאגיד מה גורם לי לענות להודעות  (כפי שהפרופיל שלי מראה, גם אני בעלת דרישות מוזרות):
שנון, אינטיליגנט, בטח בעצמו מאוד, לא מחפש לשרת בדרך מסויימת ספציפית, רק מעוניין לרצות את השולטת וללכת לפיה, במקום מאוזן בחיים, מנוסה כנשלט, מצחיק מאוד, בעל טאקט שמוכן לקשר רציני וזוגי ביחד עם שליטה, יש לו פרופיל ובלוג מעניין ומושקע.
בד"כ ששיחה מעניינת מתפתחת בצ'ט הפרטי לדוגמא, היא גולשת לוואטסאפ, לשיחות טלפון ומפגש. בשלב הזה חשוב לחזר, לא להציק אבל כן לשלוח הודעות, להתעניין וכדומה.

לא אענה להודעות כאלו:
אם אין בהודעה משהו מיוחד עלי והיא נראת כמו העתק הדבק \מכילה פחות מ3 משפטים, גברים שלא טרחו לקרוא את הפרופיל (הארוך, נו, אני יודעת...) שלי ולא ראו שהם בגבולות שלי, אנשים שמחפשים משהו שאיני יכולה או רוצה לתת (לדוגמא, לא מעוניינת להכיר כלבים).
מניחה שלכל אחת יש סיבות אחרות לענות או להתעלם, אבל אני לא קוראת מחשבות, אז אלו שלי, מקווה שזה עזר קצת.

לגבי מראה, כל עוד הנשלט יותר גבוה ממני, לא משנה לי בכמה. אבל כן חשוב לי שהוא יראה טוב ואני ימשך אליו, בדיוק כמו שהייתי מסננת בבר לפי מראה, כך גם בכלוב.
בצ'ט עוזר לדבר בכללי, למרות שזה עמוס וקשה להשתלב, שמתי לב שמי שמדבר בכללי מקבל יותר פניות וגם שהוא פונה היחס אליו שונה אוטומטית icon_smile.gif
**הגעה למקומות בדס"מים (סדנאות, מסיבות לופטים וקשירות, דאנג'ן, פיקניקינקי ושאר האירועים שחלקם כאן תחת "בילויים") מגדילה את היכולת שלך להיתקל בחברי קהילה שלא בכלוב (ויש המון המון כאלו).
** יש אנשים שמצאו נשים דומיננטיות בחיים הונילים וחשפו אותם לעולם וכיום הם נשואים, מכירה מקרוב זוג מהמם כזה. אפשר לפתוח את העולם שלנו גם לאנשים שלא חייבים או צריכים את זה במיטה, זה ממכר icon_smile.gif

בהצלחהicon_smile.gif
ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 11 באוק׳ 2016
היי strapon71(נשלט){לא משוייך} ,

ברוך הבא לכלוב ולעולם של בדס"מ.
אני זוכר שאני התחלתי את צעדיי לפני 16 שנה icon_smile.gif
ומה שכתבו פה צרם לי.
מצד אחד אומרים אין לך סיכוי, תוותר.
מצד שני אומרים אם תעשה כך וכך אולי.
וזה מרגיש כל כך מייאש.
ואני עברתי את זה וזה בכנות גרם לי לוותר.
אז בדס"מ חזר להיות פנטזיה.
ובינתיים, יצאתי עם כמה בנות, והתחלנו לספר אחד לשני על הפנטזיות שלנו, ואני התבגרתי.
אני אדבר רק מתוך הניסיון שלי. (זה לא חקוק בסלע)
ברמה הכי בסיסית זה דחף ורצון שיש לך שלא הולך להעלם לא משנה כמה נראה לך הסיכוי אפסי לפגוש מלכה למערכת יחסים אמיתית.
ומנגד אתה שולח הודעות ולא מקבל תשובה וזה מעליב. ואתה רוצה לוותר.

אז אני אבוא ואשים את המציאות כפי שחוויתי אותה.
לא זה לא הולך להיות קל, ואם אתה חושב שכן הניסיון שתצבור יאכזב אותך.
אבל זה גם לא בלתי-אפשרי.
זה אפשרי אבל זה קשה.
אני מאמין מהניסיון שלי שאם תפנה ל100 נשים אולי 10 יסכימו לדבר איתך ו1 תצא אתך לדייט.
אבל אתה רק צריך אחד שתהיה חברה ו/או מלכה שלך.

