בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפליקציית היכרויות בדסמית

אופיר78​(נשלט)
לפני 7 שנים • 6 בינו׳ 2017
אופיר78​(נשלט) • 6 בינו׳ 2017
רעיון מעולה!
הלוואי והיום עושים הכרויות סאדו בסגנון טינדר
יעזור להרבה מאוד (במיוחד לי חחחחח)
עכשיו רק צריך גאונים שיעשו את זה):
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בינו׳ 2017
אבל אז נשאלת השאלה, האם אפליקציה בסגנון טינדר טובה להכרויות מסוג זה? טינדר מבוסס על מראה חיצוני, שאמנם כבודו במקומו מונח, אך בדס"מ הרבה יותר מורכב מזה.
על סמך מספר תמונות אנחנו לא יכולים לדעת מה השקפותיו של אדם על שליטה ומה הוא מחפש ביחסים כאלו, אז חבל שתמונות יהו הפרמטר היחיד לפיו אנשים יסננו. 

בהנחה ומישהו ירים את הכפפה ויצור אפליקציה כזו, מן הראוי שיגדיר כי בפרופיל יהיו שאלות מנחות שבעזרתן כל משתמש יפרט על עצמו ועל השקפותיו, ציפיותיו וגבולותיו בבדס"מ.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 6 בינו׳ 2017
ArchAngel

יש כאן נשים מעטות ואת בניהן, שלא יפסלו על מראה חיצוני.

כל היתר יפסלו אך ורק על מראה חיצוני, אפילו אם מכל שאר הבחינות הכל מתאים ומצוין.

אפילו אם הן ירצו כבר לצאת מהויריטואליה ולהפגש.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בינו׳ 2017
מה שאתה כותב רלוונטי גם לגברים, כי ידוע שלרוב הציבור מראה חיצוני חשוב.
יש כאלו שזה כל מה שמעניין אותם בן זוג פוטנציאלי, יש כאלו שזה 50% אחוז ממה שמעניין אותם בבן זוג פוטנציאלי בעוד ה-50% מוקדשים לתוכן הפנימי שלו. 
זה נדיר לראות אנשים שמראה חיצוני פשוט לא או כמעט ולא מדבר אליהם בהנחה ומתקיים חיבור טוב.
אני לא חושבת שזה הופך אותם ל"צודקים" יותר, כי כל אחד ומה שמתאים לו ואני לא חושבת שהם צריכים להתפשר על מה שעקרוני להם גם אם הוא יכול להיחשב שטחי.
זאת הסיבה שלא הצעתי להוריד את האופציה של התמונות אלא בנוסף להן להוסיף את אותן שאלות מנחות שמשקפות תוכן מסויים.
אם מישהו בכל זאת יבחר להתעלם מזה, זאת כבר בעיה שלו. אבל זה לא יזיק.

(מצחיק לנהל דיון על דבר שאולי ולעולם לא יגיע לכדי פיתוח).
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 6 בינו׳ 2017
מבחינתי שיהיה אתר כמו OK קיופיד או כל אתר היכרויות אחר...
שתהיה גם תמונה (אפילו פרטית שאפשר לחשוף בפני מי שמעוניינים בו, בלי צורך לפגוע בפרטיות או להסתבך עם מייל או וואטסאפ) וגם הרבה יותר רובריקות למלל שחשוב ואופציות לקריטריונים לסינון לפי חיפוש. שאני אוכל לחפש למשל גבר, נשלט, 30-42, רווק או גרוש, מאיזור חיפה, צמחוני, אוהב כאב וקשירות וכו icon_smile.gif
ולחייב אנשים לכתוב מלל ולענות על רובריקות מסויימות.
המצב הבעייתי הוא שאין לי כמעט דרכים לדעת מי מתאים לי באתר הזה- גם אין תמונות בד"כ (אפילו לא של גב...) וגם רוב הגברים לא משקיעים במלל בכלל או כמעט. שלא לדבר על זה שההודעות ממש שטחיות של מילה או משפט.
הגברים פה לא מבינים שבניגוד לטינדר או אתר היכרויות סטנדרטי הם יכולים להסתמך על המראה שלהם כדי שנשים יגיבו אליהם, פה הדבר הכי חזק שלהם זה הפרופיל וההודעות, ורובם לא משקיעים.

