סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ילדת הסיקרט - סיפור אירוטי [פרק 3 - הטיול]

petka11​(שולט)
לפני 7 שנים • 12 ביוני 2016

ילדת הסיקרט - סיפור אירוטי [פרק 3 - הטיול]

petka11​(שולט) • 12 ביוני 2016
פרק 3 - הטיול
חלק א'

למחרת התעוררנו די מאוחר. המשכנו לשכב וליהנות במיטה עוד איזו שעה, התחבקנו, דיברנו התנשקנו, וסתם חצי ישנו אחד ליד השנייה.
אחרי שקמנו אכלנו קצת ארוחת בוקר, אני הכנתי חביתה עם כל מיני גבינות.
כשהחלטנו לצאת כי היה כבר קרוב לצהריים, היה יום שמשי יחסית אז התלבשנו קליל. היא לבשה שמלה, את השמלה מאתמול, ואני סתם ג'ינס וחולצה. היא הכינה לנו כמה סנדוויצ'ים בסלסלה והלכנו לטייל בפארק.

הפארק היה די רחוק אבל לא מיהרנו לשום מקום, הלכנו, דיברנו על החיים, עצרנו ליד פרחים וצמחים יפים.
הגענו לפארק אחרי בערך שעה, היינו קצת עייפים אז מצאנו איזה דשא ליד עץ והתיישבנו עליו. אני נשענתי על גזע העץ והיא ישבה לי על הברך עם הצד כלפי, והפנים אלי.
ליטפתי לה את הגב, את הרגל, היא סגרה את עיניה ונשענה עלי. זה היה רגע ממש נעים, לא ארוטי, לא סקסי, אלא פשוט נעים. להרגיש מישהי שאוהבת אותך פשוט לידך.
אחרי שנחנו שוב התחלנו ללכת, לאורך נחל שזרם ממש דרך הפארק. עברו לידינו אנשים מבוגרים שעושים ספורט, הורים עם ילדים, ואפילו כמה זוגות. כל הדרך הלכנו כשהיא מחבקת את הזרוע שלי וממש נצמדת אלי.
נעצרנו כמה פעמים להסתכל על ברווזים, צבים ושאר החיות שרובצות קרוב לנחל. היא שמחה כמו ילדה, והתלהבה מכולם. "טוב היא עדיין ילדה" חשבתי, למרות שגם אני הרגשתי קצת כמו ילד לידה, במיוחד כשהוצאתי קצת לחם מהסלסלה וניסיתי להאכיל ואולי לתפוס איזה ברווז. היא ממש צחקה כשהברווז אחד הגיעה אלי מאחורה חטף לי את הלחם מהיד וברח, ונשארתי בלי כלום עם הבעת בלבול על הפנים.
המשכנו לטייל כשברגע מסוים ראינו בצד מין חורשה קטנה, אפילו לא חורשה, אלא פשוט אזור עם יותר עצים ושהשביל לא עובר דרכו. שאלתי אותה אם היא רוצה ללכת לראות מה יש שם, היא לא ענתה רק הנהנה בראשה בסימן של כן ותפסה את היד שלי יותר חזק, אפילו דקרה עם הציפורניים.  
הלכנו לעומק העצים, הדשא פה כבר היה גבוה יותר, קצת פראי, המשכנו לאזור עם כמה עצים צמודים ועץ אחד שחצי נפל. העלים שלהם יצרו מגן טבעי, מגן מעיניהם של מי שהולך על השביל במרחק של כמה עשרות מטרים משם. מאחורי העלים היה אפשר לראות את מה שהולך על השביל, אבל מהשביל כבר לא ראו את מה שהולך בפנים.

