סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעדים ראשונים

Visual​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 13 בינו׳ 2017

צעדים ראשונים

Visual​(מתחלף) • 13 בינו׳ 2017
טוב אז אפתח ואומר שקראתי כמעט את כל החומר הקיים בנושאים הדביקים עבור השאלות הנפוצות, מעבר לכך הייתי שמח לקבל קצת מענה לשאלות שלי.

אני ועוד פרטנרית מגששים לכיוון, אני תמיד התחברתי מאוד היא כבר עשתה סיבוב. 

אני מתעניין בעיקר בפיימדום, פוט פטיש, פטיש דגדוגים ושליטה מנטאלית. איך בעצם מתחילים? מה ציוד נדרש הכרחי, דגשי בטיחות ספציפיים, איך ניתן לדעת אם היא האדם המתאים, ואיך אוכל להעריך במה אוכל לעמוד? עוד טיפים יתקבלו בברכה.
הארדקור​(אחר)
לפני 7 שנים • 13 בינו׳ 2017
הארדקור​(אחר) • 13 בינו׳ 2017
כמה מילות ביטחון, 
אצלנו יש אחת להוריד הילוך ואחת להפסיק הכל ומיד. 

חבלים לקשירה מכל חנות כלי עבודה,  יש סרטונים להדרכת "שיבארי" ביו טיוב. 

לדבר,  לדבר ולדבר,  לפני ואחרי בכל הפתיחות והכנות. 
Visual​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 14 בינו׳ 2017
Visual​(מתחלף) • 14 בינו׳ 2017
חבלים קצת מרתיע אותי, גם בגלל המיומנות הנדרשת גם בגלל נזק פוטנציאלי לעור הנקשר והשארת סימנים וגם בסשן שנעים בו הרבה דוגמת דגדוגים יש אפשרות שהחבלים יתהדקו.

חשבתי על רכישה של סט קשירה למיטה בסגנוון spread eagle, פשוט לא יודע להעריך מה מוצר קוסמטי ומה מוצר איכותי.
Lanya Colson
Lanya Colson • 14 בינו׳ 2017
לא תוכל לדעת אם היא האדם המתאים עד שלא תנסה. 
למרות שאפשר לדעת שהיא האדם הלא מתאים לפני כן.
אתה בוטח בה? יש ביניכם תקשורת טובה ופתוחה? אתה מרגיש איתה בנוח? אם ענית כן על שלוש השאלות אפשר להמשיך בזהירות. 

לא תוכל לדעת במה תוכל לעמוד לפני שתנסה - ולכן חשוב מאוד לדבר מראש על מה קורה אם אתה רוצה להפסיק. מילת ביטחון היא שימושית כדי שלא כל פעם שתצעק "די, אני לא יכול יותר" היא תעצור. אולם לטעמי, ראוי ורצוי בהתחלה כן לעצור כל פעם שאתה אומר "די, אני לא יכול יותר". היית הולכת על הגישה הספונטנית והקשובה בשביל ההתחלה. מילת ביטחון (באופן לא-אינטואיטיבי) היא למתקדמים. בהתחלה - כשמישהו אומר די, זה די. 

אני הייתי מציעה לסכם מראש על מהלך/תסריט ביחד. לדבר עליו, ואז לבצע אותו. זה אולי ירגיש מלאכותי, או לא "הדבר האמיתי", אבל זה יתן לשניכם שליטה טובה יותר בסיטואציה, אפשרות לחוות אותה בעדינות, אולי אפילו בריחוק מסוים, ובזהירות. חשוב כמובן אחר כך שכל אחד מכם יספר לשני, מה הרגיש, מה חשב. אחרי שתתנסו בכמה כאלו, אם תרגיש בטוח, תוכל לתת לה לאלתר. 

לגבי חבלים - אמנם מצריך מיומנות, (אשר ניתן לרכוש אותה דרך האינטרנט) - אבל ישנן קשירות שלא מתהדקות לא משנה כמה תשתולל. אם משתמשים בחבלים באופן זהיר, ולומדים היטב את הנושא, זה מאוד בטוח, לא משאיר סימנים, ויש מלא אופציות. 
למשל: http://www.theduchy.com/SCLarksHead/SCLarksHead.shtml 
אין לי שום תובנות לגבי ערכות כלשהן (אצלי הכל בא מחנויות חומרי בניין....)

