בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דוגמה להסכם השתעבדות

nobady נשלט
לפני 7 שנים • 16 במרץ 2017

דוגמה להסכם השתעבדות

nobady נשלט • 16 במרץ 2017
לפי בקשת אחד החברים הנה דוגמה להסכם/חוזה השתעבדות.

------------------------------------ הסכם השתעבדות --------------------------------------
לכל המעוניין:
הסכם זה בא להצהיר שכל הנאמר כאן ונחתם הם ע"י שני הצדדים.

להלן : המלכה/הבעלים____________________________________________________ צד א' בהסכם זה.

לבין: העבד/הקניין________________________________________________________צד ב' בהסכם זה.

יש להדגיש שכל סעיף שנאמר ונחתם כאן, הוא בהסכמה מלאה.

לפיכך מקבל עליו העבד להלן צד ב' מעמד כרכוש שנקנה והוא רכושה הבלעדי של גבירתו להלן צד א' הבעלים בכפוף לתנאים המפורטים כדלקמן:

1. ישללו לחלוטין, עצמאותו וחירותו של העבד כפרט וחייו יתנהלו במסגרת ועל פי החוקים שיקבעו ע"י גבירתו וללא עוררין.

2. יהיה על העבד לקבל כמובן וללא פשרות כי צרכיה השונים ונוחיותה המלאה של גבירתו הם הקו המנחה הראשוני במסגרת היחסים שבין העבד לבעליו.

3. יעמוד העבד לרשותה של גבירתו בכל שעות היממה בהתאם לדרישותיה.

4. חייב העבד לציית בהכנעה לפקודותיה ודרישותיה של גבירתו מידית וללא ערעור.

5. יבצע העבד את כל עבודות הבית שיוטלו עליו לרבות כביסה ובישול ברמה ובדחיפות שיקבעו ע"י גבירתו ולשביעות רצונה המלאה.

6. רשאית גבירתו להטיל עליו כל עונש לרבות עונש פיזי בגין כל סיבה שתראה לה כנכונה וללא הסבר.

7. רשאית גבירתו להעבירו לרשותן ולשימושן של נשים אחרות ו/או לשלחו לביצוע כל עבודה לרווחתה הכלכלית ולכל מטרה כטוב בעיניה.

8. יהיה עליו לקבל כמובן מאיליו את עצמאותה וחירותה המלאה של גבירתו לרבות פגישות אינטימיות עם אחרים ו/או אחרות בכל זמן ובכל מקום שיראה לה כמתאים ללא צורך בהסכמתו.

9. מימוש צרכיו הבסיסיים של העבד יתאפשר אך ורק לאחר בקשתו של העבד והסכמתה המלאה של גבירתו.

10. נאמנותו המוחלטת של העבד תהיה בראש ובראשונה לגבירתו (בעליו) ולא לכל גורם אחר.

11. תוכל גבירתו של העבד כבעליו הבלעדיים לעשות בו ובגופו ולנהוג בו ככל העולה בדעתה ללא התחשבות או הסכמתו.

12. הסכם זה יבוטל אך ורק על פי החלטתה של הבעלים להלן המלכה, אין העבד יכול לבטלו מכל סיבה שהיא.

ולראיה באו הצדדים לחתימה:

חתימת צד א' (המלכה)_______________________________________תאריך____________________

חתימת צד ב' (העבד) _______________________________________תאריך____________________
    התגובה האהובה בשרשור
אפ0 צפוני
לפני 7 שנים • 17 במרץ 2017
אפ0 צפוני • 17 במרץ 2017
קשה לי להאמין שמישהו יחתום על דבר כזה עם כל הרצון למלא את רצונה
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 17 במרץ 2017
פעמיים נזכר שהמלכה היא צד א' והעבד צד ב', אך לא נעשה בהגדרות אלו שימוש בהמשך המסמך (למעט בחתימה).
לעומת זאת בהמשך המסמך נזכרת גבירה, ולא מוגדר מי היא, האם היא המלכה??

