בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ירידה לנשלטת

Under The Skin
לפני 7 שנים • 12 בפבר׳ 2017
Under The Skin • 12 בפבר׳ 2017
MagisterDolor כתב/ה:
לפי תקנה 13 ג' בספר חוקי השולט (הוצאת מודן), חל איסור חמור על ליקלוק פותות של נשלטות, כי זה יגרום להן לחוש עצמן ויסכן את מעמדו הרם של השולט.
שולט שיתפס עם לשונו תקועה בנרתיקה של נשלטת ישלל ממעמדו כשולט פעיל, ויאלץ להסתפק במעמד נחות של מתחלף.

חחח צחקתי בקול. icon_smile.gif
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 12 בפבר׳ 2017
אני תמיד מתחבט בשאלה הזאת, לאחר כמה שנים הבנתי שזה (כמו כל דבר למעשה) תלוי בנשלטת, יש נשלטות שרואות בירידה השפלה, במקרה כזה לרדת להן זה רעיון טוב אך ורק שהן מוגבלות, כך שאין חשש לאיבוד השליטה. לאחרות, בוודאי, במיוחד מאחר ולגרום לנשלטת לגמור מלשוני המרקדת זה האקט המושלם של שליטה.
שולט בלשון
שולט בלשון • 12 בפבר׳ 2017
אצלי זה מאד ברור ! ממליץ על הפוסט שלי: ''הבהרות'' - תלמדי ותצחקי ממנו המון, על אף שהוא לא ארוך 0זה נשמע ממש לא טוב, אה? (: )
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 12 בפבר׳ 2017
לפעמים אני תוהה לעצמי עד מתי תמשיך ועד לאן תגיע המיסקונספציה הזו שנקראת שליטה גברית ..?
והשאלה מצחיקה .. וברור שכן תמיד כן ..
פאני היל​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 20 בפבר׳ 2017
פאני היל​(לא בעסק) • 20 בפבר׳ 2017
שולטים ושולטות אמורים לעשות מה שהם אוהבים, מה שמענג אותם ואת מי שמולם, והכל במסגרת הגבולות שנקבעו.

אז כן, מבחינתי אין מניעה ששולטות ימצצו לנשלטים שלהן, ששולטים ירדו לנשלטות, שנשלטים יזיינו את השולטות שלהם, שנשלטות יזיינו עם סטרפאון את השולטים שלהן ועוד ועוד כיד הדמיון.

שום דבר מכך אינו אמור להפחית את הרגשת השליטה שיש בין השניים, ובמידה וההרגשה מופחתת או נעלמת עקב כך, עדיף למצוא שותף אחר לתענוגות.

פאני
מופשט
לפני 7 שנים • 20 בפבר׳ 2017
מופשט • 20 בפבר׳ 2017
משתרוצה
מקסימום​(שולט)
לפני 7 שנים • 2 במרץ 2017
מקסימום​(שולט) • 2 במרץ 2017
בודאי שיורד.
תפקידה של הנשלטת לספק את צרכיי ומכיוון שאני מאוד אוהב לרדת היא תעמיד עצמה לרשותי.
אין שום דבר שמתחשק לי לעשות ואני שוקל אותו מזוית של פחיתות כבוד וכד׳.
ודאי שלא נמנע מלעשות דברים שיגרמו לנשלטת שלי להיות מאושרת וכך להעריץ אותי יותר ולרצות אותי יותר. להיפך.
Slag
לפני 7 שנים • 2 במרץ 2017
Slag • 2 במרץ 2017
לכל נשלטותיי,
בעבר בהווה ובעתיד,
ירדתי טעמתי ליקקתי הרטבתי ...
בקיצור,אפשר לנשק אתכן צרפתית לא רק בפהicon_smile.gif