לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לגמור עם סטרפאון הדדי (כלומר חדירה כפולה)

טלי35​(שולטת)
לפני 7 שנים • 12 בנוב׳ 2016

הבא שכותב לי בפרטי שאני לא אהנה מסטרפאון

טלי35​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2016
אני מפוצצת אותו!!!

אני אנסה סטרפאון 
הדדי 
אני אהנה ממנו
אני אגמור בטוח
יותר מפעם אחת
בטוח

נשבר כבר מאנשים שיודעים יותר טוב ממני מה טוב *בשבילי*

ולמי שענה בשרשור הזה - המון תודה!
השורות לעיל לא כוונו אליכן כמובן (:
טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 12 בנוב׳ 2016
טליה​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2016
זה כמובן אינדיבידואלי מאוד, ומה שמביא אחת לאורגזמה לא בהכרח יביא אותך לאורגזמה.

אם את מפנטזת על סטרפאון אז ישנה סבירות גבוהה שתהני מזה והייתי ממליצה לך פשוט לנסות את זה, בלי אתגרים או התערבויות.
באופן אישי אני נהנת מאוד מסטרפאון, ואני גם מגיעה לאורגזמה עם סטרפאון (רגיל). כמובן שזה תלוי בסטרפאון עצמו, בתנוחה ובסיטואציה.
עדיין, אני מוצאת שזו חוויה רגשית בעיקר, ואני לא ממליצה לבוא להתנסות ראשונה בסטרפאון עם ציפיה לאורגזמה.

אין לי ניסיון עם סטרפאון דו כיווני. 
אבל יש לי ניסיון עם Feeldoe, שהרעיון שלו דומה. גם זה כייף מאוד, וגם איתו אני יכולה להגיע לאורגזמה.
מפית​(אחר)
לפני 7 שנים • 13 בנוב׳ 2016
מפית​(אחר) • 13 בנוב׳ 2016
בת הזוג שלי מאוד אוהבת, לפעמים הסטראפ בורח לי מהישבן ולפעמים הוא נכנס בזוית לא טובה. בפעמים שזה הסתדר זה היה מדהים. היא ככ נהנתה ואני הרגשתי מתנוחת הגוף שלה ומאיך שהיא זזה שהיא ממש מבינה מה זה לחדור. מומלץ סהכ.
קנקן​(אחר)
לפני 7 שנים • 14 בנוב׳ 2016
קנקן​(אחר) • 14 בנוב׳ 2016
מאד תלוי בהרבה גורמים. מדובר בדרך כלל בשילוב של עוררות מינית מהאספקט המנטלי וגירוי פיזי של החודרת כתוצאה מהסטרפאון, ולדעתי שניהם צריכים להיות קיימים כדי שתגיעי לאורגזמה. כלומר, כל ניסיון להכניס מתיחות או להפעיל לחץ עליך על ידי התערבות ודאי שלא תעזור. 

את הצד הפיזי קל מאד לבדוק אם רק תירתמי את הסטרפאון ותנסי לחקות את התנועות כדי להתרשם מהחיכוך הפיזי ולהחליט האם הוא מספיק בשבילך.
שולמית ש
שולמית ש • 14 בנוב׳ 2016
המלכ  טלי הציעה רעיון מבורך.
Slag
Slag • 14 בנוב׳ 2016
אם לא תנסי,לא תדעי ... icon_smile.gif
בהצלחה
טלי35​(שולטת)

אני מתה לנסות כבר...

טלי35​(שולטת) • 14 בנוב׳ 2016
עושה רושם שאין את הסוג שאני רוצה בארץ ):
ג'נטלמן אחר​(שולט)
ג'נטלמן אחר​(שולט) • 14 בנוב׳ 2016
לדעתי גם הנהדר חייב להבין את ה תזוזות... להבין ולהרגיש אותך, זו חייבת להיות הנאה הדדית, התנועות של הנחדר גם ישפיעו על התכנות לאורגאזמה שלך... אם תמצאי בחור שבאמת אוהב את זה וידאג גם להנאה שלך אז הכל יהיה טוב ותקבלו הנאה...
דגית זהבי
לפני 7 שנים • 15 בנוב׳ 2016
דגית זהבי • 15 בנוב׳ 2016
מצד הנשלט, זו צריכה להיות אחת השאיפות.. לפחות לדעתי.. כי אם השולטת גומרת ממש, זה חילוף תפקידים אולטימטיבי. ממש כמו שנשלט יכול לגמור מחדירה אנאלית...

אז אם זה אפשרי, אז כמו כל אורגזמה זה עניין של השקעה ועבודה!
בהצלחה! icon_smile.gif
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לפני 7 שנים • 15 בנוב׳ 2016

תגובה

עד עכשיו הגבתם רק על נושא הסטרפ ומהכיוון שלה.   לדעתי הרוב פסיכולוגי.   
אבל בעניין הנחדר.  נשלט שלא חווה אורגזמה אנאלית , ולא מכיר את הנקודה הזאת עמוק בתחת    חח  לא יודע מה זאת אורגזמה עוצמתית !   אפשר בהחלט לגמור רק מהחדירה  כנשלט וכנחדר  זה שילוב של פסיכולוגי פיזי  ומודעות לגוף icon_smile.gif