לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לזיהוי אנשי הקהילה

mclovin
לפני 7 שנים • 18 במרץ 2017
mclovin • 18 במרץ 2017
אני מסכים שללכת קבוע עם סימן זיהוי זה לא רעיון טוב. אפילו רק ברמה של לשים משהו לא לטעמי (שרשרת מיוחדת?!) רק בשביל שיזהו אותי בקהילה. בכזה דבר גם אני לא הייתי משתתף.. לדעתי לשים צמיד רק במסיבה חשוכה ביום חמישי בלילה זה סיפור שונה לגמרי...
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 18 במרץ 2017
אז... פשוט לך למסיבה שמוגדרת מסיבת בדס"מ והבעיה נפתרה, לא?
mclovin
mclovin • 18 במרץ 2017
לא אחי. מזה התחיל כל הרעיון. תקרא מה שכתבו. למה סתם להתווכח יש פה רצונות שונים לאנשים והכל לגיטימי. השאלה רק כמה רוצים כל דבר ואם שווה להוציא לפועל
Dervish
Dervish • 18 במרץ 2017
לפי דעתי זה יכול להיות נחמד לזהות אנשים בקהילה ואז גם תהיה אפשרות יותר גדולה לדבר במציאות עם אנשים בנוגע לזה.
מצד שני אני יכול להבין את אלו שלא רוצים להיחשף, אחרת הם היו נחשפים גם פה ולא היה צורך להסתתר מאחורי פרופיל אנונימי.
מה שכן, אני לא חושב שהייתי יכול ללכת עם איזשהו סימן זיהוי בצורה קבועה, אני לרוב לא מקפיד ללכת עם איזה תכשיט כלשהו (אלא אם אהיה נשלט של מישהי ואז יש על מה לדבר).
Dgimel​(שולטת)
Dgimel​(שולטת) • 18 במרץ 2017
לי יש קעקוע יחסית גדול של טריסקל, במקום יחסית חשוף (לפחות בקיץ). עשיתי אותו בדיוק לפני 11 שנים.
עידנתי אותו קצת והתאמתי אותו לאישיות שלי, אבל טריסקל הוא טריסקל.
בחיים לא הייתי פונה למישהי עם צמיד ורוד עם לבבות ברחוב.. אם הייתי רואה מישהי עם צמיד עם לבבות ברחוב, הייתי מסיקה שהיא או-טו-טו בגיל בת מצווש (לפחות מנטלית).
יש סמל ברור לעולם הבדסמ בעולם. אנחנו לא צריכים להמציא את הגלגל מחדש (או את הטריסקל, לצורך העניין).
מי שרוצה להיות ברור ברחוב, הולך עם קולר.
שולטים לא נחשפים ברחוב, על פי רוב. מי שזה בדמו (או חשוב לו להפגין את זה), דואג להפגין את זה כלפי אנשים ברחוב בהליכה, בהתנהגות, במבט.

פעמיים בחיים קרה לי שמישהו פנה אליי בהקשר הבדסמ"י של הקעקוע ברחוב, מחוץ לכל הקשר בדס"מי. פעם אחת בלונדון ופעם אחת בניו יורק. בשתי הפעמים זה הוביל לשיחה מעניינת. בארץ זה (עדיין?) לא קרה לי.
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 18 במרץ 2017
לפני הרבה שנים כשגיל הכלוב והדאנג'ן היה בין פעוטון לצהרון ואולי גנון וכמות הכינויים בקהילה זו היה אולי פי 10 פחות מהיום לפחות בהערכה גסה שלא לדבר על שאחוז המשתתפים הפעיל בכתיבה היה עוד יותר נמוך כאשר מתוכם אחוז הלא הנחשפים במציאות מעבר לוירטואל היה עוד יותר נמוך שמתוכם באחוז עוד יותר נמוך חלקם בילו בדאנג'ן ביפו כאשר גם ביניהם היו כאלה שאומנם יצאו מבין 4 קירות הבית ומסך המחשב אך לא הזדהו בכינוי שלהם, הכלוב והדאנג'ן חברו יחדיו לארגון ערב חברתי סוג של מאנץ' (לא זכור לי אם היו סשנים וריקודים) וכל אחד שבחר בהסכמה הגיע למפגש והצמיד לחולצתו פתק עם הכינוי שלו לאחר שנרשם מראש.
כמובן שהיו גם כמה מתחכמים שבחרו לא לתלות את הפתק על עצמם ( אז למה הגעתם? לא משנה יש חוק התיישנות).
סה"כ היו בערב כמה עשרות וזכור לי ערב מעניין ונחמד, אג'נדה נחמדה של הכרויות חדשות בין אנשים, פוטנציאל צמיחת חברויות חדשות לא בהכרח זוגיות וכמובן הכרות האדם מאחורי הכינוי.
סה"כ הייתה יוזמה ומבורכת שלא חזרה מאז על עצמה כידוע לי וחבל.
לא משוכנע שזה ממש מעניין היום את בעל המועדון ובעל האתר אבל מצד שני הרבה כבר נחשפו בקבוצות שונות בפייסבוק, כמות הכינויים גדלה מאד, זמנים השתנו ועדיין אפשר ביוזמה ורצון ליצור מפגש באינסטלציה דומה או אחרת ומעט יצירתיות.
Hauntress​(שולטת)
לפני 7 שנים • 19 במרץ 2017
Hauntress​(שולטת) • 19 במרץ 2017
וואו, לא ציפיתי שממש תהיה התייחסות לזה icon_smile.gif

