צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הצלחתם אי פעם להעביר מישהי רגילה לבדס"מ? אם כן שאמח

the rain song
לפני 7 שנים • 20 בינו׳ 2017
the rain song • 20 בינו׳ 2017
מומלץ ורצוי לחפש ולבקש את כל מה שתיארת. אני מכירה כמה כאלו שמצאו ויכולים להעיד על כך אחרי 10 שנות זוגיות.
אני מכירה גם כאלה שהאמינו שכך ואחרי כמה שנים השתנו דברים.
את חכמה, משכילה ובאמת בוגרת לגילך ולא לקחתי את זה ממך וגם לא את תוקף דעותייך.

אבל אין לך נסיון של מערכת יחסים בת 20 שנים וכרגע זה אך ורק בגלל שנת הלידה שלך.

החיים תוססים ודינמיים ומה שנהדר בשלב מסויים לא תמיד נשאר כך לנצח. גם אנחנו משתנים וגם אלו שסובבים אותנו. תחומי העניין שלנו משתנים וגם הנושאים שנורא חשובים לנו בגיל מסויים עוברים שינוי. מקום המגורים שלנו, המצב הכלכלי שלנו, היכולות שלנו במגוון נושאים בקיצור, מה שנקרא נסיון חיים.
לדעת את זה בתיאוריה זה לא כמו לחוות את זה.

שתביני, אני הייתי בת 30 שאת רק נולדת. כבר מבוגרת ממה שאת היום.
אני לא מזלזלת בך. שנת הלידה שלנו היא לא נתון שבחרנו.
וכמו שלי אין מושג מה זה להיות בת 20 בשנת 2017, לך אין מושג מה זה להיות בת 50.
זה לא זלזול וזה לא מונע ממך לגבש דעות ורצונות ולדעת מצויין מה שאת רוצה ומאחלת לעצמך.
זה רק אומר שלי יש יותר נסיוןicon_smile.gif

ולא התכוונתי להגיד שאת ממורמרת. זו היתה התייחסות לזה שלא פעם כתבת על זה שלא לוקחים ברצינות אנשים צעירים, שמתפלאים לגלות שאת צעירה. גם כתבת על זה פוסט.
אז לנקודה הספציפית הזאת התייחסתי.

אם אהיה עדיין בחיים, בואי נדבר אחרי שתהיי 20 שנים במערכת יחסיםicon_smile.gif אני מאחלת לך שזה יהיה בדיוק כמו שאת מאמינה עכשיו.
באמת.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 20 בינו׳ 2017
כן
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 20 בינו׳ 2017
היא בחרה לא לחיות לפי תכתבי החברה. למשל, להיות אל-הורית, הכוונה שהיא לא תהיה אמא.

אז מאחר והיא לא לחוצה בקטע הזה, כמו אלה שכן ולכן נתקעות במערכות יחסים שלא טוב להן, היא לוקחת את הזמן בלמצוא את הפרטנר הנכון.

ולכן, היא לא צריכה להתפשר על מישהו ונילי, אם יותר נכון עבורה להיות עם מישהו בדס"מי.

אם הייתה לחוצה להיות אמא, ייתכן שגם היא הייתה מתפשרת על מישהו ונילי.

וכן, גם אני קורא את הבלוג שלה.

