סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשה לי עם הסטייה הזאת

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 7 שנים • 22 בנוב׳ 2016
פסיכו לוג​(שולט) • 22 בנוב׳ 2016
הרקע למשיכה לבדסמ בד"כ כל כך מורכב בפני עצמו, מי שנאלץ להתמודד גם עם החינוך החרדתי, סליחה, החרדי, יש לו אתגר הרבה יותר קשה.
זה קורע אנשים. חושב שרוב החרדים הבדסמיים שנתקלתי בהם פשוט עזבו את הדת בשלב מסויים (אם בנסתר ואם בגלוי).

איך אפשר להיות פנויים נפשית להנות מאיברי מין ובו זמנית לשמוע את אלוהים מאיים עליך בהשם ישמור מה על זה שאתה לא נוטל ידיים בדיוק 3 פעמים כל יד ובדיוק עד למקום מסויים באצבעות ובדיוק מתחת לציפורניים אחרת יסתובבו מתחת להן שדים ורוחות, וזה עוד לא כולל את אמבטיית הזרע הרותח שמחכה לך בגהינום.
החינוך בנוי על הכנסת חרדה כבר באופן לא מודע. קשה לך להרשות לעצמך להנות מדברים כי אתה פוחד באופן לא מודע באוטומט.
מאחל ללביאה להשתחרר ולהבין כמה היא חופשיה בעולם הזה ושאף כף קלע לא מחכה לה בגיהנום דמיוני כלשהו.
(אני לא שונא דת, באתי משם. רק מבין סוף סוף את הקונספט של דת ומה הצרכים האנושיים שהביאו אנשים לפתח דתות בדמיונם)
Tohar Afel​(שולטת)
Tohar Afel​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2016
בוודאי שמה שנכון זה מה שאת כתבת. המושגים האלה אינם שלי. . . כל שבכוונתי לעשות הוא לגרות לידיעה שהדברים יכולים לקבל התייחסות רחבה יותר ממה שזה נראה. יש לי חברה טובה מטפלת DBT 

נעים לפגוש כאן אנשי מקצוע. מאוד. icon_smile.gif
10 sexy queen​(שולטת)
10 sexy queen​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2016
אגיד לך את זה בקצרה
זו תשוקה אמיתית
תמיד חוזרים
אין בזה בושה
בקיצור לא