סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ארבעת המינים

אביגיל הכרמלית
לפני 7 שנים • 28 באוק׳ 2016

ארבעת המינים

אביגיל הכרמלית • 28 באוק׳ 2016
אדון בסוכה

יש לי ויכוח מתמיד עם עמיתה מהסצינה, אניטוענת שאדון הוא סכום אפס, כלומר,
אם הוא אדנותי וקשוח הוא חסר אינטילגנציהרגשית ואמפתיה. ואם הוא קשוב, תומך, וחברי, אז נגרעת מידת  המסוקסות והנונשאלנטיות המתבקשת.

רק על דבר אחד יש ביננו הסכמה רחבה, הואחייב להיות בן אדם, מענטש!
למה הכוונה?

בדיוק למה שהית רוצה מחבר בצוות פרוייקט שציוותואותך אליו  - עומד בלוחות הזמנים, לא מאחר,מחזיר טלפונים, מחזיר הביתה, מחזיר מחוות, לא מתרץ, לא משקר, נקי פיזית ונפשית.
בכל הקשור לאדונים, טענתי היא שתמהילהתכונות הרצויות הוא  כמו שמיכה שאי אפשרלמתוח אותה בלי לקרר חלק אחר של הגוף. את רוצה אותו מניאק ומכאיב, אז אי אפשר אחרי
כן לישון כפיות וממוש. 
מאחר שחג הסוכות זה עתה הסתיים, אסתייע במונחיםשל  ארבעת המינים, להבהיר  ביתר שאת

אם דומיםאדונים לארבעת המינים בסוכה
מה עדיף?
אדון כהדס-מרובה מניירות וטקסים (כן אדוני- לא אדוני, קומי, עמדי בפינה, רדי לרצפה), אך
מחוסר ליבה ומהות. יש את הציפוי הדק על פני העוגה, אבל בפנים...ספוג.
היה לי פעם סטוץ של שבועיים עם אחד כזה. כלהזמן הרגשתי שאני במשחק "כן, לא, שחור, לבן" כשאטעה אחטוף סטירה. היו שם
כל המניירות האפשריות אבל שום דבר לא היה משכנע, זה היה פאתט כמו להציג את בית
ברנרדה אלבה בסוף כיתה ח' בסדנת התיאטרון.
אדון כלולב– אין בו טקסים מענגים, יש בו רק את המהות, משפיל, מכאיב, מייסר ברוב יצירתיות,
בדיבור ובמגע  - אבל מחסיר ממך את העונגשיש בלהיקרא שפחה, להתלוות איתו לדאנג'ן, לקבל קולר, ולכנות אותו- מאסטר.
אדון כערבה– אין טעם וריח, לא טקסים, ולא מהות, ווניל למעשה. הימצאותו בכלוב, היא פשוט טעות
ולפעמים, אינו מודע כלל שהוא לא במקומו, כי בעצם אף פעם לא הבין על מה אנחנו
מדברים כאן. היה לי פעם סטוץ עם אחד כזה , שאל אותי כמה פעמים " מה זו שליטה
מנטלית", לא הצלחתי להסביר.

האתרוג-  יש בו מזיגה של טקסים עם מהות,
פסולה אני לעדות,
אבל משוייכת אליו עכשיו.
 איזה כיף לי!

שנת לימודים טובהחברות/ים לכל מי שמתחיל ביום א'.
ותשתדלו לכתוב גםכאן בפורום, לא רק להתבצר ולהתחפר בפורומים,
שנאמר     I am because we are  

התגובה האהובה בשרשור
אביגיל הכרמלית
לפני 7 שנים • 29 באוק׳ 2016
אביגיל הכרמלית • 29 באוק׳ 2016

אין לי ברירה, אף אחד לא מגיב לי, אני חייבת להתפלפל עם עצמי

האם באמת יתכן באלאנס בין מהות דומית לבין טקסים ומניירות? האם באמת יתכן אדם שיאצור בתוכו את האיזון בין השימוש

בקודים מילויליים, אביזרים, מחוות אביריות ומשפילות     לבין    העוצמה הפנימית , הפנתר שבאדון?

האם זו לא בדיוק השמיכה הקצרה מידי, מושכים אותה לצד התיאטרלי החיצוני, מתקרר הקוטב הפנימי המהותי, ולהיפך.

