צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

Jon Snow 28
לפני 7 שנים • 13 באוק׳ 2016

עובדות מהשטח

Jon Snow 28 • 13 באוק׳ 2016
בתור אחד שכבר עוסק בתחום כארבע שנים, אני חייב להגיד לכם שהמציאות בשטח שונה לחלוטין מכל מה שהנשים כתבו פה.
מלבדי, אני מכיר עוד לא מעט גברים ונשים שעוסקים בליווי, זנות, עיסויים אירוטיים, תקראו לזה איך שבא לכם.
רובם ורובן המוחלט לא נוגעים בסמים ונמצאים בשלב כזה או אחר של הוצאת תואר, או שיש להם איזה עבודה בחצי משרה באיזשהו משהו.
כן, אני גם מכיר מישהי מחוקה לחלוטין שכל הזמן מדברת על ביאת המשיח וחזרה בתשובה שמעידה על עצמה שהיא שונאת לעשות את זה אבל מה לעשות - היא גרה בדירה יקרה ויש לה הוצאות (סיבה די מפגרת לטעמי..אבל כל אחד וההעדפות שלו). אבל היא המקרה החריג, ולא כמו שאתן ציירתן.
מי שלא טוב לה בזנות - לא תשרוד בענף.
עברה כבר מזמן התקופה הזאת שמנצלים נשים ממזרח אירופה ולוקחים להן את הפספורט ומכריחים אותן לשכב עם גברים. היום יש כל כך הרבה ישראליות בעניין מרצון שכבר אין טעם בזה.
יתרה מכך: אנחנו נפגשים כל כמה זמן ומחליפים חוויות על לקוחות שונים, בסך הכל יש כאלה שלא באים לנו בטוב ואנחנו נושכים שפתיים ועוברים את זה ולא נפגשים איתם יותר ויש כאלה שממש כיף ונחמד איתם. ברמה שאם הם לא יצרו איתנו קשר במשך שבוע או שבועיים אנחנו יוזמים שיחה לראות מה קורה איתם ואם הכל בסדר...אין שום כפיה. 
כמו בכל עבודה - יש דברים שיותר אוהבים ויש כאלה שפחות.
ימים קלים יותר וקשים יותר.
הרבה פעמים יוצא אנחנו צריכים לדבר עם הלקוח ולשכנע אותו שמה שהוא עושה זה בסדר ושלא יהיו לא נקיפות מצפון ושימשיך להגיע.
מה שכן מעצבן מאוד זה אותם אנשים שמתקשרים ומזיינים את המוח למוות ובסוף לא מגיעים, או כאלה שמגיעים ואין להם את הסכום שסגרנו וכל מיני בסגנון הזה.
הרבה מאוד מהבנות היום עובדות בצורה עצמאית לחלוטין בדירות דיסקרטיות והן סומכות על זה שתחשבו שיש מישהו שיכול להגיע בכל רגע במידה והמצב משתבש. כמעט כולן מתחילות בדירות כמו הדירות שתוארו בכתבה ההיא שיש שם בחורה שעונה לטלפונים וכל זה..בחורות עובדות שם וצוברות לקוחות, מביאות את המספר שלהןלמי שמצא חן בעיניהן וכשהן מרגישות שצברו כבר מספיק הן עוזבות את המקום ומקבלות את הלקוחות המועדפים בבית שלהן. ואז מתחיל הכסף הגדול באמת.

חשבתי שזה חשוב לפתוח לכם (ובעיקר לכן) קצת צוהר לעולם שכל כך ברור שאין לכן שמץ של מושג לגביו מעבר לסטטיסטיקות יבשות שהנפיצו לכם באוניברסיטה.
godisafemale​(שולטת)

עוד פוסט בכיינות ולירלור

godisafemale​(שולטת) • 13 באוק׳ 2016
לא מתאים לך? אל תלך!