הנחתי את הסלסלה עם האוכל על הדשא, הסתובבתי אליה ונישקתי אותה. נישקתי אותה בתשוקה כאילו שלא התנשקנו מהבוקר. נישקתי אותה הרבה זמן, וכל הזמן העפתי מבט לכיוון השביל, לראות שאף אחד לא מגיע. תפסתי אותה חזק בתחת דרך השמלה והתחלתי לנשק את הצוואר שלה, היא נשענה עלי וליטפה לי את הראש מאחור ואני שיחקתי לה בתחת.
משכתי את השמלה מאחורה כלפי מעלה כך שהתחת החמוד שלה נחשף, והתחלתי למשש אותו, ללטף אותו, עד שהכנסתי יד אחת לתוך התחתונים שלה מאחורה, הכנסתי אותה ממש עד הכוס, כך שהאצבעות שלי הגיעו אל החור הקטן והרטוב שלה. והוא היה ממש רטוב, שמעתי אותה גונחת בזמן שאני משחק לה לידו, מלטף ממשש, לוחץ ועוזב. היא ניסתה לגנוח חלש שאף אחד לא ישמע, אבל אני שמעתי היטב, וכבר לא נשאר יותר מקום במכנס בשביל הזין שלי.
לקחתי את היד שלה והכנסתי לתוך המכנס מקדימה. היא הבינה ישר מה אני רוצה והתחילה לעשות לי ביד. זה לא היה כל כך נוח, אבל המצב הזה שבו אני משחק לה בכוס והיא לי בזין, בזמן שבמרחק עוברים להם אנשים היה נורא מגרה. רק נשאר לנו לקוות שהם לא רואים בדיוק מה קורה מאחורי העצים, אלא סתם רואים זוג מחובק.
כבר הרגשתי איך היא מקדמת אותי לכיוון הגמירה, למרות שהתנועות שלה לא היו הכי מקצועיות, ולמרות שלא היה כזה נוח בג'ינס, אבל הייתי כל כך חרמן. היא גם הייתה כמוני, חיבקה אותי חזק, נישקה לי את הצוואר, נשמה בכבדות, אפילו פתחה את הרגליים יותר והרימה את החצאית יותר גבוהה. עברה לי מחשבה שיש מצב שנגמור ביחד.
כשלפתע ראיתי משהו עף לכיוונינו, נופל על הרצפה ומתגלגל. זה היה כדור, וילדים רצו אחריו. זה אומנם היה יחסית רחוק מאתנו, אבל הייתי בטוח שהם כבר יוכלו לראות מה אנחנו עושים מעבר לעצים. מהר הוצאתי את היד מהתחתונים שלה, הורדתי לה את החצאית למטה. היא לא שמה לב לכל מה שקרה, רק הפסיקה לעשות לי ביד, והסתכלה עלי בפליאה קלה, הפנים שלה היו ממש אדומות. "מה קרה?" היא שאלה, הנהנתי לה לכיוון הילדים, היא קצת נבהלה ושאלה מה עושים. אמרתי שדבר ראשון כדאי שהיא תוציא את היד מהמכנס שלי. היא הסתכלה למטה וצחקקה, היא לגמרי שחכה ממנה.
צחקתי גם אני, זה היה מין רגע משעשע כזה, ממש כמו בסרטים. הרמתי את הסלסלה, הסתכלתי עליה, אמרתי שיש לי משהו טעים להביא לה והבאתי לה את האצבעות שזה עתה היו בכוס שלה, היא חייכה חיוך שובב ומצצה לי קצת את האצבעות. אחרי זה התנשקנו והמשכנו לטייל.

-----------------------------

חלק ב'

המשך ההליכה הייתה מרגשת יותר, היינו חרמנים, בקושי הסתרתי את הזין במכנס כך שלא יבלוט יותר מידי. והיא לא מיהרה לעזור בנושא. מחייכת חיוך זדוני, מעיפה מבט מפתה, הולכת הצידה לקטוף כמה פרחים ומתכופפת בצורה מאוד מפתה. כמה פעמים בטעות הייתה מעבירה יד על המכנס שלי או מתחככת עם הטוסיק בזמן שעוברת מצד אחד של השביל לצד השני. כל זה לא נתן לי להירגע, וכנראה גם לא לה.

אחרי כמה דקות כאלו סוף סוף ראיתי את הפנייה בנחל, מקום שמראש תכננתי לבוא אליו ולעשות שם עצירה לפיקניק קצר. כשהגענו לפנייה משכתי אותה אחרי, השביל התרחק מעט מהנחל ובאזור הזה היה דשא וגם ירידה נוחה לכיוון המים. בגלל הפנייה גם היה מרחק גדול יחסית לצד השני של הנחל, וגם צמחו שם כמה עצים. כך שהמקום למרות שהיה באמצע אזור ציבורי היה מוסתר מעיני הציבור העובר ושב בטיילת.

ישבנו שם במקום נוח, נשענתי על האבן, משמלנו היו כמה שיחים, ומלפנינו רק מים. הוצאנו מהסלסלה מחצלת קטנה והוצאנו את האוכל והמיצים והנחנו לידינו. היא התיישבה עלי כדי לא ללכלך את השמלה שלה. אכלנו כמה סנדוויצ'ים, שתינו. הקול של הנחל הזורם עשה את האווירה מאוד מיוחדת. היא נשענה עלי אחורה, שמה את הראש על הכתף שלי , סגרה את העיניים. נשענתי קדימה לעבר השיער שלה, היה לה ריח ממש טוב. חיבקתי אותה, יד אחת מעל החזה, יד אחת מתחת. היא התחילה ללטף לי את היד, ואני נישקתי אותה בצוואר.

