לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס "מלא"

לילימיי​(שולטת)
לפני 10 שנים • 18 בנוב׳ 2013

Re: סקס "מלא"

לילימיי​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
היי...

הייתי שמחה לשמוע מנשלטים (וגם משולטות) מהי עמדתכם בנוגע לסקס "מלא" עם "השולטת". ב"סקס מלא", אשר מונח במרכאות בכוונה תחילה, אני מתכוונת למשגל וגינלי (איבר המין שלה, שלך, חדירה/החדרה).

האם האקט מעורר ומגרה בעיניכם? או שמא הייתם מעדיפים לעשות דברים אחרים עם האישה, להימנע מסקס "מלא" ולבטא את המיניות שלכם איתה בצורה אחרת?

לדעתי, השאלה הראשונה שצריכה להשאל היא:
האם את אישה שאוהבת סקס, רגיל, וגינלי...?
אם את שולטת המתגרה מהזין של הנשלט שלך, ורוצה אותו בתוכך
אני לא רואה שום סיבה, שלא תשתמשי בו למטרה הזאת גם.

אם הוא מתגרה מכך או לא, זה כבר עיניין שלו.
A virginal suB​(נשלט)
לפני 10 שנים • 20 בנוב׳ 2013

A virginal suB​(נשלט) • 20 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
היי...

הייתי שמחה לשמוע מנשלטים (וגם משולטות) מהי עמדתכם בנוגע לסקס "מלא" עם "השולטת". ב"סקס מלא", אשר מונח במרכאות בכוונה תחילה, אני מתכוונת למשגל וגינלי (איבר המין שלה, שלך, חדירה/החדרה).

האם האקט מעורר ומגרה בעיניכם? או שמא הייתם מעדיפים לעשות דברים אחרים עם האישה, להימנע מסקס "מלא" ולבטא את המיניות שלכם איתה בצורה אחרת?

אני יכול להבין מי שתרצה סקס מלא כמו שכאלו שלא תרצנה סקס מלא ודוגלות בכך שנשלט לא חודר. מה שחשוב זה הקשר... ואם הוא כייפי ובונה icon_smile.gif
Tomp​(שולט)
לפני 10 שנים • 20 בנוב׳ 2013

סקס עם הנשלט - הרי זה מילוי השולטת (וביננו זה מה שהיא מבקשת)

Tomp​(שולט) • 20 בנוב׳ 2013
שולטת מבקשת בראש ובראשונה לשלוט על הסביבה, זאת תוך סיפוק יצריה.
מילוי נרתיק אשה הוא אחד העיקרים והראשיים בחוסריה, גם אם ההשלכה היא למקום אחר.
הרי מעצם העובדה שהוגינה הנשית ריקה, היא משדרת שהיא מבקשת מילוי, באופן הטבעי והביולוגי הבסיסי.
Cat-Man-Dude{❤️?}
לפני 7 שנים • 10 בינו׳ 2017

Cat-Man-Dude{❤️?} • 10 בינו׳ 2017
Mary Jane כתב/ה:
היי...

מצד אחד יש בזה משהו מנטלי - היא שוללת את הגבריות שלך...היא לא משתמשת באיבר שלך, אתה לא חודר אליה. אתה מענג אותה בדרכים אחרות שהיא מחליטה. 
מצד שני אפשר לבצע חדירה "רגילה" בצורה פאסיבית תוך כדי שאתה חסר אונים והיא זו ששולטת באקט.