* מתחוור, שלא השתנה פה כלום שנים הרבה, סאבים ועבדים בכיינים (לרוב קמצנים חולניים) מכפישים שולטות ומנסים לתעל את התסכול שלהם לפרו-שיימינג.

ילל'ה דוושו ותתגלגלו מההרגל המגונה הזה כבר.
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 13 באוק׳ 2016
המלט, אתה מטשטש את העיקר ונתפס לקטנות. 

הטענה אינה שזנות=אונס.
אלא שזנות היא טראומטית והרסנית, ולכן זה פגום מבחינה מוסרית לצרוך זנות. 
בלי השוואות, פשוט ככה.

ההשוואה לאונס נעשתה כדי להבהיר עד כמה קשה להתווכח עם אנשים שטוענים שזנות טובה לאנשים. 
הספקולציות, הצורך בסטטיסטיקות, והפקפוק בסטטיסטיקות קיימות לא מלמד על חשיבה ביקורתית מפותחת, אלא דעה משוחדת ומגמתית. 
מה היית חושב עם טענות כאלו היו נשמעות ביחס לאונס או טרור? 
מהבחינה הזאת אני משווה בין אונס לזנות.

ציטוט:
ציטוט: המלט
במידה בה מערכת החוקים הינה ביטוי של החברה לדרגת חומרתן של עוולות מוסריות, הרי שאי אפשר באמת להשוות בין אונס לבין זנות, כמו שאי אפשר להשוות בין רצח לבין גרימת חבלה. 
אפשר להתייחס לרצח ולחבלה כחלק מתופעה אחת שקוראים לה אלימות. 
ואפשר להתייחס לזנות ולאונס כחלק מתופעה אחת שקוראים לה תרבות האונס. 
אין אלו תופעות זהות, אבל גם לא זרות. 
הסיבה שלי ושל אחרות לדבר על אונס, זנות, מין עם קטינות או מין במסגרת יחסי מרות כעל תופעה אחת, היא שיש לכולן מכנה שותף, שאנחנו קוראות לו בשם "תרבות האונס".
- כמעט בכל המקרים זה מסתיים בחוויה טראומטית והרסנית. 
- הטריטוריה שבה מתבצעת הפגיעה היא מינית והיא יכולה להשאיר צלקות לכל החיים.
- הקורבן הוא לרוב אישה (לפעמים הקורבן הוא גבר. זה פסול ואיום באותה מידה, אבל זה פשוט קורה פחות).
- בכל המקרים עושים לאישה בכוח משהו שאינה רוצה, ורק הטכניקה משתנה. כוח ברוטלי, כוח לפטר מישהי או להתנקם בה בתוך העבודה, כוח פסיכולוגי לתמרן נפש צעירה, או כוח חברתי שמאפשר ניצול של נסיבות מצערות, נפש פצועה או מצוקה. 

כן, התופעות אינן זהות. אבל גם אפשר לקחת צעד לאחור ולראות את הקשר.

הבעיה בהתקפה על תרבות האונס היא שמדובר בהתקפה בכמה חזיתות. 
לא הלוגיקה היא הבעיה אלא הדיסוננסים הקוגניטיביים של אנשים. אנשים לא אוהבים להרגיש שהם עשו משהו רע.
גינוי של אונס יכול לגייס כמה גברים למאבק. אבל אם מרחיבים את הגינוי גם לזנאים זו בעיה. יש לא מעט זנאים (במיוחד כאן) שלא מתאים להם שיערערו על העליונות המוסרית שלהם וישימו אותם בשורה אחת עם אנסים. למעשה, יש לא מעט זנאים שלא מתאים להם בכלל להיקרא זנאים. הם ישלמו כסף עבור שרותי מין, אבל שהם ילכו לזונה? הם? הרי הם פמיניסטים יותר מארנסטינה רוז.
trol
לפני 7 שנים • 14 באוק׳ 2016
trol • 14 באוק׳ 2016
להיות שונאת גברים זה הכי פגום מבחינה מוסרית.