לא צריך לזלזל בה בגלל חוסר ניסונה הגילאי.
dror30
dror30 • 20 בינו׳ 2017
כל אחד יכול לבחור על מה הוא לא מוכן להתפשר, אני לא רואה איך זה קשור לגיל/ניסיון של אנג'ל.
אישית זה כן משהו שאני מוכן להתפשר עליו ולהיות במערכת יחסים ונילית, ואני מסכים עם אנג'ל שלא צריך להכנס לקשר בתקווה שזה ישתנה, כבר בהתחלה אומר שיש לי נטייה לזה אבל אסתדר גם אם זה לא יהיה, אם היא לגמרי לא בעניין אז לא אדבר על זה שוב מעצמי, אם היא כרגע לא אבל פתוחה לנסות אז סבבה, אנסה לראות אם יש נקודות קישור מיניות שאליהן היא יכולה להתחבר, אולי היא בקטע של לתת הוראות, של לשרת אותה, של טיזיניג של משחקים ועוד, אבל גם כן לא בכח, לא ארצה שהיא תעשה משהו סתם בשבילי, לא מאמין בלעשות משהו במין רק בשביל האחר, זאת בעיני תמיד צריכה להיות הנאה משותפת.
סוררת בשקט​(אחרת)
לפני 7 שנים • 22 בינו׳ 2017
סוררת בשקט​(אחרת) • 22 בינו׳ 2017
בגיל 18 היה לי בן זוג מבוגר ממני בהרבה. הוא חשף אותי לבדס"מ בלי להסביר לי שזה בדס"מ. הייתי הנשלטת שלו, בלי שידעתי זאת. 
רק 20 שנים אחרי, לגמרי במקרה, אחרי שיחה עם מישהו בצ'ט של תפוז, הסתקרנתי ונכנסתי לכלוב, ורק אז הבנתי מה היה הקשר הזה, למה זה הלהיב אותי כל כך ולמה הקשר הזה שנמשך רק מעט יותר משנה, עולה בזכרוני יותר מכל קשר אחר שהיה לי. לקח לי עוד כמה חודשים להבין שזה מה שחסר לי במערכת יחסים. 
מה שבעצם רציתי להגיד כאן הוא שלפעמים כל מה שדרוש הוא לחשוף אותה לנושא, ולתת לזה לצמוח. אולי לדאוג "להשקות" את זה מדי פעם בנגיעות קטנות של בדס"מ בזמן סקס או משהו. אם זה לא יצמח, תצטרך או לגדל את הפרחים שלך לבדך או לחפש לך מישהי אחרת שאוהבת צמחים. icon_wink.gif
TheStrider​(סדיסט)
לפני 7 שנים • 23 בינו׳ 2017
TheStrider​(סדיסט) • 23 בינו׳ 2017
אישית, אני חושב שאין דרך לעקוף שיחה כנה. מניפוליציות ושאר טריקים אינם התחלה טובה למערכת יחסי שליטה, נדרש יותר מדי אמון מכדי להתחיל ברמאות.
zytry​(שולט)

מעבר מוונילית.

zytry​(שולט) • 23 בינו׳ 2017
תלוי במידת הרצון שלה  בך..      התשובה , תשאל אותה לא נכונה. לרבות לא מבינות על מה אתה מדבר .
oxymoron​(שולט)
oxymoron​(שולט) • 23 בינו׳ 2017
סוררת בשקט כתב/ה:
בגיל 18 היה לי בן זוג מבוגר ממני בהרבה. הוא חשף אותי לבדס"מ בלי להסביר לי שזה בדס"מ. הייתי הנשלטת שלו, בלי שידעתי זאת. 
רק 20 שנים אחרי, לגמרי במקרה, אחרי שיחה עם מישהו בצ'ט של תפוז, הסתקרנתי ונכנסתי לכלוב, ורק אז הבנתי מה היה הקשר הזה, למה זה הלהיב אותי כל כך ולמה הקשר הזה שנמשך רק מעט יותר משנה, עולה בזכרוני יותר מכל קשר אחר שהיה לי. לקח לי עוד כמה חודשים להבין שזה מה שחסר לי במערכת יחסים. 
מה שבעצם רציתי להגיד כאן הוא שלפעמים כל מה שדרוש הוא לחשוף אותה לנושא, ולתת לזה לצמוח. אולי לדאוג "להשקות" את זה מדי פעם בנגיעות קטנות של בדס"מ בזמן סקס או משהו. אם זה לא יצמח, תצטרך או לגדל את הפרחים שלך לבדך או לחפש לך מישהי אחרת שאוהבת צמחים. icon_wink.gif
בדיוק. 

אם פתאום מפילים את נושא השליטה כמו פצצה, זה עלול להרתיע אנשים ללא ידע או נסיון. בדס"מ נשמע מאוד בומבסטי. שילוב הדרגתי של אלמנט קטן פה ושם הרבה יותר מוצלח מנסיוני. 
שולמית ש
לפני 7 שנים • 24 בינו׳ 2017
שולמית ש • 24 בינו׳ 2017
אני הצלחתי ... כמה פעמים
שליטה נאורה
לפני 7 שנים • 25 בינו׳ 2017
שליטה נאורה • 25 בינו׳ 2017
סחטין עליך
גבר או אישה