לאט לאט הורדתי את היד העליונה על החזה שלה, התחלתי לעשות עליו תנועות סיבוביות, ללטף אותו דרך הבגד והכל ונישקתי אותה בצוואר, היא הזיזה את הראש מעט הצידה והעבירה את כל השיער לצד שני, כדי לתת לי גישה נוחה לכולו. אחרי כמה שניות כבר יכולתי להרגיש את הפטמה שלה עומדת מבעד לבגד, נהניתי להעביר עליה את האצבעות שלי ולהרגיש אותה מתחת, הייתי מעביר אותם הלוך ושוב כדי היא תהנה יותר, עד שעם שתי אצבעות התחלתי למשש אותה.

אחרי כמה זמן התחלתי להוריד את היד השנייה כלפי מטה, בתנועות סיבוביות, מלטף לה את הבטן העליונה, את הבטן התחתונה, ולא עבר הרבה זמן עד שהגעתי לרגליים שלה. הבטתי קדימה, לצד השני של הנחל לראות שאף אחד לא מסתכל, והרמתי לה את השמלה למעלה. האינסטינקט הראשוני שלה היה לסגור את הברכיים, אבל החזקתי אותה ולא נתתי לה לסגור, במקום זה לקחתי את הסלסלה והעברתי אותה כך שתעמוד בין הרגליים שלה, ותסתיר את כל האזורים המוצנעים שלה.

התחלתי להעביר את היד שלי על התחתונים שלה, העברתי אותה לכל האורך, לא לאט מידי ולא מהר מידי, הרגשתי איך היא נהיית רטובה יותר עוד ועוד כל שנייה. החלטתי שהחזייה שלה סתם מעצבנת אותי, הזזתי אותה ממני לשנייה, הכנסתי את היד מאחורה ופתחתי לה אותה.

היו לה מין תופסנים בחלק העליון של החזיה, גם אותם פתחתי ושלפתי ממנה את החזייה כולה, והכנסתי אותה לסלסלה. השענתי אותה שוב עלי, והפעם הכנסתי את היד כבר מתחת לשמלה, ישר על החזה, ואת היד השנייה הכנסתי ישירות לתחתונים שלה. באתי לנשק אותה בצוואר, אבל במקום נשכתי קלות, יותר נכון החלקתי את השיניים על העור שלה בזמן שאני עושה לה ביד עם יד אחת, ומשחק לה פעם בחזה ימין ופעם בשמאל עם היד השנייה.

היא כבר גנחה, תפסה את היד של עצמה בתוך הפה כדי לא להשמיע קולות בקול רם, אבל אני הייתי קרוב, אני שמעתי, וניסיתי לגרום לה לגנוח עוד ועוד. הוצאתי את היד מהתחתונים, והבאתי לה כמה מכות על הכוס דרכם, הכנסתי שוב והמשכתי לשחק בו. ניסיתי לשמור על קצב אחיד, לא רציתי להביא אותה לאורגזמה, רציתי לחרמן אותה, לחרמן אותה לקראת הערב.

כשנמאס לי לשחק לה בחזה, ליקקתי את האצבעות שלי הורדתי גם את היד השנייה למטה, הכנסתי לה אותם מעט פנימה, ושוב התחלנו את המשחק המוכר של לקרב אותה לסף, לגבול של האורגזמה. הוצאתי את הרגליים שלי מתחתיה, והעברתי אותם מעל הרגליים שלה, כדי לפסוק לה אותם יותר רחב. זה היה ממש נוח בשבילי, היא הייתה כמו צלחת פרוסה לפני שאני יכול לעשות בה הכל, ועשיתי בה הכל - נגעתי בה, ליטפתי אותה לחצתי עליה, נתתי לה מכות רכות על הפות שלה. זה היה ממש מהנה, אבל לא מספיק כדי שתגמור.

אחרי כמה דקות עצרתי, החזרתי את השמלה שלה למקום למרות כל ההתנגדויות שלה, סובבתי אותה כלפי ונישקתי. אמרתי לה שדברים טובים באים למי שמתאפק בסבלנות. אמרתי לה שתשכב לידי, על המחצלת, פתחתי את החגורה , את הרוכסן, והוצאתי את הזין. בגלל שהיא שכבה לידי הוא היה ממש מול הפנים שלה, כאשר כל האזור מוסתר ע"י הסלסלה, אז לא חששתי. אמרתי לה שאני רוצה להביא לה תוסף תזונה חשוב אחרי הארוחה. היא צחקקה מהשם, אבל אמרה שבאמת כדאי לאכול משהו בריא.

היא הכניסה את הזין שלי לתוך הפה שלה, נשכבה קצת על הרגל שלי עם הראש, והתחילה לשחק עם הזין שלי בתוך הפה שלה. היא ליטפה אותו עם הלשון, שפשפה אותו מכל צד, עשתה עיגולים. שמתי לה יד על הראש ושיחקתי לה בשיער, ליטפתי לה את הפנים. בגלל שלא יכלנו לזוז זה לא היה כזה אינטנסיבי, והתענוג התגבר לאט לאט. היא הזיזה מעט את הראש כלפי כך שהזין שלי נכנס יותר עמוק, עוד לא הרגשתי את הלוע שלה, אבל נראה לי כבר הייתי קרוב לשם.