זה לא יהיה תהליך קל ואתה תגדל תוך כדי ותלמד המון על עצמך, וגם על הנשים ואך שהן רואות את העולם, ואך לשנות את הפרופיל שידבר להן, ולמה.
אחד הדברים שאני למדתי הוא שמלכות לא חיות על עולם אחר, הן לא יצורים שמימיים, הן נשים בדיוק כמו כל שאר הנשים.
ויש להם את אותן הצרכים שיש לנשים אחרות, והצרכים שיש לנו.
הצורך שאבא ואמא יאהבו אותן,ש הם יקבלו חום וחיבה מאחיהם/אחיותן וחברות שלהן שהן ימצאו בן או בת זוג שיאהב ויעריך אותן.
הן צריכות לפרנס את עצמן, לשלם שכירות, לקנות אוכל, לבשל, לנקות, לקנות, ללכת לשירותים, למצוא מקצוע, להגשים את עצמן מבחינה מקצועית.
כל אחד אחרת, אחת אומנות, אחת מדע, שני נדל"ן ורביעית מלכת סאדו, כל אחד לפי שממלא אותה.
יש גם צד רוחני שכל אחת ממלאת בדרך אחרת, אחת על ידי תפילה בבית-כנסת, שני אומנות, שלישי טיפול בילדים כל אחד ומה שממלא אותה.
והן גם טועות מלא, ובוכות, וכועסות על עצמן, ונכנסים למצבים כלכלים קשיים כולל פיטורים, איבוד בית, ועוד צרות.
ונוסף לכל אלה, יש את הצרות שייחודיות לנשים בישראל, בין שהן בנות 12 או בנות 30.
אנחנו לא מודעים לזה בתור גברים כי זה לא קורה לנו,
אבל כל בחורה שהולכת ברחוב ושבעתיים כשזה בשעת לילה צריכה להזהר שהבחור שהיא רואה לא יתקוף, יהרוג או יאנוס אותה.
ולכן כשאנו כגברים גם אם כנשלטים ניגשים לבחורה, הדבר הראשון שהיא צריכה להזהר הוא האם הבחור הזה יתקוף אותי.
זה מעל הכל.
זה נראה לנו (כגברים) משוגע, אבל שאל ידידות, אמהות, אחיות שלך והן יספרו לך.
לי זה לא נשמע הגיוני עד שאני וחבר ליוויתי בנות ממועדון גוטי, וכל 3 דקות גברים הטרידו אותן ברמות שגרמו לי להרגיש לא נעים ולפחד, ולחשוב שעוד 3 דקות אני אצטרך להגן עליהן ותתפתח קטטה, הגברים ניגשו אליהן ואמרו להם דברים מפחידים, שבעיניהם היו התחלות (מבחינת הנשים זה היה סיפור שיכל להגמר רע).
שאלתי אותן אחרי שליוויתי אותן לחוף מבטחים, אם זה לילה מוזר, ואחד מהן אמרה לי "לא זה מה שנקרא להיות בחורה בישראל".
כשהלכתי עם חברה שלי (היום אקסית) ברחוב משהו התחיל לגעת לה בשיער כשאני לידה, אני ניגשתי אליו לשאול אותו מה הוא עושה, 
ורק בגלל שחברה גררה אותי בכוח,
(וזה מצחיק כי היא קטנה ממני-אבל אם היא רוצה משהו כזה חשוב אני לא אגיד לא) אז רק בגלל שהיא גררה אותי זה לא נגמר באלימות.
ואחרי היא סיפרה לי שזה קורה לה כל יום עשרות פעמים ביום.
ויש עוד סיפורים שאוכל לספר, אבל הבנת את העיקר.
לי זה עדיין לא נתפס כי אני מסתובב בדרום תל אביב בלילה ובמקומות הכי מסוכנים ולא עשו או אמרו לי דבר.
אבל אצל בנות, ההטרדות הן עניין שבשיגרה, עכשיו תחשוב לעצמך מה בחורה חוששת כשהיא הולכת בשעת לילה ברחוב באזור מסוכן.
או כשהיא מקבלת הודעה בתא-דואר בכלוב.
לכן התשובה הראשונה היא לא.
זה לא אישי.
אז אתה יכול לחשוב בשתי אופנים.
המלכה הבא שאתה כותב לה היא היחידה בעולם, ואם היא תסרב לך היא תספר לכל שאר המלכות ובחיים לא יוכל להיות לך מלכה. שזו גישת המחסור.
או שיש עוד מלכות, וכל אחד שונה מהשנייה, ורק בגלל שאחד או מאה אמרו לך לא זה לא משפיע בכלל על המלכה הבאה שתגיד לך כן.
אבל צריך לקום ולעשות וכפי שSparkit כתבה.

