צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהייה בנושא שליטה גברית.

Cafe​(שולט)
לפני 7 שנים • 5 בדצמ׳ 2016
Cafe​(שולט) • 5 בדצמ׳ 2016
הנשלטת מדברת בקול חלש,
לכן כל לחישה שלה צריכה להשמע באזני השולט כצעקה רמה.
ככל שהשליטה יותר חזקה וטוטאלית, וככל שהשולט יותר קובע, כך כל הבעת דעה, או בקשה של הנשלטת צריכה להתקבל יותר בחרדת קודש.

אני לכשלעצמי מקבל כהנחת יסוד שאני לא יותר חכם ולא יותר מבין מהנשלטת שלי במאומה. זה שאני הוא הקובע, זה בגלל שכך כיף ונעים לשנינו, ולכן ברור שאני חייב להתיחס לכל מילה שלה לפחות כשוות ערך לשלי אם לא יותר. לפעול כנגד הדחף הבסיסי שלי, ולקבל דעה שמנוגדת לשלי למרות שאני בטוח שאני צודק.
King of Hearts
לפני 7 שנים • 5 בדצמ׳ 2016
King of Hearts • 5 בדצמ׳ 2016
אני בדרך כלל מנמק.
אני מקווה שלכל פעולה שלי יש סיבה או מטרה, ואין סיבה שזה תהיה סוד.
זה לא אומר שתוך כדי  יש גם הסבר, אבל אחרי או במועד אחר, למה לא?
אקסיומה מקובלת = קומפורמיזם
מתחשב בך​(שולט){שבה}
לפני 7 שנים • 18 בדצמ׳ 2016
מתחשב בך​(שולט){שבה} • 18 בדצמ׳ 2016
טיב הקשר אמור להיות מקובל על שני הצדדים.
אם שני הצדדים עם טיפת אנושיות (רצוי הרבה) , הקשר ילך ויתפתח.
בסופו של דבר שניכם אמורים להנות מהקשר.
הרבה הצלחה.
Dark Artist​(שולט)
לפני 7 שנים • 8 בינו׳ 2017
Dark Artist​(שולט) • 8 בינו׳ 2017
שאלה טובה שדורשת התעמקות ומחשבה. כפי שציינו לפניי, הכל תלוי סיטואציה. אני סבור ששולט צריך קודם להקשיב לבקשות של הנשלטת שלו. כל נשלט הוא שונה במהותו,בחסרונותיו ויתרונותיו. לעיתים בזמן סשן מתגלים גבולות שקודם לכן לא היו ידועים לנשלטת ולכן הקשבה היא אקוטית. יש הרבה שולטים שסבורים כי הקשבה לבקשותיה של נשלטת או רחמנה ליצלן מילוי אחר בקשותיה הופך אותם לנשלטים מלמטה. עצם העובדה שהשולט יכול לבחור אם למלא אחר בקשות הנשלטת או לאו משאירה את השליטה בידיו. לעניות דעתי,הקשבה ואף שיתוף פעולה עם הנשלטת מובילים לרמת אמון מאוד גבוהה ובנוסף הנשלטת גם תתאמץ בהמשך יותר לרצות את השולט שלה בתור הכרת תודה על התחשבות בצרכיה. זה גם חושף צד אנושי בשולט לעיתים שחשוב מאוד שיחשף לנשלטת. בסופו של יום צריך לזכור שמדובר בבני אדם ולא בשפחות נרצעות. גם שולטים יכולים לטעות ולכן טוב אם מדי פעם יטו אוזן קשבת לנשלטות שלהם.
Noble Savage
לפני 7 שנים • 10 בינו׳ 2017

