צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבות

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 26 בספט׳ 2016

מסיבות

Alexey90210​(מתחלף) • 26 בספט׳ 2016
שלום לכולם.. 
אני אלכסיי יגיב (פטישדיל), Alexey90210 בכלוב \ פטלייף..
אחרי שנתיים וחצי של מסיבות שונות במקומות שונים (מיילדום, פמדום, גיידום, לסדום, קשירות, ערב משחקים, מסיבה בחיפה, מסיבה בירושליים, וליין דקדנס) אני משאיר ליין 1 בלבד ליין דקדנס (עם צוות מספר 1), במועדון דארק לופט, לצערי ביממה יש רק 24 שעות. למי שלא יודע דקדנס זה ליין שמשלב ריקודים ומשחקים, פמדום ומיילדום, להת"בי פרנדלי ובכללי ליין שמשלב הכל מהכל, ומצד שני עם כל החוקים הרגילים: לא זה לא, אין טלפונים, דרסקוד, הקפדה על אזורי עישון וכו'. והחל מ 21.10 זה הופך ללין קבוע, שישי אחד לשבועיים..
----
וכן מאוד הייתי שמח לעזור למי מכם שרוצה לארגן מסיבת בדס"מ, בין אם זה עזרה בציוד, עזרה ביחסי ציבור, מוזיקה לפעמים גם מקום. במשך שנתיים שמעתי המון רעיונות של מסיבות, (פליי פארטי בשעות הצהריים, מסיבה לדומיניים, מסיבת סאדו לנשים עם קרוסיות, מסיבת  פמדום לזוגות בלבד, מסיבה לגברים בסגנון אבא-ילד, סדנת קשירות עם ערב קשירות, מסיבת סווינגרים קינקית)..
וכן, אני חושב שיש מקום לכל אחד מהליינים אלו, גם בחיפה, גם בירושליים, פמדום, מיילדום, גיידום, ערבי קשירות וערבי משחקים שונים..
----
באותה הזדמנות, אני רוצה להודות לכל החברים שעזרו בהפקות הללו במשך כל הזמן הזה. יתכן שנשיב חלק מהליינים בעתיד הרחוק.. מקווה שנהנתם..
    התגובה האהובה בשרשור
pooltable
לפני 8 שנים • 27 בספט׳ 2016
pooltable • 27 בספט׳ 2016
כן, מאוד נהננו. בין המסיבות שהכי נהניתי בהן בחיים שלי. חבל שהחלטת להפסיק...ותודה על המסיבות שהיו.
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 10 בדצמ׳ 2016
Alexey90210​(מתחלף) • 10 בדצמ׳ 2016
אחרי הרבה לחץ של חיפהים..
ב16.3 מסיבת פורים בחיפה.. מסיבה חד פעמית..

חוץ מזה בלי שינויים..
כל שבועיים דקדנס בתל אביב..