בכל מקרה, אנסה להתייחס לכמה תגובות כאן ביחד- ואכתוב איך שאני רואה את זה. מתנצלת מראש על מבנה התגובה, הוא כנראה ייצא מוזר...

ארקאנג'ל:
קודם כל, גם אם הדבר יגרום להתלהבות קטנה וקשר עין- אני חושבת שזה עדיין יכול להיות נחמד. אולי ככה אפשר יהיה לראות שיש יותר אנשים בעניין בחיי היום יום, וזה כבר יכול להיות מעודד.
כמובן שאני מבינה את מה שאת אומרת ואני בהחלט לא ארצה להתחיל לדבר על ההעדפות שלי מול אנשים! אבל תמיד אפשר לפנות למישהו, ולבקש ממנו לדבר בצד, ומקסימום אם הוא נראה אדם סימפטי להחליף פרטים, או לקבוע זמן להיפגש במקום אחר.
הרעיון (כמו שציינו כאן בתגובה אחרת) נשמע לי ישים גם כי שמעתי פעם שעשו סימנים מוסכמים לגייז.

ובקשר לחשש מאאוטינג- זה באמת יכול להיות משהו מסוכן. בעיקרון, חשבתי על שני דברים בעניין.
קודם כל, חשיפה היא לא בהכרח דבר כל כך מאיים לכל אחד- ואולי לאנשים כאלו זה מתאים. אם למשל היו באים אליי ומתעמתים איתי על זה, מקסימום הייתי אומרת שאהבתי את חמישים גוונים של אפור.
דבר שני, הסימן לא חייב להיות עד כדי כך מיוחד ובולט. ככה שאם מישהו יגיד: "היי יש לה צמיד ורוד על יד שמאל עם לב שמצויר על זה! היא נשלטת שאוהבת סאדו!" זה באמת לא ירגיש כמו טענה רצינית.
מצד שני, אני גם מבינה את הבעייתיות בכך שזה לא ייראה חד משמעי במאה אחוז. אבל אפשר גם לומר "היי, צמיד נחמד, יש לי גם בצבע כזה או אחר על יד אחרת, רוצה לדבר במקום אחר אולי?" ואז הרצון לשתף פעולה, או לא, יוכל להיות לבחירת הצד השני.
נראה לי שמי שלא בקטע כלל, לא יחשוב שצמיד זו סיבה תקפה לנסות להכיר מישהו.
אבל באמת קשה לי לדמיין איך זה ייראה במציאות, אז אני לא יכולה לומר.
בקשר ללכת למועדון- זאת בהחלט אלטרנטיבה עדיפה. עדיין, אני חושבת שיש משהו נחמד גם בלפגוש אנשים במרחבים וניליים- אולי יש באמת יותר ממה שאנחנו חושבים... אולי זה גם יוכל קצת להוריד מהטאבו סביב זה.

אוריאן אוהבת:
מאוד שמחה על התמיכה! מניחה שזה נאמר באמת בצחוק, אבל רק שתדעי, גם אני אשכנזייה... חחח ובנוסף אני האדם הכי לא זורם בעולם... icon_smile.gif

פאנטזי22:
למען האמת בהתחלה קראתי לסקר "סקר לסימון חברי הקהילה".... ואז זה נשמע לי די נוראי.