תשובה לאשת לוט

Noble Savage • 10 בינו׳ 2017
אשת לוט היקרה,
ראשית, שום דבר לא פוסל אותך בתור נשלטת, כל עוד את והשולט שלך מסכימים על אותם כללים.
יש אקטים והתנהגויות שממצבים את הסטטוס של שולט ושל נשלט.
לא מכיר "טקסט בוק" וגם לא חייבים שכל האקטים וההתנהגויות יהיו נוכחים תמיד בכל קשר ואולי לכל אורכו של הקשר.
כפי שאמרתי, אני מעודד את הנשלטת לשתף אותי בכל קושי ולהשמיע כל בקשה שעולה על דעתה.
יחד עם זאת, אני חש שאם אצטרך להסביר כל מה שאני דורש ממנה, או כל סירוב לבקשה, יחול כירסום חזק במעמדי כשולט ובמעמדה כנשלטת.
כיוון שיש בינינו סוג של חוזה, שאלו היחסים שאנחנו רוצים, כל עוד אף אחד מאיתנו לא יאמר STOP, אז חשוב שתהיה גם רגולציה עצמית, למה שכן עושים ומה שלא עושים.
רוב הנשלטות שאני מכיר רוצות את השולט שלהן קשוח ואפילו אכזר, במידה מסויימת ולכן נימוק החלטות שלו, לא כ"כ מתיישב עם זה.
אל תבלבלי את חוסר הנימוק, עם היעדר הקשבה, אמפטיה ואפילו אהבה לנשלטת.
מקווה שהבהרתי.
שולט קפילרי​(שולט)
לפני 7 שנים • 10 בינו׳ 2017
שולט קפילרי​(שולט) • 10 בינו׳ 2017
כמו בכול קשר חייב להיות מצב הדדי.
ו"רווח" של שני הצדדים.
אם רק צד אחד יצא מסופק מהקשר, הקשר יתפרק. זה נכון לכל מערכת יחסים ובטוח שגם לגבי בדסמ.
לעיניין השליטה , קשר בדסמי הוא מאוד קל יחסית לקשר ונילי. בקשר בדסמי הכל מובן וברור. ישנה חלוקה של הדברים בצורה ברורה.

לקחת את החלוקה הברורה ולעשות בה שימוש לא סביר או לא הוגן זה כבר החלטה של השולט בקשר, שוב .... חלוקה לא נכונה תגרום לנתק.

מעבר לכך הכול ניתן לדיון בין הנשלט לשולט...
שהמוטו שלי הוא ....... תמיד להשאיר טעם של עוד...
zytry​(שולט)
לפני 7 שנים • 12 בינו׳ 2017

תהיה שולט

zytry​(שולט) • 12 בינו׳ 2017
א. אין כאן זוגיות  יש כאן נטייה ורצון להיות נשלטת  למלאות רצונו , לחוש כנועה  ,לסגוד לנעלה מעצמה..    לאחר כל אלה אותו השולט אם נבון הוא  אמור לחוש ברצונה
ולעתים תוך לטיפה לשאול לרצונה..  
Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 7 שנים • 14 בינו׳ 2017

24/7

מה שאת מדברת עליו, מבחינתי, נוגע הרבה יותר לחיים משותפים מה שמתקרב ל 24/7. ברגע שיש יחסי שליטה, במהות שלה את מתמסרת לשולט ונותנת לו אחריות החלטה, על חלק מחייך. עד כמה גדול החלק הזה, את צריכה לדון עימו בשיחות בגובה עיניים. בהחלט יכול להיות מצב בו השליטה היא רק בתחום הזמן של סשן מה שאת קוראת בין הסדינים. מה שאני רואה וקורא אצלך בין השורות, הוא כמיהה למעבר לכך - התמסרות בחלקים מחיי היום יום שלך, זה יכול להיות מקסים ולא חייב ביטול עצמי שלך לחלוטין. תמיד רצוי לעשות זאת בשלבים. (דוגמא - את יכולה למסור לשולט את לוח הזמנים של חדר הכשר - הוא יחליט כמה פעמים בשבוע ואיזה מדריך שם, יעניש בהתאם אם לא תעמדי בזה.)

בתקשורת מתאימה ניתן להגיע לדבריןם מקסימים.

מאסטר מאור