ללכת למקומות בדס"מים (סדנאות, מסיבות לופטים וקשירות, דאנג'ן, פיקניקינקי ושאר האירועים שחלקם כאן תחת "בילויים") מגדילה את היכולת שלך להיתקל בחברי קהילה שלא בכלוב (ויש המון המון כאלו). 
לבדוק עוד אתרים בדס"מיים FETLIFE , דומ דומינה,
להרשם לאתרי הכרויות ונילים או ללכת לספייד דייטינג ולדבר עם בנות.
ואולי כשתכיר בנות שאינן מעולם הבדס"מ תוכל להכיר אותן לעולם הזה.
וכן זה יידרוש הרבה מאמץ עד שתצא עם האחת עם המלכה שלך.
וסביר להניח שהיא תהיה מאוד שונה מהפנטזיה שלך.
אבל היא תהיה יותר טובה ממנה כי היא תאהב  אותך, שאתה אתה...

אז העצה שאני נותן לך אני לוקח לעצמי,
כותב לבנות כאן בכלוב, בFETLIFE,בדומדומינה, הולך למפגשי בדס"מ, הולך למסיבות בדאנגן ובמקומות אחרים.
ולפעמים אני נשבר ובוכה, ומשוכנע שאני בחיים לא אפגוש משהי.
ואז אני אעשה משהו שימלא אותי, משחק-מחשב, מדיטציה, להכין אנימציה, לכתוב סיפור, לצייר, להתקשר לחברים, ללכת לאירוע של משחקי-תפקידים.
ואני אנסה שוב.
כי מתחת לכל,
אחרי כל המסכות, 
אחרי כל הטייטלים SLAVE,DOMINATRIX, מלכה שולט, נשלט, נשלטת
מתחת לכל זה אנו בני-אדם 
שבירים ופגיעים
וצמאים לאהבה
ואם ננסה מספיק קשה
ונקום רק פעם אחד מעבר לזמן שניפול
נצליח.

הנה אתר שנותן עצות על דייטינג שנראה לי רלוונטי לעולם הבדס"מ
http://www.doctornerdlove.com/
אני מקווה שזה עוזר.
ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
היי strapon71(נשלט){לא משוייך} ,

ברוך הבא לכלוב ולעולם של בדס"מ.
אני זוכר שאני התחלתי את צעדיי לפני 16 שנה icon_smile.gif
ומה שכתבו פה צרם לי.
מצד אחד אומרים אין לך סיכוי, תוותר.
מצד שני אומרים אם תעשה כך וכך אולי.
וזה מרגיש כל כך מייאש.
ואני עברתי את זה וזה בכנות גרם לי לוותר.
אז בדס"מ חזר להיות פנטזיה.
ובינתיים, יצאתי עם כמה בנות, והתחלנו לספר אחד לשני על הפנטזיות שלנו, ואני התבגרתי.
אני אדבר רק מתוך הניסיון שלי. (זה לא חקוק בסלע)
ברמה הכי בסיסית זה דחף ורצון שיש לך שלא הולך להעלם לא משנה כמה נראה לך הסיכוי אפסי לפגוש מלכה למערכת יחסים אמיתית.
ומנגד אתה שולח הודעות ולא מקבל תשובה וזה מעליב. ואתה רוצה לוותר.

אז אני אבוא ואשים את המציאות כפי שחוויתי אותה.
לא זה לא הולך להיות קל, ואם אתה חושב שכן הניסיון שתצבור יאכזב אותך.
אבל זה גם לא בלתי-אפשרי.
זה אפשרי אבל זה קשה.
אני מאמין מהניסיון שלי שאם תפנה ל100 נשים אולי 10 יסכימו לדבר איתך ו1 תצא אתך לדייט.
אבל אתה רק צריך אחד שתהיה חברה ו/או מלכה שלך.