לזיין אישה זה לא פגום מוסרי. נקודה.
עובדה שטראמפ זיין עכשיו את הילרי בעימות השני.
trol
trol • 14 באוק׳ 2016
סעו לברלין הקיצר.
תחיו עם הפליטים. תלמדו אותם מוסר. תסתדרו נהדר.
godisafemale​(שולטת)
godisafemale​(שולטת) • 14 באוק׳ 2016
איפה הגעתם?! איזה משועממים! ג'י!
אונס וחרבטיטות... משחיזים מקלדת, מזדבללים... מתפלפלים, מי ישמע "שולחן ערוך" הסנהדרין מינימום, תסתמו את הזין ותתחילו להשתלב במערכות כיפיות.

על מה הפוסט ומה נהיה.
מזלכם שאני לא עורכת המדורים.
תתרכזו בלהיות מבודרים ובלבדר אחרים, הרי לשם כך התכנסנו.

די להשוויץ בעברית היפה וברוחב יריעת התחת. מאוס.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 14 באוק׳ 2016
טליה כתב/ה:
המלט, אתה מטשטש את העיקר ונתפס לקטנות. 

הטענה אינה שזנות=אונס.
אלא שזנות היא טראומטית והרסנית, ולכן זה פגום מבחינה מוסרית לצרוך זנות. 
בלי השוואות, פשוט ככה.
היי טליה, אני חוזר לעיקר מבחינתי, שבשבילו התכנסנו הלום.
האם שליטה בתשלום, באחת על אחד, היא "טראומטית והרסנית" ולכן זה "פגום מוסרית" לשלם לשולטת בתשלום.
לא שכנעת אותי שכן. לא זיהינו שום מנגנון שיגרום לטראומה, למעשה, עד כמה שראיתי, סירבת לדון בשאלה הזו , וקראת לזה "התפלפלות". 

אישית, אני חייב להגיד שלמעשה, מהשרשור הנוכחי (והמרתק) השתכנעתי שלא - זה לא הרסני, זה לא פגום מוסרית, זה אפילו די כיף.
ולצרוך את זה זה עדיף פי כמה מפורנו (שם נשים אכן מנוצלות).
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 14 באוק׳ 2016
kaly כתב/ה:
פסיכולוג בספה כתב/ה:
שיקי,
יש לי קושי רק עם טענתך לגבי בחירה חופשית. אין דבר כזה והמדע ממשיך להוכיח לנו יותר ויותר עד כמה ההתנהגויות שלנו נקבעות ע"י נסיבות פנימיות ונסיבות חיצוניות לנו. לא אפרט בנושא כי אני יכול לכתוב על זה ספר.
אני לא מסכימה איתך, הדטרמיניזם לא הוכח חד משמעית והוכחה לדטרמינזם עלול להסיר מעל כולנו אחריות מוסרית למעשים שלנו. 
הגישה הנטורליסטית הרבה יותר הגיונית ומתאימה ועל הטענה כי אין רצון חופשי-ניתן עוד להתפלספ
האמת היא שלא הלכתי כל כך רחוק icon_smile.gif, כלומר ההנחה שלי הייתה, שאם בחורה יושבת בבית ומחליטה להונות בחור בדרך כלשהי (ואגב זה יכול לקרות גם הפוך כמובן), היא עושה זאת מבחירתה שלה, האם הבחירה שלה נובעת מנסיבות פניומיות ו/או חיצוניות - זה בהחלט יכול להיות, אין לי מושג לגבי זה וקאלי הביעה דעה שונה משלך, כך שככל הנראה קיים לכל הפחות ויכוח לעניין הזה, וזה לבד יכול להיות נושא רציני לשרשור חדש icon_smile.gif
בכל מקרה במקרה הנוכחי, נראה לי שבנקל הבחורה יכולה הייתה לבחור גם שלא להונות את החייל, ובכל זאת היא בחרה שכן לעשות זאת, גם די ברור לי שאף אחד לא כפה עליה לעשות זאת, היא ידעה היטב מה היא עושה, וככל הנראה יש לה ניסיון קודם ב"תחום" (תחום ההונאה icon_smile.gif.