כמובן שבניגוד לשואה, רק אלו שמעוניינים להיחשף יכולים לבחור לעשות זאת וזה לא חובה. icon_smile.gif
במקום מסוים, נראה לי שגם אם ונילים קינקיים כלשהם יאמצו את זה (טוב, גם אם הם ונילים לגמרי), זה עדיין יכול להראות על מעין הזדהות עם הקהילה... ולהוריד מהפחד והחשש להיחשף "על אמת".
בקשר לנשואים או בוגדים- שוב, זה לא חייב להיות סימן זיהוי לכל אחד. אני לא הייתי ממהרת להניח שאנשים בלי סימן כלשהו הם לא בעניין, אלא שפשוט לא בא להם לחשוף את זה.

ובהחלט, בהחלט, בהחלט אסור להניח שהסימן (כל עוד הוא יהיה משהו שלא יכול להשתמע לשני פנים) יהיה סודי.

Dgimel: הסימן המוסכם יכול להיות אופציה אם אנשים ירצו את זה. אבל אני חושבת שיכול להיות מצב ביניים נוח יותר לאנשים אם זה לא יהיה משהו שיהיה נחרץ במאה אחוז.
לא מסכימה עם עניין החשיפה של השולטים- לפחות, רק צריך לקרוא על הנשלטים באתר שמעידים שהם מאוד דומיננטים בחיי היום יום ושלא רואים עליהם בכלל... icon_smile.gif
...

בינתיים, עד כה ענו על הסקר 46 אנשים, 80 אחוז מהם (37 אנשים) חושבים שזה רעיון טוב. זה גם הגיוני שאנשים התעניינו בסקר כי הם בעד הרעיון מלכתחילה- אבל מצד שני תוצאות פוטנציאליות, אם יקרו בכלל, ישפיעו בעיקר על מי שבעד.
אני אצטרך שמישהו מכאן יעזור לי אם רוצים שזה יימשך. אין לי אפילו מושג כמה זמן רצוי להשאיר סקר כזה פעיל. icon_smile.gif
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 19 במרץ 2017
אני עונד שרשרת עם סמל הBDSM.

עד כה, אחרי שנתיים, אף אחד או אחת לא ניגשו אליי ודיברו איתי על BDSM.

היחיד שכן, זה שכן שלי שחשב שזה הסמל של היין ויאנג. אז זרמתי עם זה.
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 19 במרץ 2017
מדי יום אני מקבלת כמה פניות מגברים שכתוב "נשלט" בפרופיל שלהם.
לי כתוב "שולטת" בפרופיל, אז הם משוכנעים שאני צריכה לשלוט בהם.
לפעמים אלו פניות פתטיות, ולפעמים חינניות, אבל אלו הן מרבית הפניות שאני מקבלת.

ממש לא בא לי לקבל פניות כאלו והטרדות כאלו גם ברחוב.
עם כל הכבוד לבדס"מ, ועם כל החשיבות שיש למין בחיים, זו לא הדרך שבה אני פוגשת אנשים או מעוניינת להכיר אנשים.

אגב, אני כן מזהה נשלטים בחיים.
לא כי יש עליהם חותמת של נשלט, אלא כי הם משדרים משהו.
זה לא חושש שישי, אלא שבאינטראקציה מולם אפשר לחוש יראה , דריכות, צורך בריצוי והתמסרות.
הדבר הזה הוא הרבה יותר מהעדפה מינית פלקטית. הוא משקף אישיות מסויימת ואני יכולה להימשך לזה.
אבל אין לי שום ערובה לכך שגבר שהכריז על עצמו כעל "נשלט" וקעקע על עצמו טריסקל הוא אמנם כזה.
למעשה, נסיון החיים שלי לימד אותי שמרבית ה"נשלטים" שבכלוב רחוקים שנות אור ממה שאני מבינה כ"נשלט".
הקיטלוג הפלקטי, המחפיץ והחד ממדי של אנשים הוא אחד הדברים הכי דפוקים פה, ולא הייתי מיבאת אותו גם אל החיים שמחוץ לכלוב.

עד כאן החפירה מהצד האשכנזי שלי.

ונעבור לכמה מילים מהצד המזרחי שלי:
אתם חיים בסרט.
אריאל M​(אחר)
לפני 7 שנים • 20 במרץ 2017
אריאל M​(אחר) • 20 במרץ 2017
קודם כל רעיון מעולה!!

ולנושא עצמו: לדעתי אפשר לעשות סימון קטן ולא מחייב שיהיה מיועד אך ורק למי שיודע שיש דבר כזה. והוא יהיה בצורה כזאת שניתן גם יהיה להכחיש קשר במידה ותצטרך...

באופן כזה אני חושב שזה יכול להיות מאוד מוצלח!!!