ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אני יודעת שאני מתאימה להיות סאבית 247

LilAngi​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 23 בינו׳ 2017

איך אני יודעת שאני מתאימה להיות סאבית 247

LilAngi​(נשלטת) • 23 בינו׳ 2017
מקווה שזה בפורום הנכון..

לאחרונה אני מדברת עם שולט מדהים
זה בסגנון שוגר דדי, ושולט ביחד (שילוב נהדר בעיני)
העניין שהוא לא גר קרוב אלי ורוצה שאני אעבור לגור איתו, ושיהיה מערכת יחסים רגילה בנוסף לבדסמית.
זה לא שיש לו הרבה חוקים, החוק היחידי ,"זה תעשי מה שאני אומר לך" ויש גם הרבה גבולות שלי שהוא לא אוהב ורוצה שאני אוותר עליהם או אלמד להתגבר עליהם
( לא גבולות גדולים, סתם נגיד שאני לא רוצה זרע בפה ודברים כאלו ) 
הוא מכבד בנתיים את הגבול האדום חזק שלי - ללא השפלה בשום צורה. אבל אמר שהוא כן אוהב לקרוא בשמות מידי פעם (מה שמפר את הגבול שלי ) 

הוא מאוד מגרה אותי, ומציע לי המון הנאה בנוסף, אני רוצה להיות שלו, ואני רוצה להיות טובה.. אבל זו גם החלטה ענקית ( שאני צריכה להחליט היום) 
מה עושים? עצות? רעיונות? 
ובבקשה, בלי ביקורות.
ובבקשה, בלי 
הצפון המגנטי
הצפון המגנטי • 23 בינו׳ 2017
העצה הכי טובה לדעתי - השמעי רק לעצמך ותחושותיך, ולא לאף אחד אחר (כולל לא לחכמים ונבונים מהכלוב). אם את לא בטוחה - אל תלכי. אם מרגישה טוב עם זה - לכי על זה. ובכל מקרה - הזהרי, ואל תהססי ללכת אם לא טוב לך.
Moses E​(שולט){כלבה נאמנה}
מנסיון (וזו דעה אישית שלי בלבד) 24/7 זה משהו קשה ותובעני.
"תעשי כל מה שאני אומר לך" זה חוק חוק והוא מכיל בתוכו את כל החוקים שכוללים גם את הגבולות שאת לא מוכנה לעבור
להרגשתי אני חושב שאת קופצת מהר מדי משיחות בסך הכל  ( שאגב ואולי אני שופט לא נכון - נראה שהוא לא הולך לכבד ממש את הגבולות שלך אם הוא כבר רוצה שתשברי אותם עוד לפני שנפגשתם) למגורים ו24/7
את רצה מהר מדי.
אני לא שופט חלילה מערכות יחסים כאלה . לא של דדי ולא של 24/7. פשוט זה עניין של תהליך.
בבקשה אל תיקחי את זה כביקורת אני פשוט חושב שאת רצה מהר מדי. תבחני את הענינים.
ומה זה שהוא מחייב אותך לקבל החלטה היום? נראה לי בלתי אחראי ובלתי מתחשב.
שוב זו רק דעה שלי שמסתמכת גם על נסיון אישי  וגם ממה שראיתי אצל זוגות בדסמים אחרים.
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 23 בינו׳ 2017
אל תמהרי לשום מקום ותלכי עם זה לאט. לקשר מסוג זה לוקח זמן להיבנות ולהתבסס והחיפזון בו הוא מהשטן.
בכל שלב תקשיבי לאינטואיציות שלך בעניין הזה. אל תנסי להשתיק פחדים שעולים אלא תביטי בהם היטב על מנת להבין מה טוב עבורך וממה עדיף לך להימנע.
ואל תפחדי להימנע. זה מותר לך, את לא צריכה להתגמש על הגבולות שלך בשביל אף אחד! גבול מתגמש באופן טבעי כשאת מרגישה בנוח ולא מתוך דרישה שאת לא שלמה איתה או חוששת ממנה.
zytry​(שולט)

