צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתן/ם רומזות/ים על העדפתכם באתרי הכרויות?

erotickle​(אחר)
לפני 7 שנים • 6 באפר׳ 2017

איך אתן/ם רומזות/ים על העדפתכם באתרי הכרויות?

erotickle​(אחר) • 6 באפר׳ 2017
נראה שממש קשה למצוא שותפים/ות שממש בעניין, ו"איכשהו" זה לא תקין פוליטית לכתוב באופן מפורש מה מחפשים (למרות שדי משתמע שהכרויות למטרות רומנטיות אמורות לכלול בתוכן סקס, ושהתאמה בתחום המיני היא מהותית בתוך קשר. אז מה הקטע לכל הרוחות?!).

מה שהביא אותי לכאן הוא הפטיש שלי לדיגדוגים. אמנם, הערה על דיגדוגים יכולה די בקלות להיות מנוסחת באופן תמים - אבל מוכנות לשיתוף פעולה בהקשר הזה היא ממש ממש נדירה (אולי זה רק נדמה לי, אבל אני חושב שהרבה יותר נדירה מרצון ביחסי שליטה והתנסות בכאב).

אז איך אתם/ן רומזים/ות מה ה"קטע" שלכן/ם אם בכלל?
איזה ניסוחים יכולים לבוא בטוב?
ואיזה ניסוחים לדעתכם/ן אינם מתאימים משום שהם מפורשים מידי?

אשמח לתשובות - מכל המגדרים, נושאי התפקידים, בעלי/ות הפטישים, וההעדפות...
sm69​(שולט)
לפני 7 שנים • 6 באפר׳ 2017
sm69​(שולט) • 6 באפר׳ 2017
אני גרוש ולכן אני נמצא ופעיל באתרי ההכרויות הוניליים..
כשאני מגלה עניין במישהי.. אני מנסה לקלוט עם מי יש לי עסק..
האם היא מחפשת מישהו להזדקן איתו במובן של זוגיות בנאלית ומונוטונית..
או שיש בה את הניצוץ והסקרנות, שגם אם היא לא מהעולם שלנו, עדיין תהיה לה את היכולת והעניין להיפתח ולהעיז.
זה נדיר אבל קיים.
מעבר לזה.. אם יש ווייב טוב לשיחה וכו'.. אני מהר מאד מבהיר שאני לא ממש מחבב את הפוליטיקלי קורקט ובשיחות על סקס אני מעלה את עובדת היותי שולט.
יש כאלו שנבהלות מהישירות שלי וגם זה בסדר, כי לא מתאים לי מישהי שהיא נבהלת בקלות, או שאין לה את היכולת ו/או הרצון להכיר אנשים שהם לא מיינסטרים.
היו כאלו שהסתקרנו ונסוגו לאחר מכן, אבל במיקרים נדירים זה היה פשוט נפלא.

מבחינתי זו הכרות כמו כל הכרות.. וכמו שציינת ובצדק, גם התאמיה מינית היא חשובה.. שלא לומר שהאמה מינית היא לא גם.. אלא היא מאד מאד חשובה.

והעיקר..
זה שיהיה בהצלחה לכולנו..
icon_smile.gif icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 8 באפר׳ 2017
ivy​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2017
אומרים, לא רומזים.
גם כי בדסם כבר מצטייר כפחות נורא וגם כי, זין על זה, כמה אפשר להסתיר? ולמה בולשיט על ההתחלה? פשוט אומרים ומבררים אם הצד השני בעניין