לצערי הרב, אין אף אלטרנטיבה ראויה אחרת להיכרויות של בדסמיים.
אופיר78​(נשלט)
אופיר78​(נשלט) • 6 בינו׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
אבל אז נשאלת השאלה, האם אפליקציה בסגנון טינדר טובה להכרויות מסוג זה? טינדר מבוסס על מראה חיצוני, שאמנם כבודו במקומו מונח, אך בדס"מ הרבה יותר מורכב מזה.
על סמך מספר תמונות אנחנו לא יכולים לדעת מה השקפותיו של אדם על שליטה ומה הוא מחפש ביחסים כאלו, אז חבל שתמונות יהו הפרמטר היחיד לפיו אנשים יסננו. 

בהנחה ומישהו ירים את הכפפה ויצור אפליקציה כזו, מן הראוי שיגדיר כי בפרופיל יהיו שאלות מנחות שבעזרתן כל משתמש יפרט על עצמו ועל השקפותיו, ציפיותיו וגבולותיו בבדס"מ.

אכן נשמע יותר טוב מה שהצאת מקווה שדבר כזה יצא לאור וכמה שיותר מוקדם נמאס לי מחברות וניליות רוצה את הריגוש והאנדרנלין!.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 6 בינו׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
מה שאתה כותב רלוונטי גם לגברים, כי ידוע שלרוב הציבור מראה חיצוני חשוב.
יש כאלו שזה כל מה שמעניין אותם בן זוג פוטנציאלי, יש כאלו שזה 50% אחוז ממה שמעניין אותם בבן זוג פוטנציאלי בעוד ה-50% מוקדשים לתוכן הפנימי שלו. 
זה נדיר לראות אנשים שמראה חיצוני פשוט לא או כמעט ולא מדבר אליהם בהנחה ומתקיים חיבור טוב.
אני לא חושבת שזה הופך אותם ל"צודקים" יותר, כי כל אחד ומה שמתאים לו ואני לא חושבת שהם צריכים להתפשר על מה שעקרוני להם גם אם הוא יכול להיחשב שטחי.
זאת הסיבה שלא הצעתי להוריד את האופציה של התמונות אלא בנוסף להן להוסיף את אותן שאלות מנחות שמשקפות תוכן מסויים.
אם מישהו בכל זאת יבחר להתעלם מזה, זאת כבר בעיה שלו. אבל זה לא יזיק.

(מצחיק לנהל דיון על דבר שאולי ולעולם לא יגיע לכדי פיתוח).

לא טענתי שלא. עצוב שהעולם שטחי ורדוד
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 6 בינו׳ 2017
מה שטחי ורדוד בזה שאני רוצה גבר שאני נמשכת אליו פיזית?
עדיף שאני אהיה עם גבר מעניין, אבל שאני לא מסוגלת להתנשק איתו או לגעת בו?
זה לא שאני מחפשת דוגמן צנרת...
אבל משיכה בנויה בעיניי משילוב של מראה חיצוני, אישיות, גישה, תוכן פנימי והתנהגות. כל אחד מהם חשוב בתורו.
אם אחד מהפרמטרים האלה לא יהיה טוב בעיניי- כל השאר לא שווה דבר.
בלנדר
לפני 7 שנים • 7 בינו׳ 2017
בלנדר • 7 בינו׳ 2017
מיתוסית
נניח לרגע בצד את נושא התמונה,
מאחר ואני נוטה להאמין שהרוב המוחלט פשוט נגד אווטינג מסיבות כאלה ואחרות.
(למעשה, נאלץ לזנוח לרגע את כל יתרון המראה החיצוני שאפליקציה שכזו יכולה להציע)

אז נותרנו בעצם רק עם נתונים שנאספו באמצעות צ'ק בוקס?
מדוע ולמה לך להסתמך על רובריקות בזמן שאפשר להתבסס על טקסט בפריי סטייל?

מה, כי זה חוסך זמן סינון ?
kaly
לפני 7 שנים • 7 בינו׳ 2017
kaly • 7 בינו׳ 2017
אז בוא ננסה רגע לראות מה יצא מהשיחה הזו בינתיים (אפילו אם רק אני הבנתי את זה ככה)

אז אם תקום אפליקציה כזו, היא תוכל לאתר לי אנשים לפי מיקום גיאוגרפי ( טינדר סטייל), עם תמונות אך פרטיות ונפתחות רק באישור (אטרפ סטייל) , עם חובת מילוי רובריקות וטקסט חופשי (OK קופיד סטייל) 

לא יודעת מה אתכם.....אני בטוח הייתי מורידה אחת כזו ומשתמשת בה icon_smile.gif