בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?

נשלט גברי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 2 באוק׳ 2013
נשלט גברי​(נשלט) • 2 באוק׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
בנוגע ל"נשלט אינסטנט" - נראה לי שזה לא מדויק.

להערכתי, כמו כולם, גם נשים "שולטות" נוטות לחבב אתגרים שבצדם פרס נאה. אדם שמציג את עצמו ככנוע מלכתחילה, מבטל את אחד הדברים הכי חשובים לנשים - הוא לא מאפשר להן לחוש מיוחדות. יש בכניעה שלו משהו כללי, לא אישי, משהו שלא התרחש בזכות כוחן "המכשף". אלא שעם כל הכבוד לאתגרים ושעשועים, גם מישהו מתריס יתר על המידה זה לא להיט, ויכול בקלות להתפרש כמציק, חסר כבוד או סתם גבר בלי פוטנציאל.
.

ואז כהמשך לדברייך ברגע שהוא מגיע ממקום כנוע מההתחלה הוא שם את עצמו במקום של ניצול וזלזול ולקיחתו כמובן מאליו ואז אח"כ יש את הבכי של אותם נשלטים שנוצלו וקופחו אבל מה לעשות הם שמו את עצמם במקום כזה.
רוצה להרגיש כנוע מההתחלה לך לסשן בתשלום זו דעתי.
בלוסום​(לא בעסק)

עבד בית

בלוסום​(לא בעסק) • 2 באוק׳ 2013
לגבי ההרגשה של כניעות מההתחלה - בסשן בתשלום?... בעיניבדיוק להיפך.
סשן בתשלום הוא ה-מקום להרגשת עליונות ושליטה מלמטה.
נשלט גברי​(נשלט)

Re: עבד בית

נשלט גברי​(נשלט) • 2 באוק׳ 2013
קליפסו כתב/ה:
לגבי ההרגשה של כניעות מההתחלה - בסשן בתשלום?... בעיניבדיוק להיפך.
סשן בתשלום הוא ה-מקום להרגשת עליונות ושליטה מלמטה.

אולי מנקודת הסתכלות אחת יש כאן הרגשת עליונות מסויימת ואני מניח שכל נשלט מגיע לסשן ממקום אחר, אבל אני נוטה לחשוב שנשלט גם אם הוא טיפוס דומיננטי ושתלטן ביום יום לא בא לסשן במטרה להרגיש עליונות, אולי מגיע ממקום הפוך של לאבד שליטה ולחוש כניעה /השפלה/כאב משהו שחסר לו ביום יום , לברוח מהשליטה היומיומית בכל התחומים ולהרגיש ולו לשעה אחת את הצד השני.
ואפרופו שליטה מלמטה יכולה להיות גם בקשר שליטה שאינו בתשלום.
DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
בדס"מ או לא
כל צד צריך להראות עניין
לחזר
להשקיע
וביחד בונים את הקשר
שום דבר אינסטנט לא בריא
גם באוכל
וגם ביחסים
Cat-Man-Dude{❤️?}
לפני 7 שנים • 10 בינו׳ 2017

Re: למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?

Cat-Man-Dude{❤️?} • 10 בינו׳ 2017
A virginal suB כתב/ה:
היי חבר'ה
תגידו למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?
ובכלל למה רובן לא דומיננטיות? אם אתה לא מניע את השיחה אין כלום. בלי להעליב אף אחת, אבל הן אולי אפילו יותר פאסיביות מוניליות.

נ.ב.
אני לא מתלונן ולא מאשים ובטח שלא מכוון לעוד שרשור של ויכוחים כמו שיוצא כאן לא פעם. פשוט באמת רוצה בקשר וזה רק מה שאני מוצא כל פעם מחדש.

תכלס...
בוניל הגברים הם כביכול בשליטה והם אלו שמתחילים
"מצופה" כביכול שבבדסמ המצב יהיה (קצת) אחרת, ולא שחזור של ההתחלה הונילית הרגילה. 
בלנדר
לפני 7 שנים • 30 בינו׳ 2017

שאלת השאלות

בלנדר • 30 בינו׳ 2017
Mary Jane כתב/ה:
בנוגע ל"נשלט אינסטנט" - נראה לי שזה לא מדויק.