ושלא יובן מדברי שאני מזלזלת בטקסים, נהפוך הוא, הם מסד חשוב בבנין היקום המקביל שלנו
nolongerhere2016​(מתחלף)
nolongerhere2016​(מתחלף) • 29 באוק׳ 2016
למה בעצם לדעתך אדם שמפגין אדנות וקשיחות חייב להיות בהכרח חסר אינטליגנציה רגשית ואמפתיה ?
כדי שהשיח יהיה עם מישור משותף למרות העדר הכרות מוקדמת בינינו, אני אציע כוכבי קולנוע מוכרים.
אניח שכריסטוף וולץ הוא הגילום של אדנות וקשיחות. אניח שדאסטין הופמן הוא הגילום של אינטליגנציה רגשית ואמפתיה. 
האומנם אל פא'צינו ושון קונרי לא נותנים לך תמהילים טובים דיים של אדנות, קשיחות, אינטליגנציה רגשית ואמפתיה גם יחד? 
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 29 באוק׳ 2016
זה "מעט" פשטני המשוואה הזו.
אין אופטימום באף אדם (חוצממני כמובן)
אין אופטימום באף קשר
יש תקשורת וחופש לבחור
לכל קשר ואדם יש דימיקה -שום דבר אינו סטגנטי
עינבר
לפני 7 שנים • 4 בנוב׳ 2016
עינבר • 4 בנוב׳ 2016
האמת שגברים שולטים, מסתבר, הם בני אדם ויותר מכל זה אומר שהם יצורים מעט יותר מורכבים מצמחים. אני לא מתיימרת לטעון שהם מורכבים ומלאים סטירות כמו, הנשים הנשלטות, אבל הם עדיןן יכולים להכיל באישויותם 2 או 3 אלמנטים סותרים. הם יכולים להיות קשוחים לפעמים ורכים לפעמים, הם יכולים לשלב טקסים ומהות. אבל אם נודה על האמת, זה גם עניין של טעם אישי וכל אחד מתרגש ומתענג ומתאהב במה שהוא רוצה.

ואם נחזור לאביגיל, רציתי לכתוב לך שזה כיף לקרוא שאת בקשר שעושה לך טוב (מאוהבת אולי?) ואת מעריצה את השולט שלך. זה ממש נפלא. אם היינו מכירות, בוודאי הייתי יכולה להיות שמחה בשמחתך.

רק רציתי לספר לך בסוד, ככה בין שתינו, שכאשר כותבים פוסטים פילוסופיים שמשוויצים באושר שלך ומעלים על נס את הערצה לשולט שלך, אנשים אחרים עלולים לקנא או לזלזל בזה וחבל כי זה עלול לקלקל לך את רגעי האושר המגיע לך.
מושכת בעט​(מתחלפת){שלו}
לפני 7 שנים • 19 בנוב׳ 2016

סוגי שולטים

אביגיל, את מתכוונת בסוגים הללו גם לשולטות בוודאי. 
לא יודעת להתפלפל איתך בעניין ההקבלה ל4 המינים, אבל כן מסכימה איתך שזה שמדגיש מאד את הטקסים, לא יכול גם לתת לך את החיבוק בסוף, ואין מושלם. 
אני מצאתי פה לא מעט שמגדירים את עצמם "שולטים" אבל בפועל הם מתחלפים, ולפחות כלפי הם מבקשים לשחרר שליטה ולהתמסר. אני מבינה אותם. 
מעייף נורא להיות תמיד בפוזה של השולט-יודע-הכל. כיף להתמסר.
מושכת בעט​(מתחלפת){שלו}
לפני 7 שנים • 19 בנוב׳ 2016

סוגי שולטים

אביגיל, את מתכוונת בסוגים הללו גם לשולטות בוודאי. 
לא יודעת להתפלפל איתך בעניין ההקבלה ל4 המינים, אבל כן מסכימה איתך שזה שמדגיש מאד את הטקסים, לא יכול גם לתת לך את החיבוק בסוף, ואין מושלם. 
אני מצאתי פה לא מעט שמגדירים את עצמם "שולטים" אבל בפועל הם מתחלפים, ולפחות כלפי הם מבקשים לשחרר שליטה ולהתמסר. אני מבינה אותם. 
מעייף נורא להיות תמיד בפוזה של השולט-יודע-הכל. כיף להתמסר.
Cafe​(שולט)
לפני 7 שנים • 5 בדצמ׳ 2016
Cafe​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2016
היות שיצא לך להכיר אותי,
והיות שהאתרוג כבר תפוס למאסטר שלך ולאריק שרון,
אני תוהה איזה מין היית נותנת לי.
אני לכשלעצמי מעדיף מין וגינלי ואוראלי על אנאלי,
וגם את מין הגורן ומין היקב על מין בשאינו מינו.

אני יותר רואה את עצמי כסוכה מאשר כאחד מארבעת המינים,
מצל, מגן ומסוכך,
ואת?
lieca
לפני 7 שנים • 5 בדצמ׳ 2016
lieca • 5 בדצמ׳ 2016
חחחחחחחחחח 

משעשע... אין לי מה להגיד מעבר לזה. icon_smile.gif
אביגיל, קבלי שפו על הניתוח.. ועינבל.. כל כך צחקתי כשקראתי את המשפטים הראשונים שלך... לא אוסיף דבר מעבר לכך. icon_smile.gif
אביגיל הכרמלית
לפני 7 שנים • 8 בדצמ׳ 2016
אביגיל הכרמלית • 8 בדצמ׳ 2016
     אדון קפה, אתה בהחלט היתה הסכך והסוכה בחיי אז, והרבה הרבה יותר מזה.