סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם סטרפאון יכול להעביר מחלות?

סויר
לפני 7 שנים • 1 בנוב׳ 2016

האם סטרפאון יכול להעביר מחלות?

סויר • 1 בנוב׳ 2016
אני בקרוב הולך לסשן סטרפאון אצל מלכה בתשלום אבל יש לי חשש קטן. האם סטרפאון שכבר חדר לכמה וכמה אנשים ושחלקם יכול להיות גם חולים במחלות כאלו ואחרות. האם תאורטית  יכול להיות שהסטרפאון  ''נגוע'' במחלות ובעת חדירה הוא יכול להעביר מחלה ממש כמו בסקס אנאלי רגיל? הרי בעת זיון אנאלי לעיתים יש דימום קל באזור וזו סוג של פריצה למחלות, לכן חשבתי שיש בזה סיכון מסויים. כמובן שליתר ביטחון אתעקש על שימוש בקונדום למרות שבסקס אנאלי הוא נוטה להיקרע לפעמים.
מה דעתכם האם החשש שלי מוצדק או שאי אפשר באמת להידבק במחלות?
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 1 בנוב׳ 2016
החשש מובן, אך לא רק שכל מלכה מנקה אותו, ויש כאלה שעושות חיטוי, היא גם שמה עליו קונדום.

http://www.sexyfox.co.il/208604/%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%96%D7%A8%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%9F
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 בנוב׳ 2016
אני תמיד שמה קונדום, אפילו שאני יודעת שאני מנקה אותו (אגב, קונדומים איכותיים לעולם לא נקרעו לי).
אתה *חייב* להתעקש על זה כי לך תדע אם היא באמת מנקה אותו באופן יסודי,  הכל יכול להיות. בבריאות אין פשרות.
    התגובה האהובה בשרשור
עציץ​(מתחלף){משוייך}
ארכ'אנג'ל אמרה בדיוק את ה שרציתי להגיד!

תחשוב על עצמך, לא משנה כמה אתה דואג לניקיון של עצמך (פנימי וחיצוני) , כל עוד זו לא זוגיות ברורה נאמנה ובדוקה, אתה תמיד הרי תלבש קונדום.
Monkey​(אחר)
לפני 7 שנים • 2 בנוב׳ 2016
Monkey​(אחר) • 2 בנוב׳ 2016
ברור!!! אפשר לומר שכל דבר בעולם הזה מלבד חומרי חיטוי יכול להעביר מחלות!!!
ואגב איפשהו בעבר יצא לי לקרוא שיש חומרי סיכה שיכולים להזיק.. אתה מוזמן לשאול את גוגל על עוד מידע בנושא.

נ.ב. לכל המתעניינות אני בתול.
ronni​(נשלט)
לפני 7 שנים • 2 בנוב׳ 2016

כן קיים סיכון של חשיפה למחלות מין ,

ronni​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2016
רוב הצעצועים האנאלים כיום עשויים לרוב מחומרים על בסיס סיליקון /גומי / לטקס ואלו הם חומרים שיחסית לא דחוסים, (על מנת שיהיה אפשר "להחדירם" בקלות ) .
החיידקים שנמצאים באזור פי הטבעת בנחדר הראשון עלולים לעבור לצעצוע אל תוך החרכים הקטנים, שם ימצאו מצע נוח לשהייה עד לאקט עם הנחדר הבא שהוא בעיקר בסיכון הכי גבוה להדבקה .
עיקר מחלות המין שעלולות להתפתח הם :
Syphilis - עגבת 
Chlamydia- כלמידיה 
Gonorrhea-זיבה
Hepatitis B- צהבת B 
Herpes- הרפס 
HPV- נגיף הפפילומה האנושי
Scabies- סקביאס /גרדת
קיים סיכון תאורטי להדבקה ב HIV אך לדעתי הסיכוי הוא כמעט אפסי ובספק אם תועדה פעם בספרות הרפואית הדבקה שכזאת .

איך ניתן להקטין את סיכויי הדבקה? 
1. פרטנר קבוע - מיעוט פרטנרים מקטין את סיכויי ההדבקה
2. ציוד אישי - צעצוע מין שלא עובר מנחדר לנחדר
3. חיטוי של הציוד - לאחר שימוש השריית הציוד בחומרים  אנטי בקטריאליים
4. הגיינה גבוה של הפרטנר - שטיפת האזור לפני מגע עם סבון .
5. הלבשת קונדום על הציוד לפני האקט על מנת להקטין את החשיפה 
6.בדיקות רפואיות לניטור מחלות מין 

תהנו ותשמרו על הבריאות שלכם !
כותב שורות אלו הוא רופא