ממש ישבתי לקרוא פה תגובה תגובה בעיון רב ונהניתי מאוד מכל אחת מדעותיכם 🙂
השכלתי קצת מכולם בדרך כשחיפשתי לי את התשובה לשאלה שבעצם טרם נשאלה...
מבראשיתו של הדיון הזה זה כבר הטריד אותי עוד שם בתגובה השניה במספר, של הגברת Mary Jane.
כעת, הרצועות מתהדקות והנה רומנטי תלותי ועדין שמעליי ממש משך לו כאן בחוט הבעייתי.

אז ברשותכם, אגע בנקודה שבעניי הדיון הזה סובב אותה:

ציטוט: גם נשים "שולטות" נוטות לחבב אתגרים שבצדם פרס נאה. אדם שמציג את עצמו ככנוע מלכתחילה, מבטל את אחד הדברים הכי חשובים לנשים - הוא לא מאפשר להן לחוש מיוחדות. יש בכניעה שלו משהו כללי, לא אישי
בבסיסה, הכניעה עצמה ככולה של הנשלט נובעת לה הישר מתוך הרצון הטוב לספק דחף מיני ופרטי שלו.
אולי בצורה קצת עקומה שאכן בעקיפין יוצרת את הסיפוק אצל הנשלט דווקא דרך ובהסתמך על סיפוק רצונות השולט,
אבל היי, אדם כנוע משרת קודם כל את האינטרסים שלו הרבה לפני שהוא כנוע סתם כי 'היא החליטה'.
אחרת הוא היה הולך לסופרלנד, לא לכלוב...
אנשי הכלוב נבדלים רק באופן שבו הם מספקים את צרכייהם הרגשיים
ולא בעובדה שהם פה מלכתחילה מתוך רצון עצמי לתת לצרכים הללו מענה.

לכן, אני נוטה להסתכל על כניעה אישית דווקא כמעיין נגזרת שנייה של כניעה כלילת, כניעה שהייתה כאן עוד הרבה לפני שהגיעה לה עוד מעלתה.
זו הסיבה שמאוד מורכב ואולי אפילו יהיה צבוע לגרום לה לחוש מיוחדת... כי בשלב הזה היא פשוט לא.

הדבר היחידי כאן שיכול להיות אישי זו החוויה האינדיבידואלית שתצרו יחדיו בעבור שניכם...
משם, אולי באמת תצליחו לשאוב דבר או שניים שייחד אותה על פני אחרות.
ועד אז? אכן מדובר בבעיה.

בחזרה לדבריו של מר רומנטי:

ציטוט: בוניל הגברים הם כביכול בשליטה והם אלו שמתחילים 
"מצופה" כביכול שבבדסמ המצב יהיה (קצת) אחרת, ולא שחזור של ההתחלה הונילית הרגילה. 

כאשר גבר שאינו בעמדת הכנוע מחזר לו אחר אישה, עומדים לרשותו שלל כלים בכדי לגרום לה להרגיש מיוחדת.
בין היתר נזקפת לזכותו היכולת להיות בדיוק הגבר גבר שמדליק אותה. 
אך שכגבר מתחיל עם אישה מעמדת הגבר גבר ומצפה לקשר בדס"מי כשהוא דווקא זה שבצד הכנוע,
עמדת הגבר גבר "מבחוץ" ועמדת הכנוע "מבפנים" פשוט מתנגשות להם זו מול זו והכל קורס לתוך עצמו.
אסון.

אני משוכנע שהניגודים הללו אינם מסוגלים לחלוף זה על פני זה, מאחר ולא באמת קיים 'מבחוץ' או 'מבפנים'.
יש 'עבורה' או 'עבור השאר'. במיטה או מחוץ למיטה.
וגבר כנוע במיטה הוא קודם כל גבר כנוע במיטה ורק אחר כך הוא גבר כנוע במיטה עבורה.

אז? שוב פעם הוא לא מצליח לגרום לה להרגיש מיוחדת?
ועכשיו בהיכרות, לך תסביר לה שאתה גבר גבר אבל בעצם גם הזונה היפנית שלה ועל הדרך תגרום לה להרגיש עם זה מיוחדת.
בהצלחה XD

על כן, לא מפתיע כי הגברים הכנועים היו יותר משמחים לדלג לחלוטין על השלב הזה.
או אילו לפחות הגישה כלפיהם היתה קצת שונה.

ולשאלת השאלות, כיצד בעצם אתן מצפות אחרת?