זה לא יהיה תהליך קל ואתה תגדל תוך כדי ותלמד המון על עצמך, וגם על הנשים ואך שהן רואות את העולם, ואך לשנות את הפרופיל שידבר להן, ולמה.
אחד הדברים שאני למדתי הוא שמלכות לא חיות על עולם אחר, הן לא יצורים שמימיים, הן נשים בדיוק כמו כל שאר הנשים.
ויש להם את אותן הצרכים שיש לנשים אחרות, והצרכים שיש לנו.
הצורך שאבא ואמא יאהבו אותן,ש הם יקבלו חום וחיבה מאחיהם/אחיותן וחברות שלהן שהן ימצאו בן או בת זוג שיאהב ויעריך אותן.
הן צריכות לפרנס את עצמן, לשלם שכירות, לקנות אוכל, לבשל, לנקות, לקנות, ללכת לשירותים, למצוא מקצוע, להגשים את עצמן מבחינה מקצועית.
כל אחד אחרת, אחת אומנות, אחת מדע, שני נדל"ן ורביעית מלכת סאדו, כל אחד לפי שממלא אותה.
יש גם צד רוחני שכל אחת ממלאת בדרך אחרת, אחת על ידי תפילה בבית-כנסת, שני אומנות, שלישי טיפול בילדים כל אחד ומה שממלא אותה.
והן גם טועות מלא, ובוכות, וכועסות על עצמן, ונכנסים למצבים כלכלים קשיים כולל פיטורים, איבוד בית, ועוד צרות.
ונוסף לכל אלה, יש את הצרות שייחודיות לנשים בישראל, בין שהן בנות 12 או בנות 30.
אנחנו לא מודעים לזה בתור גברים כי זה לא קורה לנו,
אבל כל בחורה שהולכת ברחוב ושבעתיים כשזה בשעת לילה צריכה להזהר שהבחור שהיא רואה לא יתקוף, יהרוג או יאנוס אותה.
ולכן כשאנו כגברים גם אם כנשלטים ניגשים לבחורה, הדבר הראשון שהיא צריכה להזהר הוא האם הבחור הזה יתקוף אותי.
זה מעל הכל.
זה נראה לנו (כגברים) משוגע, אבל שאל ידידות, אמהות, אחיות שלך והן יספרו לך.
לי זה לא נשמע הגיוני עד שאני וחבר ליוויתי בנות ממועדון גוטי, וכל 3 דקות גברים הטרידו אותן ברמות שגרמו לי להרגיש לא נעים ולפחד, ולחשוב שעוד 3 דקות אני אצטרך להגן עליהן ותתפתח קטטה, הגברים ניגשו אליהן ואמרו להם דברים מפחידים, שבעיניהם היו התחלות (מבחינת הנשים זה היה סיפור שיכל להגמר רע).
שאלתי אותן אחרי שליוויתי אותן לחוף מבטחים, אם זה לילה מוזר, ואחד מהן אמרה לי "לא זה מה שנקרא להיות בחורה בישראל".
כשהלכתי עם חברה שלי (היום אקסית) ברחוב משהו התחיל לגעת לה בשיער כשאני לידה, אני ניגשתי אליו לשאול אותו מה הוא עושה, 
ורק בגלל שחברה גררה אותי בכוח,
(וזה מצחיק כי היא קטנה ממני-אבל אם היא רוצה משהו כזה חשוב אני לא אגיד לא) אז רק בגלל שהיא גררה אותי זה לא נגמר באלימות.
ואחרי היא סיפרה לי שזה קורה לה כל יום עשרות פעמים ביום.
ויש עוד סיפורים שאוכל לספר, אבל הבנת את העיקר.
לי זה עדיין לא נתפס כי אני מסתובב בדרום תל אביב בלילה ובמקומות הכי מסוכנים ולא עשו או אמרו לי דבר.
אבל אצל בנות, ההטרדות הן עניין שבשיגרה, עכשיו תחשוב לעצמך מה בחורה חוששת כשהיא הולכת בשעת לילה ברחוב באזור מסוכן.
או כשהיא מקבלת הודעה בתא-דואר בכלוב.
לכן התשובה הראשונה היא לא.
זה לא אישי.
אז אתה יכול לחשוב בשתי אופנים.
המלכה הבא שאתה כותב לה היא היחידה בעולם, ואם היא תסרב לך היא תספר לכל שאר המלכות ובחיים לא יוכל להיות לך מלכה. שזו גישת המחסור.
או שיש עוד מלכות, וכל אחד שונה מהשנייה, ורק בגלל שאחד או מאה אמרו לך לא זה לא משפיע בכלל על המלכה הבאה שתגיד לך כן.
אבל צריך לקום ולעשות וכפי שSparkit כתבה.