היא הייתה מלקקת אותי לאט אבל בקצב אחיד, כל תנועה הייתה המשך טבעי של התנועה לפניה, כל ליקוק הגיע בדיוק בזמן הנכון ובמקום הנכון. או שאולי פשוט הייתי יותר מידי חרמן וזה הרגיש לי ככה. השענתי את הראש שלי אחורנית, על הסלע שמאחורי, סגרתי מעט את העיניים ונהניתי, נהניתי מכל רגע, זה פשוט היה מושלם. לא רציתי שזה יגמר, אבל הרגשתי את האורגזמה שלי מתקרבת.

שמתי את היד שלי על הראש שלה והתחלתי להזיז אותו קדימה אחורה כלפי, זה נתן עוד תוספת, את התוספת שהייתי צריך, הרגשתי את עצמי מתקרב יותר ויותר. גנחתי, גנחתי בטעות, זה יצא ממש טבעי. זה הדליק אותה, היא הסתובבה לתנוחה יותר נוחה, והתחילה להזיז את הראש ולמצוץ יותר מהר, זה היה אלוהי, היא שכבה על הבטן, רוח קלה משחקת לה בשיער, והיא מכניסה ומוציאה את הזין שלי מהפה שלה. הנחתי יד אחת על התחת שלה, ואחזתי בו.

הרגשתי את עצמי מתקרב עוד ועוד, נשמתי מהר, כל פעם הייתי לוחץ חזק יותר על התחת שלה, הרגשתי איך השרירים שלי מתקשחים, איך אני מרים את האגן למעלה, לא נשאר לי עוד הרבה, הייתי ממש על הגבול של להתחיל לגמור, אמרתי לה את זה בין הנשימות הכבדות שלי, אמרתי לה שאני עומד לגמור, היא רק עשתה קול שהיא הבינה והתחילה להזיז את הראש קצת יותר מהר, הרגשתי את זה מתקרב, זה עמד להתפרץ של שנייה, תפסתי לה את התחת ממש חזק וגמרתי.

אבל איך שהאורגזמה התחילה והזין התחיל להתכווץ היא הפחיתה את הקצב, כמעט עצרה. הרגשתי את הזין שלי מתכווץ, את הזרע יוצא לה לתוך הפה, אבל בגלל שהיא לא זזה לא היה שום גירוי, זה הרגיש נורא, נורא ונפלא בו זמנית. אחרי שכל הזרע יצא, היא התרוממה, הסתכלה עלי, בלעה את הכל, חייכה. שאלתי אותה למה עשתה את זה, היא חייכה יותר רחב, "נקמה" היא אמרה, "אתה חושב שרק אני לא אגמור כל היום אה?". בהחלט טקטיקה אפקטיבית חשבתי, תפסתי אותה מאחורי הראש, משכתי אותה כלפי, הגעתי לאוזן שלה ולחשתי לה "אני אזיין אותך על זה, אזיין אותך כל כך חזק"

היא הזיזה את הפה שלה כלפי ולחשה לי חזרה, "אז למה אתה מחכה, אני מחכה לזה כבר יומיים.."
הסתכלתי לה על הפנים, הייתה עליהם הבעה של ניצחון, הבאתי לי טפיחה קלה על הלחי "תאספי את הדברים, אנחנו נוסעים הביתה, צריך… לדבר", "אל תאיים" היא חייכה חזרה.

אספנו את כל הדברים, והלכנו מהר הביתה, היא חרמנית, ואני חרמן מלגמור בצורה מוזרה ולא מספקת. הלכנו מהר, די מהר, המחשבה של מה אני הולך לעשות לה, גרמה לזין שלי לעמוד בתוך המכנסיים לאורך כל הדרך, אבל לא היה לי אכפת. עוד מעט הזין הזה יהיה בתוכה, עוד מעט אני אזיין אותה כל כך חזק שהיא תצעק את השם שלי.

אבל לפני זה צריך להתקלח, אנחנו מזיעים ומלוכלכים מהטיול.
אמרתי לה ש-איך שנגיע ניכנס למקלחת שנינו, לחסוך זמן, ולנקות אחד את השנייה.
"לנקות אה?" היא חייכה בזדוניות, תפחתי לה על התחת, והמשכנו ללכת.

-------------ההמשך יבוא-----------------
    התגובה האהובה בשרשור
AngelDust​(אחר)
לפני 7 שנים • 6 בדצמ׳ 2016
AngelDust​(אחר) • 6 בדצמ׳ 2016
סיפור שלך?