לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משיכה לכאבים ישנים

יייאא​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 13 באוק׳ 2016

משיכה לכאבים ישנים

יייאא​(נשלטת) • 13 באוק׳ 2016
האם אתם מרגישים לפעמים שאתם בתחום הבדס"מ כי אתם נמשכים לחטט ולגעת בפצעים שלכם דרך שחזור/הצפה/נגיעה עקיפה/ישירה במקום הכאוב?
האם אתם מרגישים שטראומה/פצע והרצון לחוג סביבה/ו הובילה אתכם לכאן? אם כן- האם אתם מרגישים שהבדס"מ עוזר לכם להתמודד ולהשתחרר או שהוא רק משאיר אתכם במקום של שחזור והתפלשות?
אשמח מאוד לשמוע.
איה74
איה74 • 13 באוק׳ 2016
מי מתמודד? לגמרי מדחיקה. כמהה ובורחת באותה מידה. הפחד הכי גדול זה להיות רק חור ולאהוב את זה כלכך. האישור האולטמטיבי, זה מה שאני באמת שווה. כלום. בנתיים המאהב המעצבן שלי מתעקש לגרום לי להרגיש כמו אלילה גם כשאני על ארבע מלקקת את כל מה שהוא מגיש לי. אז בנתיים אני מחפשת את התשובה. 
יייאא​(נשלטת)
יייאא​(נשלטת) • 13 באוק׳ 2016
סקרנית להבין, את מרגישה שהמשיכה שלך להיות חור ולאהוב את זה קשורה ל"פצעים" מההיסטוריה שלך?
סוררת בשקט​(אחרת)
סוררת בשקט​(אחרת) • 13 באוק׳ 2016
קצת מזה וקצת מזה. ובעיקר ההבנה שהמיניות שלי נבנתה סביב החוויות ההן שהובילו אותי לכאן ולכן אני לא יכולה להפריד בין זה לבין הגירוי המיני שלי וההנאה. אצלי זה הפך קצת לקביעת ראשוניות של ביצה ותרנגולת. 
איה74
לפני 7 שנים • 14 באוק׳ 2016

מצב בסיס - בלתי ניתנת לאהבה

איה74 • 14 באוק׳ 2016
'אליס' כתב/ה:
סקרנית להבין, את מרגישה שהמשיכה שלך להיות חור ולאהוב את זה קשורה ל"פצעים" מההיסטוריה שלך?
את רק כלי, חפץ לצרכים של אחרים. לך אין צרכים משלך (יש לך אבל כדאי שתעלימי אותם מהר, הם מיותרים).  
זה לא המקור המשיכה שלי לבדסמ. אני תמיד הייתי כזו. 
בנתיים, הנסיון שלי תמיד היה חיובי. ונע בין משעשע לכיף וגם אהבה אמיתית. 
אבל איפהשהו, מאחור, במחשבות, הדלת הזו נוכחת. ואני תמיד תוהה מה יקרה אם יום אחד היא תפתח. לסשן יש בהחלט פוטנציאל לעשות את זה. 
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 14 באוק׳ 2016
נתקלתי בימי חיי באנשים שמנסים להתייחס לבדסם כסוג של טיפול. לרפא את העבר.
אני לא פסיכולוג או פסיכיאטר, אבל מהמקרים שאני היכרתי, והם לא מעט, זה הביא למקומות לא טובים.
אני יכול להסכים שיש פה הרבה אנשים שהגיעו לפה בעקבות כאבים שחוו בעבר. וכן, גם אני מכיר לפחות חלק מהתיאוריות בנושא.
אם שואלים אותי, הייתי ממליץ לטפל בפצעי העבר בדרכים המקובלות ורק אח"כ לבדוק אם בדסם מתאים.