זה אגב, מקרה שונה לחלוטין מהמקרים המתוארים בכתבה שצוטטה פה מקודם - די ברור לי שהנשים הנזכרות בכתבה הגיעו לעסוק בזנות מתוך כורח כלשהו (וגם אם זה בגלל שהן מכורות לסמים, זהו סוג של אילוץ עצוב בעיני), מדובר במקרים שצריך לעשות הכל כדי שלא יקרו, וזו הסיבה שלא הגיוני בעיניי לחבר בין שני המקרים (המקרה נשוא פתיחת השרשור הנוכחי למקרים הנזכרים בכתבה).
המלט
לפני 7 שנים • 15 באוק׳ 2016
המלט • 15 באוק׳ 2016
טליה כתב/ה:

ציטוט:
ציטוט: המלט
במידה בה מערכת החוקים הינה ביטוי של החברה לדרגת חומרתן של עוולות מוסריות, הרי שאי אפשר באמת להשוות בין אונס לבין זנות, כמו שאי אפשר להשוות בין רצח לבין גרימת חבלה. 
אפשר להתייחס לרצח ולחבלה כחלק מתופעה אחת שקוראים לה אלימות. 
ואפשר להתייחס לזנות ולאונס כחלק מתופעה אחת שקוראים לה תרבות האונס. 
אין אלו תופעות זהות, אבל גם לא זרות. 
הסיבה שלי ושל אחרות לדבר על אונס, זנות, מין עם קטינות או מין במסגרת יחסי מרות כעל תופעה אחת, היא שיש לכולן מכנה שותף, שאנחנו קוראות לו בשם "תרבות האונס".
- כמעט בכל המקרים זה מסתיים בחוויה טראומטית והרסנית. 
- הטריטוריה שבה מתבצעת הפגיעה היא מינית והיא יכולה להשאיר צלקות לכל החיים.
- הקורבן הוא לרוב אישה (לפעמים הקורבן הוא גבר. זה פסול ואיום באותה מידה, אבל זה פשוט קורה פחות).
- בכל המקרים עושים לאישה בכוח משהו שאינה רוצה, ורק הטכניקה משתנה. כוח ברוטלי, כוח לפטר מישהי או להתנקם בה בתוך העבודה, כוח פסיכולוגי לתמרן נפש צעירה, או כוח חברתי שמאפשר ניצול של נסיבות מצערות, נפש פצועה או מצוקה. 

כן, התופעות אינן זהות. אבל גם אפשר לקחת צעד לאחור ולראות את הקשר.

אני לא חושב שאת מדברת לעניין. דמגוגיה תמיד היתה נשקם של אלה שאין להם מה להגיד. 
כן, יש קשר בין אונס לזנות. בשניהם זין נכנס בתוך כוס. לכן יש קשר בין אונס לבין כל משגל שהוא שאי פעם התבצע, ואי פעם יתבצע. יש קשר! מה, אתם לא רואים?! יש קשר!
כן, יש קשר בין רצח לגרימת חבלה. איזה קשר? אלימות. לכן כשאני אומר לך שאת דמגוגית, יש קשר לרצח, כי אולי אני אלים מילולית. בוודאי שיש קשר.

טליה, העניין הוא שיש לך פתרון שמחפש בעייה, ולכן הכל בעייתי בעינייך.

Maor82
לפני 7 שנים • 16 באוק׳ 2016
Maor82 • 16 באוק׳ 2016
קיבלת בתמורה ל 200 שקל שלך שיעור מאוד מאוד חשוב לחיים.
לדעתי, זה שווה את מה ששילמת ..