צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות עבור שולט מלמטה

YourFootSlave
לפני 7 שנים • 19 באוק׳ 2016

זוגיות עבור שולט מלמטה

YourFootSlave • 19 באוק׳ 2016
מאז ומתמיד שולט מלמטה היה ביטוי גנאי באתר זה, לפחות כאשר שולטות משתמשות בביטוי זה. הביטוי התיחס לכאלה הטוענים להיותם נשלטים אך רוצים לממש את הפנטזיות שלהם ולא לשמש כלי למימוש כל רצונותיה של שולטת. 

אם שולט מלמטה היה שואל לפני שנים היכן ימצא זוגיות , התשובה המקובלת היתה שאף שולטת לא מעונינת בשכמותו ושלשם כך יש מלכות בתשלום. למעשה שולט מלמטה הוא יצור פסול זוגיות כי מלכות בתשלום יכולות לממש פנטזיות אך לא להוות פתרון למי שרוצה לממש את הפנטזיות שלו במסגרת זוגית.  שולט מלמטה אינו בהכרח אגואיסט אשר רוצה רק בסיפוק צרכיו. ההגדרה מכילה גם כאלה שבמסגרת זוגיות מעונינים לספק את הפנטזיות ורצונות בת הזוג אך אינם נשלטים המקבלים את מרות השולטת על כל האספקטים בחייהם.

כפי שציינתי מלכות בתשלום אינם פתרון לבעית הזוגיות של השולט מלמטה ואם נקבל את הגישה כי צריכת שרותי מלכה בתשלום אינה חוקית ו/או אינה מוסרית אז לשולט מלמטה אין פתרון אף למימוש פנטזיות שלא במסגרת זוגיות.

מה אתם מציעות/מציעים לשולט מלמטה שכזה? האם אין לושום דרך לממש את תשוקותיו לא במסגרת זוגית ולא באופן מזדמן?

זה פשוט לא יכול להיות חטא כזה חמור לרצות לממש פנטזיות כניעה מבלי להיות נשלט על כל המתחייב מכך. כל אדם מוסרי צריך שתהיה גם לו האפשרות לזוגיות או למימוש הפנטזיות מדי פעם או שלא?

לא מעט מדברים פה על כמה קשה לנשלטים למצוא שולטת. לשולט מלמטה המשימה קשה עשרות מונים עד בלתי אפשרית, לדעתי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 19 באוק׳ 2016
בקיצור, מה שאתה רוצה זה קשר הדדי עם גבולות הגיוניים, שמסתכמים בחדר המיטות ולא זולגים משם לחיים האישיים.
זה גבול הגיוני ובהחלט יש כאלו שלא חושבות שהן מרכז העולם ומבינות שגם נשלט הוא אדם ולא אובייקט ויש לו זכות לחיים עצמאיים.
או סתם כאלו ששליטה טוטאלית לא מדברת אליהן מבלי שחשבו על כך יותר מידיי.

תחפש אותן במקום לצפות שמישהי, שרק יחסים טוטאלים עושים לה טוב, תתפשר על מה שעושה לה טוב לכבודך. בדיוק כמ שאתה לא צריך להתפשר על מה שעושה לך טוב לכבוד אף אחת.

שולט מלמטה זה מונח שמתאר אדם שרואה בשולטת אובייקט למימוש פנטזיות, מחלק לה הוראות על ימין ועל שמאל לאיך לספק אותו מבלי להתחשב ברצונותיה. מה שאכפת לו ממנו זה הסיפוק שלו והיא רק דרך לממש את זה.
ועזוב בדס"מ, זה מרגיז ברמה הבין-אישית. 

אם הצגת את עצמך כשולט מלמטה, אין פלא שאלו התגובות שקיבלת וששלחו אותך למלכות בתשלום. הרי שרק מלכות בתשלום מספקת צרכים מיניים של מישהו באופן חד צדדי ובונות סשן כרצונו בתמורה למזומן.
dror30
dror30 • 19 באוק׳ 2016
בעיני שולט מלמטה זה בעיקר הגדרה של מישהו שרוצה להכתיב את כל הסיטואציה בשביל ההנאה שלו,
אם זה מישהו שמעונין בהנאה הדדית ולמצוא מישהי עם פנטזיות דומות עם גבולות אז אני חושב שבהחלט קיים גם בחוץ וגם כאן כאלו שיהיו באותו הראש.
YourFootSlave
YourFootSlave • 19 באוק׳ 2016
ArchAngel כתב/ה:
בקיצור, מה שאתה רוצה זה קשר הדדי עם גבולות הגיוניים, שמסתכמים בחדר המיטות ולא זולגים משם לחיים האישיים.
זה גבול הגיוני ובהחלט יש כאלו שלא חושבות שהן מרכז העולם ומבינות שגם נשלט הוא אדם ולא אובייקט ויש לו זכות לחיים עצמאיים.
או סתם כאלו ששליטה טוטאלית לא מדברת אליהן מבלי שחשבו על כך יותר מידיי.

תחפש אותן במקום לצפות שמישהי, שרק יחסים טוטאלים עושים לה טוב, תתפשר על מה שעושה לה טוב לכבודך. בדיוק כמ שאתה לא צריך להתפשר על מה שעושה לך טוב לכבוד אף אחת.

שולט מלמטה זה מונח שמתאר אדם שרואה בשולטת אובייקט למימוש פנטזיות, מחלק לה הוראות על ימין ועל שמאל לאיך לספק אותו מבלי להתחשב ברצונותיה. מה שאכפת לו ממנו זה הסיפוק שלו והיא רק דרך לממש את זה.
ועזוב בדס"מ, זה מרגיז ברמה הבין-אישית. 

אם הצגת את עצמך כשולט מלמטה, אין פלא שאלו התגובות שקיבלת וששלחו אותך למלכות בתשלום. הרי שרק מלכות בתשלום מספקת צרכים מיניים של מישהו באופן חד צדדי ובונות סשן כרצונו בתמורה למזומן.
מאד אהבתי את תגובתך. השימוש שלי במונח שולט מלמטה היה מוטעה ונבע מכך שבשיחות עם שולטות כשהבהרתי שמה שאני מחפש הוא בדיוק כהגדרתך : קשר של שויון עם שליטה בחדר המיטות בעיקר ,כך הן כינו אותי בבוז.

בהסתמך על קריאת פרופילים רבים של נשים שהגדירו עצמן כשולטות ,למצוא בת זוג עם רצונות דומים לשלי קשה יותר אפילו מאשר לנשלטים טוטליים למצוא שולטת מתאימה להם.

מודה לך מאד על התגובה.
    התגובה האהובה בשרשור
unpredictability​(אחרת){עבר}
לפני 7 שנים • 20 באוק׳ 2016
unpredictability​(אחרת){עבר} • 20 באוק׳ 2016
אני חושבת ששולט מלמטה זה מונח שתקף רק לסיטואציה של הסשן, בלי קשר להתנהלות של הבן אדם בשגרה.
אני יכולה להבין למה זה מעצבן שולטות. בתקופה הקצרה שהתנסתי בשליטה נשית הייתי מוכנה לקום וללכת ברגע שהייתי שומעת הוראות מהנשלט. אתה יכול להתחנן, אבל לא לחלק הוראות. בדיוק כמו שכנשלטת אני מגשימה את עצמי דרך הסיפוק של אדוני, ולא בונה לו לוז והוראות.

לבנות זוגיות עם בן אדם שעושה את זה? חד משמעית לא. ולא כי איכס נשלט, ואפילו לא בגלל האגואיזם, פשוט אם אין התאמה מינית כל הזוגיות שווה מעט מאוד.