שיהיה בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
Visual​(מתחלף)
קודם כל, מאוד מעריך את המענה המפורט תודה לשניכם.

לגבי סוגיית התסריט, אני מאמין שזה אכן עדיף מבחינת הבטיחות בכל הרבדים, מנגד אני מאוד רוצה לשמור על האוטנטיות ובו בזמן לא לפלוש לה לתהליך קבלת ההחלטות נראה שזה סוג של ביצה ותרנגולת.
Visual​(מתחלף)
במחשבה נוספת, אני משוכנע שאשב ואלמד את רזי החבלים כיוון שאני שואף להשתמש במימנות בפרויקטים אומנותים שלי, אך כרגע אני סבור שאחפש משהו יותר אינסטנט שמאפשר גם יותר מימד של ספוטניות בלהט הרגע של התשוקה.

אשמח להמלצות.
Lanya Colson
Lanya Colson • 14 בינו׳ 2017
האתר החביב עליי:
http://www.theduchy.com/splash.shtml

(בטח יכנסו עוד אנשים ויתנו עוד המלצות שוות)
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 14 בינו׳ 2017
התשובה לשאלה שלך, כמו ל 99% מהשאלות שנשאלות כאן, היא שזה אינדיווידואלי מאוד ושאין נוסחה לאיך להתחיל.

אם זה זורם לכם - תזרמו.
אם זה לא זורם, מה בולם אתכם?
אם זה זורם לה אבל אתה עוד מהוסס - נסח גבולות ובקשות שנותנות לך את הביטחון להתחיל, ומעבר לכך תן לה את הדרור להמשיך כרצונה ובאותנטיות.
אם שנייכם עוד מהוססים, אז גם אני ממליצה לסכם מראש על תסריט, או לחתום על "חוזה" קצר טווח. אולי זה לא הכי אותנטי ולא בדיוק מתיישב עם הפנטזיה, אבל זו דרך טובה להניע דברים כששני הצדדים רוצים אבל גם תקועים.
דיגי​(אחרת)
לפני 7 שנים • 16 בינו׳ 2017
דיגי​(אחרת) • 16 בינו׳ 2017
אני נכנסת בעיקר כדי להגיב על נושא ספציפי שמעניין אותך, כן הפטיש דיגדוגים.
אני חושבת שיש אנשים שמזלזלים בדברים שעלולים להיגרם ולכן תרשה לי לתת כמה דגשים.

חשוב מאוד מאוד לעקוב אחרי נשימה של הצד המדוגדג, רפלקס הצחוק מהדיגדוג פוגע ביכולת הנשימה ואדם יכול להיכנס להיפר ונטילציה או לאבד נשימה מאוד בקלות מה שעלול לגרום לסחרור וספייס נפלאים אבל עלול לגיע גם למקומות מסוכנים.
חשוב לעצור כל כמה דקות ולתת זמן לנשום במיוחד בפעמים הראשונות, עד שרואים ולומדים שהצד השני מצליח לנשום.

מעבר לכך בסשן דיגדוגים אני מאוד מאוד ממליצה על אביזר ביטחון בנוסף למילות ביטחון, כי הצחוק עלול פשוט למנוע יכולת לומר מילת ביטחון.
משהו שמחזיקים ביד ואפשר לזרוק החוצה כמילת ביטחון שתעצור את הסשן לרגע ותאפשר תקשורת.

תקשורת, המון המון תקשורת לפני, תוך כדי ואחרי הסשן, להבין איך שני הצדדים מרגישים, אם משהו התפקשש אם משהו היה לא נעים ברמה רעה.
ועוד כאלו וכאלו תקלות.

אם לאחד הצדדים יש ציפורניים ארוכות, להיזהר לא לפצוע את העור, לפעמים לא חושבים על זה.

מעבר לזה בנוגע לסט קשירות.
השיטה הכי טובה בעיני היא ללכת לחנות או יוצר ציוד ולהרגיש את המוצר.
לברר האם יש אחריות ואם כן לכמה זמן?
ולדעת שאתה לא קונה חתול בשק.

ובהצלחה, תהנו