צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקאט וביזאר

שוטרת*
לפני 7 שנים • 22 בנוב׳ 2016
שוטרת* • 22 בנוב׳ 2016
חשבת אולי לא לחפש אובייקט למימוש אקטים, ולהתמקד יותר בחיפוש פרטנרית שאיתה אפשר להגיע לגבהים או עומקים שיספקו את שניכם?
חמוד וצייתן
חמוד וצייתן • 22 בנוב׳ 2016
כן הפנטזיה הזאת רק על נשים
עם תגיד לי גבר אז אוטומטית הפנטזיה תעלם ואני לא ימשך לזה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2016
עוד פעם טיעון ה"בחו"ל זה נפוץ".
יש לאנשים נטייה לחשוב שחו"ל זה עולם קסום שבו הכל אפשרי ורק בארץ הכל שונה.
האמת היא שלא. הבסיס של ההתנהגות האנושית לא משתנה ממש.
יש לתרבויות שונות השפעות שונות אבל יש דברים שטבועים בכולנו כבני אדם בשביל הישרדות ואחד מהם הוא תחושת גועל מדברים שאם נהיה בסביבתם או שנאכל אותם נהיה חולים.
גם בקרב אנשים שיש להם פנטזיות בעניין, ברגע שרובם ינסו לממש במציאות הם ירגישו באותו גועל שמנסה להגן עליהם ויוותרו על הביצוע הפיזי. 
איך שאתה לא תסובב את זה, סאקט זאת סטיה מהנורמה, כלומר הרוב לא עושים את ולא משנה מאיזו מדינה.
לאדם בדס"מי עם השקפה בוגרת אין בעיה עם רעיון הסטיה מהנורמה כי גם הבדס"מ "הקלאסי" הוא סטיה ממה שהרוב עושה ואנחנו חווים את החוויות השוני הזו על בשרנו.
אדם בוגר הוא זה בעל היכולת להכיל דעות שונות ולהבין שעל סמך המשיכות האישיות שלו בלבד אין לו זכות להחליט מה לגיטימי ומה לא.
אבל ההכלה הזו נגמרת, וטוב שכך, כשמדובר על משהו שפוגע באופן שהוא עובדתי ולא איזו פרשנות אישית.
ואנא ממך, תקרא על הצד הרפואי של האקט הזה, הוא לא פשוט ונטול סיכון כמו שנראה לך. במקומך הייתי מתעסקת בזה במקום לחפש "אשמים" (גם להגיד שאתה בהכרח בעל בעיה נפשית זה חיפוש אחר אשם).

בכל מקרה, מה שגורם לזה להיראות שבחו"ל "יותר טוב" זה כי בשאר העולם יש יותר אנשים (ונשים בפרט) מבארץ, מן הסתם. ושאותם עוד לא הכרת. ככה שעקרונית נפתחות בפנייך יותר אופציות למצוא בין הקהל הרחב מישהי כמוך.
אבל זה לא שאתה תלך באיזו מדינה ורוב הבחורות (או הבחורים) יפלו לרגלייך כשתגיד להן את זה מתוך המחשבה שזה נפוץ.
נסיתי למצוא איזה סטטיסטיקה בעניין בשביל להמחיש לך את זה, אבל לא מצאתי משהו מהימן לגמרי. במקום זאת, יצא לי לראות קבוצות דיון שונות בשפה האנגלית, שבהם גברים אמרו בדיוק את מה שאתה כותב כאן. שקשה למצוא לזה פרטנרית, תלונות על הנשים המקומיות ואותן פנטזיות על כך ש"בחו"ל זה אחרת".
טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 23 בנוב׳ 2016
טליה​(שולטת) • 23 בנוב׳ 2016
שוטרת* כתב/ה:
חשבת אולי לא לחפש אובייקט למימוש אקטים, ולהתמקד יותר בחיפוש פרטנרית שאיתה אפשר להגיע לגבהים או עומקים שיספקו את שניכם?
אני חושבת שהעצה של שוטרת היא הטובה ביותר שתוכל לקבל. אם כי מניסיוני, פטישיסטים לא נוטים לקבל את העצה הזו.

אני יכולה להבין את התסכול שלך. אתה צודק שסקאט אינו פטיש נפוץ בקרב נשים.
גם אם זה לא מוצדק לסווג את הפטיש כהפרעה נפשית, הוא מפעיל ברובנו (כולל אלו שבתאוריה מפרגנים) תגובות של גועל ודחיה.
מובן שזה מתסכל.

