שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא יודע מה אני מחפש ממש... יש לי עניין בעולם השליטה אבל

עבד כנוע 31​(נשלט)
לפני 7 שנים • 21 בנוב׳ 2016

אני לא יודע מה אני מחפש ממש... יש לי עניין בעולם השליטה אבל

עבד כנוע 31​(נשלט) • 21 בנוב׳ 2016
נכנסתי לעולם הזה שלהיות כנוע ושליטה בערך לפני כ8 שנים פחות או יותר... אותי יותר מעניין העניין של שליטה , קשירה, חינוך, והשפלה מאשר זיון סתם ככה... ההרגשה להיות מושפל על ארבע וכנוע זה מה שעושה לי את זה... ופחות זיון או טוחן כמו שהרבה "שולטים" מחפשים.... 
יש דברים שאני מאוד מפחד מהם אבל יש גם דברים שאני מוכן לזרום.. פשוט אני מבולבל.. למרות שאני גם בעניין שלהכיר גבר לזוגיות רגילה ולא כזאת... אולי אני לא מתחייב לקשר כזה בכלל , שבן אדם ישלוט עליי? ואהיה עבד שלו...?!
למשל יש למשל שעות הפנאי שיהיו לי וגם להיות עם חברים שלי ולהסתובב איתם ולא כל הזמן שהאדון צריך אותי אני אגיע אליו נכון שזה נשמע טיפה הזוי שעבד לא יקשיב לאדון שלו אבל איני יודע באמת מה אני מחפש... תשובות?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 בנוב׳ 2016
פשוט מאוד- אתה קובע איתו גבול שהבדס"מ לא גולש לחייך הפרטיים.
מותר לך להציב את הגבולות שלך ועל הצד השני לכבד אותם. זה מה שמבדיל בין בדס"מ להתעללות.
אין שום חוק בבדס"מ מלבד לא לפגוע באף אחד. ככה שאתה בהחלט יכול לשלב את זה בתוך זוגיות "רגילה" וזה לא עושה אותך "פחות נשלט" רק בגלל שלא יהיה שם דיסטנס 24/7.
בלנדר
בלנדר • 21 בנוב׳ 2016
תכיר בעבודה המעניינת הזו, זה יעשה לך סדר בראש:
הנשלט הוא בעצם השולט המוחלט בקשר.

הוא קובע מה עושים עד כמה עושים איך עושים ולמה עושים אם בכלל עושים.
מנגד, השולט לא קובע כל כך הרבה אלה אך ורק בתחום שהצבת.
מזכיר שאתה הוא זה שהציב אותו שם ככה שאתה למעשה הוא השולט המוחלט בכל התחום כולו.

אם תרצה -> 'שולט מלמטה' זה המושג הנפוץ לסיטואציה הזו.
מעטים הם אלו שלא שולטים כלל בסיטואציה. ומצב כזה הוא כבר למעשה מקרה פרטי של חוסר אונים ...
    התגובה האהובה בשרשור
lieca
לפני 7 שנים • 7 בדצמ׳ 2016
lieca • 7 בדצמ׳ 2016
מה שהזוי שאינך מקשיב לעצמך. 
היכן מה שאתה צריך ורוצה לעצמך? 
אם אין התאמה בין הצרכים שלך ושל האדון שלך, אולי שווה לשקול את כל העניין שוב.

לדעתי אתה צריך לקחת לעצמך מרחב לזמן מה להתחבר לעצמך בלי הסחות דעת של אנשים אחרים. 
בתוך השקט של עצמך תמצא את כל התשובות שאתה מבקש לעצמך.