זאת פרצה חמורה מאד, עבד תחמן עשוי לקחת לו גבירה בנוסף על מלכתו, והדבר יהיה מכוסה בחוזה.
nobady נשלט
nobady נשלט • 17 במרץ 2017
מלכה, גבירה, שולטת היא אותה גברת ללא שינוי אדרת,
לו הייתי בגיל המבוקש ובמצב המשפחתי המתאים כפי שנדרש ע"י השולטות המפרסמות כאן הייתי משתעבד וחותם לכל החיים, לצערי אני עבד שרואה בנשים את הכוח המניע והראוי לשלוט ולא נותר לי אלא להצטער על כך שלא עלה בידי לממש את יעודי (נולדתי מוקדם מדי, לעולם חסר), עבד תחמן כפי שנכתב באחת מהתגובות הוא לא יותר מפנטזיונר הצורך ריגוש מיני להגשמת הפנטזיה שלו ולא יותר, עבדים אמיתיים ( כך אני מאמין ) יחתמו על כל סוג של חוזה ובלבד שתינתן להם ההזדמנות לעבוד ולשרת את הנשים שהם בבעלותן.
מעניין לשמוע את דעתן של הנשים השולטות בנושא חוזה השתעבדות ומה זה אומר מבחינתן, אם בכלל.
בהצלחה לאלה שהעתיד עדיין לפניהם.
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 7 שנים • 18 במרץ 2017
נשלט גברי​(נשלט) • 18 במרץ 2017
אני מאמין שאכן הסכמים מסוג זה קורים בפועל פחות או יותר נוקשים למרות שהנוכחי נוקשה למדי עד רמה של ביטול עצמי מוחלט ונטילת החופש בצורה מוחלטת.
אדם הגיוני ושפוי אף שהוא נשלט עם קריירה , עיסוקים משלו, תחביבים, חברים, משפחה לא יסכים כל כך מהר לוותר על כל זה, זה יכול להתאים לאדם בודד ,,חסר חיים ועניין במשהו למעט רק לשמש כעבד, אם הוא בוחר לחיות כך את חייו בשלמות אוקיי, רק אולי חבל כי בחיים יש עוד המון דברים מעבר.
אני חושב שהמון חיים בפנטזיה של השליטה יותר מאשר במציאות ולחיות אותה במציאות היא ממש לא בהכרח כמו הפנטזיה.

יש כן מקום להסכמים לא בהבט משפטי שאין להם תוקף אלא כסמל התחייבות ורשמיות לעניין, תוקף רצינות, אבל ההסכמים צריכים לבוא ממקום של רגש וכבוד בסיסי, אמון של הנשלט בשולטת שהיא תדע להובילו למקום הנכון עבורו ומבלי לפגוע בו אלא לשמור עליו.

ההתמסרות וההשתייכות הבלעדית לפי חוזה זה הם ריקים מתוכן בעיניי אם לא כך הדבר
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 18 במרץ 2017
היוש נואובאדי,
מה לגבי אדפטציה של החוזה שתתאים למסגרת המגבלות של נשלט נשוי?
moshet
moshet • 18 במרץ 2017
זה גם ככה לא כביל
nobady נשלט
nobady נשלט • 18 במרץ 2017
ברור לכולנו שהסכם כזה אינו קביל משפטית ואינו יותר מסמליות שמחייבת מלכה ועבד כלפיי יחסיהם המשותפים אותם הם בוחרים מרצונם החופשי.
ברור גם שמדובר באנשים שמצבם הכללי מאפשר להם לבחור בסוג הקשר אותו מבטא ההסכם,
הרי ידוע שחל איסור וזו עברה פלילית סחר בבני אדם ובכל זאת הסכם זה בא להגן על המלכה מפני העבד שלה אם יחליט יום אחד להגיש תביעה בגין התעללות.
אף אחד לא מחייב אותו לחתום על הסכם נגד רצונו וחתימתו מחייבת אותו מוסרית והוגנת כלפי המלכה שתשעבדו כרצונה,
אני אם היה מתאפשר לי והייתי עומד בקריטריונים הייתי חותם והופך להיות המאושר שבעבדים.
av55​(נשלט)
לפני 7 שנים • 19 במרץ 2017

חוזה עבדות

av55​(נשלט) • 19 במרץ 2017
אם רק הייתי מוצא את המלכה הנכונה הייתי חותם על חוזה כזה ואף דרקוני בהרבה ללא שום היסוס!!!!