ללכת למקומות בדס"מים (סדנאות, מסיבות לופטים וקשירות, דאנג'ן, פיקניקינקי ושאר האירועים שחלקם כאן תחת "בילויים") מגדילה את היכולת שלך להיתקל בחברי קהילה שלא בכלוב (ויש המון המון כאלו). 
לבדוק עוד אתרים בדס"מיים FETLIFE , דומ דומינה,
להרשם לאתרי הכרויות ונילים או ללכת לספייד דייטינג ולדבר עם בנות.
ואולי כשתכיר בנות שאינן מעולם הבדס"מ תוכל להכיר אותן לעולם הזה.
וכן זה יידרוש הרבה מאמץ עד שתצא עם האחת עם המלכה שלך.
וסביר להניח שהיא תהיה מאוד שונה מהפנטזיה שלך.
אבל היא תהיה יותר טובה ממנה כי היא תאהב  אותך, שאתה אתה...

אז העצה שאני נותן לך אני לוקח לעצמי,
כותב לבנות כאן בכלוב, בFETLIFE,בדומדומינה, הולך למפגשי בדס"מ, הולך למסיבות בדאנגן ובמקומות אחרים.
ולפעמים אני נשבר ובוכה, ומשוכנע שאני בחיים לא אפגוש משהי.
ואז אני אעשה משהו שימלא אותי, משחק-מחשב, מדיטציה, להכין אנימציה, לכתוב סיפור, לצייר, להתקשר לחברים, ללכת לאירוע של משחקי-תפקידים.
ואני אנסה שוב.
כי מתחת לכל,
אחרי כל המסכות, 
אחרי כל הטייטלים SLAVE,DOMINATRIX, מלכה שולט, נשלט, נשלטת
מתחת לכל זה אנו בני-אדם 
שבירים ופגיעים
וצמאים לאהבה
ואם ננסה מספיק קשה
ונקום רק פעם אחד מעבר לזמן שניפול
נצליח.

הנה אתר שנותן עצות על דייטינג שנראה לי רלוונטי לעולם הבדס"מ
http://www.doctornerdlove.com/
אני מקווה שזה עוזר.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 11 באוק׳ 2016
ידיים קשורות השקיע מאוד בעצות שהן נכונות וטובות אבל המסר הוא שזה מאוד קשה והוא עצמו התייאש בדרך.
אני רוצה לומר לך משהו הפוך. שאינו סותר אף אחת מהעצות שנכתבו לעיל אדרבא הולך איתן יד ביד.
זה ממש לא קשה ולא מסובך, רק צריך להיזהר מהטעויות הכל כך נפוצות בהתנהלות. וכמו בד"כ הכל עובד הפוך ממה שאנשים עושים כאינסטינקט.
כיום אני לא ממש מעורב בסצנה כאן בארץ, אני נפגש בעיקר עם ידידות ותיקות.
אבל בעבר כשכן הייתי מעורב אני יכול לומר לך שהיכרתי דומיות בקלות מאוד רבה, הרבה מהן פנו אלי.
ולא אני לא חתיך, ולא שרירי, והמראה שלי לא מושך תשומת לב, לבושתי, בתקופות מסויימות הייתי אפילו עם משקל עודף של 20 ק"ג. אני אוסיף ואומר שאני מאוד ביישן. למרות שביום יום אני מאוד אסרטיבי, קשה לי לגשת לבחורה שאני לא מכיר במועדון, ואני גם לא כותב יותר מדי הודעות לדומיות שאין לי קשר איתן, אלא אם כן משהו מאוד ספציפי משך את תשומת לבי.
כשאתה נטמע בתוך חברה, מכיר אנשים, מעביר איתם זמן בכייף האיכויות שלך אם הן קיימות יצופו (ולכל אדם יש את האיכויות שלו אם זה קוגנטיבי, חברתי, או כל תחום שלא יהיה) והקשרים יתפתחו בצורה טבעית.
כשאתה נכנס למרדף אחרי הדומית שתגשים את חלומותיך, זה לא הולך לכיוונים טובים. אתה הופך להיות ממוקד מטרה ומאבד את זה.
לסיכום, שחרר לחץ, אל תכתוב מליון הודעות לכל הניקים הנשיים בכלוב, תתחיל להתחבר לאנשים (ולא רק לנשים) במועדונים, מפגשים ובצ'אט ותראה שהכל הולך יותר בקלות.
אני בטוח שיש עוד הרבה גישות שונות בסופו של דבר לכל אחד עובד משהו אחר. אבל אני את שלי תרמתי לך icon_smile.gif
בהצלחה!!!