שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחס מפלה לרעה לגברים באשר הם באתר הכלוב.

טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 22 באוק׳ 2016
טליה​(שולטת) • 22 באוק׳ 2016
על פי רוב אני נוטה להאמין לנשים שמתלוננות על אונס, אלימות, תקיפה מינית או הטרדות מיניות. 
הסיבה לכך היא שלנשים מאוד קשה להתלונן על הדברים האלה, ופשוט יש מעט מאוד נשים שימציאו אותם. 
כן, היו דברים מעולם אבל האמונה שיש מהכל, וכמו שיש גברים אלימים שמטרידים מינית יש גם נשים שמעלילות על גברים, היא פיקציה. 
אלה לא קבוצות שקולות.
בחברה שלנו תלונה היא חוויה קשה ומשפילה מאין כמוה בשביל אישה. לא בדיוק המתכון לנקמה.

אני קצת יותר זהירה בשיפוט כאשר אני קוראת תלונות בכלוב.
יכול להיות שזו רק ההתרשמות שלי, אבל ראיתי כאן יותר מדי תלונות תמוהות.
הכרתי שולט שהגישו נגדו תלונה במשטרה על אונס שלא היה ולא נברא (המתלוננת חזרה בה מן התלונה).
ובכלל, נדמה לי שיש בכלוב הרבה מאוד בכיינים, מכל המינים ומכל הצדדים של השוט.
קונטה​(שולט)
לפני 7 שנים • 22 באוק׳ 2016
קונטה​(שולט) • 22 באוק׳ 2016
זו לא אפלייה זה פשוט חוק השוק הבסיסי ביותר. היצע מול ביקוש. ככל שהיחס קיצוני יותר והמצרך נדיר יותר, כך גם יעלה המחיר. המחיר פה הוא יחס, זלזול התעלמות והכללת כל המגדר הזכרי כחבורת נאנדרטלים פרימיטיבים...  מה שאתה צריך להבין הוא כי כמות ה'שיט' (סליחה על הצרפתית) שניק נשי מקבל כאן - היא לא תאומן, וחלקן מאבדות את הסבלנות או את האמונה וממהרות אחרי שלוש מלים ראשונות לשפוט ולהעיף, להתעלם, לנהוג בגסות.. ולוותר על החלק של ה'אדם', שיש בתוך כל שולט או נשלט מכל מין. זה פסול, אבל אפשר להבין. ניק נשי אוכל כאמור הרבה 'שיט'!!  בכל כניסה שלו לצ'ט או בכל פרופיל נגיש.  אולי בכלל כל שיחה שלנו שולטים או נשלטים מהמין הזכרי.. ראוי שנתחיל בהתנצלות לפרוטוקול בשם המגדר שלנו שהוא.. די נאנדרטלי אם נודה על האמת.  אחר כך תהיה 'שולט'. 
עינבר
לפני 7 שנים • 30 באוק׳ 2016

נו באמת!

עינבר • 30 באוק׳ 2016
באתר הזה אנחנו בשמות בדויים ועל כן לא באמת מכירים.
כל אחד כותב בבלוג את הסיפור שלו , החוויה שלו וזכותו לכך. היא סובייקטיבית, אישית, לא מידע אובייקטיבי.
כל אחד כותב כאן בפורום, כמה מילים במטרה לעורר דיון. אנשים מגיבים בעיקר למילים שלו ומעט למי שכותב.

התגובות הן מחשבות שמתעורות בנו, רגשות שמתעוררות וברוב המקרים תמיכה ופרגון לכותב ואם לא - נשתוק.
שמישהי נפגעה מקשר וחמור  מכך שמישהו מרגיש מנוצל מהקשר, התגובות יהיו אמפטיות ותומכות.
אנחנו מגיבים באופן האנושי והחברתי הראוי ביותר , תומכים במי שכואב לא ומשמיצים את מי שגרם לכך בצדק או שלא.
אנחנו לא שופטים, אף מאיתנו לא יכול ולא צריך לברר את האמת האובייקטיבית שמאחורי הסיפור ולברר מי באמת אשם.

זה נכון שכאן במיוחד וגם בעולם מסביב, יש יותר חיבה לנשים כג'נדר מאשר לדברים, אבל חיבה יתרה אינה אפליה פסולה.

וכדי לבטל את החיבה היתרה אציין בנבזיות קלה שהדבר הכי גרוע ששולט יכול לעשות זה להתבכיין בפורום:
1. גם הוא צודק הוא מאבד הרבה מהסקס אפיל (גם נשים מאבדות מהסקס אפיל בהתבכיינות, אבל הרבה פחות).
2. אני מאוד מקווה שאנשים בימינו יודעים להבדיל בין חברים אמיתיים לחברים בפייסבוק. אז תמכו בה באתר. אז מה?
3. והכי חשוב - בת זוג שלך נפגעה. אתה פגעת ואתה פגוע ומה שחשוב זה התגובות באתר. נו באמת!
shay83​(נשלט)
לפני 7 שנים • 4 בנוב׳ 2016
shay83​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2016
יש פה אפליה לגברים נשלטים... כל השולטות מתייחסות אליהם בחוסר כבוד...
shay83​(נשלט)
shay83​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2016
כאילו, אי-אפשר להגיד "תלקק לי את הנעל בבקשה"?
אלריק!

Re: יחס מפלה לרעה לגברים באשר הם באתר הכלוב.

אלריק! • 4 בנוב׳ 2016
קינג-קונג כתב/ה:
זה מוזר ומצחיק כאחד,כשזה בא מאתר המקדש יחסי שליטה לא שיווניים בין  שולטים ונשלטות....

ממתי האתר הזה מקדש יחסי שליטה רק בין שולטים לנשלטות?
מאיזו פלנטה הגעת בדיוק?