אני לא מאמין בתרפיות שיש בהן יצרים הדדיים, תרפיות שמנווטות ע"י אדם שהטיפול עצמו אמור לספק את יצריו וצרכיו הסאדיסטיים. יקשה מאוד על אדם כזה, להגיע למקום שבו הוא פנוי לטפל בצד השני באובייקטיביות. במקרים שאני היכרתי, "הצד המטפל" בסופו של דבר משך את זה לצד של סיפוק היצרים האישיים שלו, מה שפגע עוד יותר ב"מטופלים", שהיו בטוחים שזה חלק מהטיפול, והמשיכו בעיניים עצומות. והאמת, שבעיני זו סיטואציה בלתי אפשרית.
מה עוד, שלא תמיד יש לכל אחד את הידע הנדרש לטפל בבעיות עבר. ולמי שיש את הידע הנדרש, ידוע גם שיש כאן בעיות אתיות קשות מאוד ואף פליליות.

אחת הבעיות הקשות של אנשים שנשארים בתחום מתוך תקווה לרפא את העבר, היא הייסורי מצפון. למה אני ככה? איך הגעתי לפה?... ויחד עם הרצון להגיע לכמה שיותר נמוך וכואב בסשן (כדי לחוות את העבר ולטפל), בשניה שהסשן מסתיים ולפעמים כמה דקות לפני, מתחילים יסורי מצפון נוראיים, פחדים וחרטות.

אני בטוח שאין בזה שחור ולבן, ויהיו אנשים שיגידו שזה ריפא אותם וזה הכי טוב להם. ואולי אפילו נקבל המלצות על שולטים שמתמחים בטיפולים שכאלה.

מהמלצות הייתי נזהר, אבל הייתי שמח לשמוע אם טיפול כזה כן הצליח לאורך זמן (שאחרי 10 שנים עדיין המצב טוב) וה"מטופלת" פתרה את בעיית העבר מבלי ליצור בעיית הווה חדשה. כמובן שחיים במסגרת כת לא נחשבים, לפחות בעיני, כפתרון אלא כבעיה חמורה יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2016
לפעמים אני מרגישה שטראומה הובילה אותי לכאן, אבל לרפא באמצעות בדס"מ זה חרא רעיון. הדבר היחיד שמרפא הוא להפרד מהעבר לשלום, ולהפסיק לשחזר את הפגיעות. 
יייאא​(נשלטת)
יייאא​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2016
מסכימה מאוד שבדסמ הוא לא כלי לריפוי וטיפול ואל לו להתיימר להיות. השאלה שלי היא האם עצם השחזור והעיסוק בטראומה או בפצע מביא לדעתכם להתמודדות או שהוא גורם להיתקע בלופ של שחזור?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2016
לופ.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 15 באוק׳ 2016
ArchAngel​(שולטת) • 15 באוק׳ 2016
כסטודנטית לתחום הטיפולי, אני מסכימה עם כל מילה ש"אחד שמבין" כתב.
באמת שלא יכולתי לנסח את הדעתי יותר טוב מכך.

בדס"מ הוא לא תחליף לטיפול! להיכנס לבדס"מ ממקום שכזה מאפשר פתח ענק לניצול או לפגיעה (פגיעה עצמית ו/או פגיעה מהזולת) גם אם זה לא בכוונת תחילה.

מי שמתיימר "לטפל בבדס"מ", בדר"כ חסר את הידע המקצועי. הרי מי שיש לו ידע מכיר את הפוטצניאל ההרסני הטמון בכך ולא ירצה לשאת באחריות. הדבר היחיד שאדם אחראי יעשה בנידון יהיה לכוון למטפל עם הכשרה שאין לו אינטרס מיני בכם, שיטפל באופן אובייקטיבי מבלי לספק את צרכיו באמצעותכם.

לכל קשר, במיוחד לקשרים כה מורכבים שיכולים לגעת באזורים עדינים של הנפש, חשוב להיכנס ממקום שלם עם עצמך אחרת זה יגרר למקומות לא טובים.