ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נוסעת בקרוב לטוקיו

אלפא-בטא​(נשלט)
לפני 7 שנים • 16 באוק׳ 2016
אלפא-בטא​(נשלט) • 16 באוק׳ 2016
אכן, שוק הדגים. אבל צריך להיות שם זהירים מאוד בגלל כמות הצלגזות שנוסעות שם במהירות בתוך הצפיפות, והרצפה החלקה, מאוד!.

את יפן בהחלט הייתי מגדיר פלנטה אחרת.
מרטין101
מרטין101 • 16 באוק׳ 2016
מה לגבי BDSM בטוקיו, יש המלצות? מועדונים... ציוד... מוזיאונים... מקומות מיוחדים שקשורים בתחום..
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 16 באוק׳ 2016
לעתים רחוקות יש מסיבות פטיש גדולות, יצא לי להגיע למסיבות האלה היפנים מאוד לא פתוחים לסביבה שלהם, ועיקר הענין הוא בקהילה הלא יפנית שבד"כ נפגשת
לפני המסיבה. ומגיעה למסיבה מאוד מגובשת.
המסיבות האלה מתקיימות כל בכל העולם, רק שאין יותר מדי אינטראקציות חדשות והיכרויות, כל אחד עסוק בענייניו.

הבעיה שהמסיבות האלה מאוד נדירות שם.

המועדונים שפתוחים על בסיס קבוע בד"כ קטנים מאוד ומאוד מסחריים, משלמים כניסה לא נמוכה + משקה במחיר מופקע לבחורה או יותר שמצטרפות. זה כולל בעיקר שיחה עם בחורה שבד"כ לא מדברת אנגלית או אנגלית עילגת ביותר. השאיפות שלה הן להוביל לסשן בתשלום. מעט מאוד אנשים במועדונים האלה מגיעים שלא לסשן מקצועי.

אם אתה מגיע בתאריך ספציפי אוכל לברר עם החבר'ה שלי שם אם יש משהו באותו זמן.

אני הייתי מגיע הרבה למועדון http://amarcord.jp/en/index.html תמיד הגעתי עם ידידות מקומיות, אחרת לי באופן אישי אין מה לעשות שם. נדיר להגיע למצוא שם יותר מ 2-3 שולחנות של 2-5 אנשים שלא מגיעים בשביל סשן בתשלום או לשבת עם אחת מהבנות שעובדות שם. בד"כ המקום ריק ויש גבר או שניים בודדים שמגיעים לשבת עם דומית או לפעמים גם לסשן בתשלום. ממה שהבנתי יש להם בקומה למעלה דאנג'ן שבו הבנות אפשר לעשות סשנים אבל אף פעם לא עליתי למעלה.
לפי הידוע לי בכל המועדונים שפתוחים על בסיס קבוע השיטה עובדת באופן דומה. אלא שבהרבה מקומות אין להם דאנג'ן בגלל שלפי החוק ביפן מותר לקיים יחסים רק במלונות מיוחדים שמיועדים לצורך זה. אבל אני באמת לא מבין בזה יותר מדי לעומק.
panter
לפני 7 שנים • 19 באוק׳ 2016
panter • 19 באוק׳ 2016
הייתי  לפני שנה
ופרט למלונות ומוניות
טוקיו זולה !!! זולה !!! זולה !!!
האוכל מדהים - פשוט כדאי לנסות הכל
במלונות נותנים שיררת מדהים - אפשר וכדאי להתייעץ איתם לגבי כל נושא.
לגבי שוק האוכל - הרעיון להגיע מאוד מוקדם על מנת לראות את המכירה הפומבית של דגי הטונה.
צריך להגיע לפחות שעה לפני הדד-ליין אם רוצים להכנס - אחרת אין סיכוי, 
אבל כדאי מאוד לטייל בשוק לפנות בוקר ולאכול, לאכול, לאכול.
יש שתי מסעדות מאוד מאוד מפורסמות שדורשות עמידה ארוכה בתור - לא בטוח ששווה את הזמן