רגע גורלי

zytry​(שולט) • 23 בינו׳ 2017
לכל אדם ישנם רגעים שהם גורליים בחייו. ורגע כזה דורש הכרעה . אין הכרעות חכמות  כי בסופו של דבר אדם מכריעה מתוך סל הניסיון    והאישיות  שלו.  אם לעצתי .. את הרי לא הולכת למאסר, ותמיד הזכות בידיך לקום ולעזוב.  .. על כן הבדיקה היא  האם במבנה האישי שלך קיים הרצון להתמסר פיזי נפשי לגבר. אם כן . האם לאותו הגבר.
Lanya Colson
Lanya Colson • 23 בינו׳ 2017
למה בלי ביקורת? 
אם את כבר שואלת, לא כדאי לשמוע תשובות מלאות ואמיתיות?
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 23 בינו׳ 2017
היי אנג'י,

חוץ מזה שאתם מדברים, גם נפגשתם? חוויתם דברים ביחד? העברתם כמה ימים ביחד?
אם לא, או כמעט שלא, נראה לי שמדובר בהימור גדול מאוד.
אם את מרגישה שמדובר בקליק מהאגדות, אולי כדאי לך להמר ובדוק את זה. אבל תהי מכונה לאפשרות של אכזבה ושהפנטזיה תתנפץ לך בפרצוף.

"תעשי מה שאני אומר לך ותחליטי עוד היום" נשמע לי חפוז ופנטזיונרי מאוד. במציאות עלולים להתעורר קשיים ואתגרים שאת אפילו לא מדמיינת כרגע.
המעבר ל24/7 הוא לא תמיד קל (ומקריאה בין השורות אני מבינה שאין לך ניסיון קודם בקשר דומה). לרוב הוא דורש הרבה יותר מאשר גירוי וריגוש ראשוני, ואת צריכה אורך רוח בשביל לא לשבור את הכלים עם הקושי הראשון שמתעורר.  בשביל זה את צריכה אדם שתוכלי לתת בו אמון מלא ולהישען עליו. גם אם יש לשולט המדהים שהכרת את הפוטנציל להיות האדם הזה, רק לעיתים רחוקות מערכת יחסים כזו מבשילה לאחר הכרות ראשונית כל כך. שוב, זה הימור גדול לדעתי.

אני מאמינה גדולה בתעוזה ובלקפוץ למים. אבל גם אם קופצים ישר למים לא חייבים לעשות זאת עם הנעלים והבגדים. אפשר לפנות את הזמן בשביל ללבוש בגד ים.

בהצלחה
Brave girl
Brave girl • 23 בינו׳ 2017
וואי וואי וואי בהצלחה מאמי.

24/7 זה איום ונורא!!!!

לשני הצדדים.

תמיד תשמרי על החופש שלך
גם בזוגיות ונשואים לכל אחד יש את המקום שלו

ב24/7 זה יותר טריקי.

לא ממליצה לך בכלל

במיוחד אם זאת מערעת יחסים ראשונה
Noble Savage
לפני 7 שנים • 24 בינו׳ 2017
Noble Savage • 24 בינו׳ 2017
24/7 זה לא איום ולא נורא. זה סבבה למי שנהנה מזה.
אבל ה"שולט" שלך נראה לי שולט-פח, שבכלל לא מבין איפה הוא חי ואילו נזקים הוא יכול לגרום.
אם הוא לא מכבד את הגבולות שלך, זה אומר שהוא לא מכבד אותך כאדם וזה נכון לכל קשר, גם ונילי.
דווקא בקשר בדס"מי יש יותר מקום לכיבוד הגבולות, בגלל פוטנציאל הנזק הפיזי כמו הרגשי/נפשי.
עצתי לך - תמצאי שולט אחר!
יש מבחר לא רע בכלל כאן באתר.
העכברה מהדרום​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 24 בינו׳ 2017
לפני שאת מתחילה בקשר של 24/7, תתקדמי לאט, תיפגשו לסשנים ולפגישות, תראי שהוא שומר על הגבולות שלך ושאת מסוגלת פיזית ונפשית להתמודד עם הדרישות שלו ורק אחרי זמן שתרגישי שזה באמת טוב לך, תתקדמו ל- 24/7.