בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ וונילי

Slag
לפני 7 שנים • 14 בדצמ׳ 2016
Slag • 14 בדצמ׳ 2016
מסכים עם פייה.
אמשיך ואומר שלדעתי בכל אחד ואחת מסתתרת סטייה או פנטזיה כזאת או אחרת.
ואם אכן כך,אזי שאין כזה דבר,ונילים.
יש אנשים פתוחים,ויש כאלו שקשה להם עם הפתיחות ויעדיפו להסגר ולהסתתר בתוך עצמם.
פשוט תהיה עקבי ועדין.
בהצלחה
אביר מתחלף
לפני 7 שנים • 14 בדצמ׳ 2016
אביר מתחלף • 14 בדצמ׳ 2016
תודה רבה לכל המגיבים.

בהתנהלות הזוגית אני לא מגדיר שום הגדרות פורמליות, אלא מתרכז במצב הרגשי ובתשוקה הפנימית בלבד.
אני חושב שלהיות שולט בלי נטייה לכך, זה בלתי אפשרי, כי בטחון עצמי זה משהו שהאדם חייב להביא מעצמו.
לעומת זאת להיות בצד הנשלט כמעט כל אחד יכול להיות, כי לכל אחד יש את המקום של שרוצה שידאגו לו.

מקווה שיצליח... אשתדל לעדכן בתובנות...
הוא​(שולט)
לפני 7 שנים • 16 בדצמ׳ 2016
הוא​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2016
אז צריך להיות נשלט כדי ש"ידאגו לי"?

עמוקicon_smile.gif
המלכהx​(שולטת)
המלכהx​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2016
ראשית כל הכבוד על היוזמה.
שנית: קח סיטואציה פשוטה כמו מ9 שבועות של שכרון חושים ותראה איך היא מגיבה.
כמובן שחשוב לשתף אותה...תאמר לה שיש לך פנטזיה תאר אותה קצת - וכמו כאן- תן לה מילת בטחון...
אם היא אוהבת אותך- אין סיבה שלא תסכים לנסות.

מכאן זה רק יכול לגדול...

נקודה למחשבה-
מה תעשה אם היא תרצה לעשות לך גם?
כוח הזרוע​(מתחלף)

קשה להאשים אותו

כוח הזרוע​(מתחלף) • 16 בדצמ׳ 2016
lieca כתב/ה:
לדעתי עיקר הבעיה זה בהגדרות. כשמתחילים להגדיר כל מיני דברים ולתת להם תוויות, מצמצמים את החוויה. 
שם לב למילים שאתה משתמש בהן: אישה וונילית, להצליח להכניס אותה לעולם, חוויה קיצונית.. 
אולי פשוט תניח להגדרות? יהיה לך פשוט יותר. 
חוש את אשתך... פתח איתה קשר עמוק ומרגש של אמון וזה כשלעצמו יקח אתכם למקומות מעניינים.
הוא פשוט מדקלם את הסיסמאות שכולם טוחנים פה נון-סטופ
איה74
לפני 7 שנים • 17 בדצמ׳ 2016
איה74 • 17 בדצמ׳ 2016
יש פה לא מעט שמעידים על עצמם שהכניסו אותם לעולם הזה. אז אולי זה כן יכול לעבוד. מהנסיון שלי עם ונילים, הייתי יכולה לטפוח לעצמי על השכם, להספר איך עזרתי לשניים להוציא את השולט שבהם.
אבל זה פוטנציאל שהיה שם, ואני ידעתי לזהות, שרק חיכה למישהי הנכונה וללגטימציה הפנימית לצאת החוצה. אני לא עד כדי כך עפה על עצמי שהפכתי אותם לכאלו. 
מדברית​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 17 בדצמ׳ 2016
מדברית​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2016
אשתף מנסיוני האישי אחרי זוגיות ארוכה עם בחור "ונילי".
בהתחלה ממש פסלתי את הזוגיות הזו, מתוך חוסר אמונה מלא בשני דברים: א. שהוא יתחבר למשהו מהעולם הבדסמי, ופחד עמוק שהיה לי מ"לאנוס" אותו לחויות שהאמנתי שיעשו לו רע. ב. שאני אהיה מסופקת ממין שאינו על הספקטרום הבדסמ"י
ואז נתתי צ'אנס לזוגיות הזו. והתאהבתי. ואז אהבתי. ואז התחלנו לשכב. גיליתי כמה דברים חדשים על עצמי ועליו: א. שהוא מתחבר לחלקים מסוימים של שליטה בואריאציות מסוימות (כן אמשיך קו מסוים שהיה פה, והוא חשוב בעיניי: זה לא היה "הדבר האמתי". זה היה אחרת. צריך לקבל את זה באהבה או לא להיות שם בכלל. בעיניי...) ב. שאני יכולה להינות מאד מסקס ונילי ג. שסקס זה לא דבר קפוא, הייתה שם המון דינמיות, זה כל הזמן השתנה. 
זהו.
בלי קשר - מצאת אהבה, איזה כיף לך.