זו טעות לחפש אישה-אובייקט שתכנס למשבצת שיעדת לה, וביד רמה ובדיוק מוחלט תכפה עליך את הפטישים שלך.
לא רק שנשים כאלו שאוהבות סקאט אזלו במלאי וקשה מאוד להשיגן במחיר שפוי, אלא שעל פי רוב שולטות נגעלות מגישה מחפיצה כזו גם יותר מאשר הן נגעלות מסקאט.

בדס"מ, סאקט או וניל. התאמה ברזולוציה גבוהה אינה נקודת המוצא של קשר. 
זה משהו שבונים ביחד, והוא מבוסס על גמישות ונכונות להתפתח ולהשתנות בתוך קשר. קל וחומר כשמדובר בנשלט.
אני לא נמשכת לסקאט, ולא הייתי רוצה להכיר מישהו שזה הדבר הראשון שהוא היה מניח על השולחן. אבל אם בן זוג שהייתי נמשכת אליו אינטלקטואלית, רגשית ופיסית היה מניח את זה על השולחן, אני בטוחה שלא הייתי הודפת את זה בתגובת גועל מבטלת.
אלימלך
אלימלך • 23 בנוב׳ 2016
אפשר להגיד שזו פנטזיה פמדומית גברית הקשה ל"עיכול" לנשים ומקשה את הגברים.
במציאות נראה לי שגם רוב הגברים מתקשים ל"עכל" אותה.
מבחינת בריאות נראה לי שנסיעה בכבישי הארץ הרבה יותר מסוכנת בייחוד על דו גלגלי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 23 בנוב׳ 2016
לא מומחה לתחום כי הדחייה מונעת ממני לחקור אותו. אבל בעיני הפטיש הזה מתחבר לצורך ראשוני יותר- כפייה וחוסר אונים. מה הקשר? בהרבה מהפטישים הקיצוניים הנשלטים רוצים שיבוצעו בהם בזמן שהם קשורים ואינם יכולים להתנגד. לחרבן על מישהו זה אקט ברור של השפלה והתעללות וזה אפילו נהוג בבתי כלא של מדינות עולם שלישי (היה לי מטופל בעבודה מסווגת שישב בשבי במדינת אוייב. לא אפרט את הסיפורים שהוא סיפר לי מחשש לשלומכם הנפשי).
xela
xela • 23 בנוב׳ 2016
לא יודע על מה אתה מדבר, יש לא מעט מלכות בתשלום שכן הולכות על זה. אלה קרוס, רות, חן, העכבישה, סברינה, שלג ורוב הבנות באלמנה השחורה.
אתה פשוט לא חיפשת כמו שצריך, אני יודע את זה אפילו שאצל רובם בכלל לא הייתי.
חמוד וצייתן
חמוד וצייתן • 23 בנוב׳ 2016
תראו למי שלא הבין, אני נמשך לזה, אבל מצד אחד אני מודע שזה משהו לא טוב , כי יש בזה סיכון בריאותי
אז השאלה שלי גם איך יוצאים מי זה? האם אפשר לא לפנטז על דבר כזה?
וללכת למלכה בתשלום שתעשה את זה, זה לא חכמה.. אני גם לא אלך למישהי בתשלום, בטח לא רק בשביל אקט שכזה
שמעון רביזדה​(אחר)
שמעון רביזדה​(אחר) • 23 בנוב׳ 2016
האם יש דרך לא לפנטז על זה?
לעניות דעתי כן, אחד הפתרונות הן להפסיק לעשות ביד בתדירות גבוהה..כך סף הריגוש שלך יעלה ואתה תמצא את עצמך מתחרמן מדברים רגילים יחסית שכבר מזמן הפסיקו לרגש אותך.
הרי כשהיית בגיל 13-14 אני מניח שסקאט לא הדליק אותך אלא דברים נורמטיביים כמו חזה\ישבן של אישה.
כשאנחנו הולכים ומתבגרים ומספקים את עצמנו בכל רגע נתון סף הריגוש הולך ויורד ואנחנו מחפשים דברים חדשים שירגשו אותנו.

תנסה לא לגמור 3-4 ימים ותראה בעצמך.
Strap Attack​(אחר)
Strap Attack​(אחר) • 23 בנוב׳ 2016
בוי טום אין קשר בין חרמנות/מיוחמות לבין בידיאסאמ.