צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קושי בלמצוא זוגיות בדסמית, מעוניין לשמוע סיפורים של נשלטים

מזוכיסט טהור​(נשלט)
לפני 7 שנים • 31 במרץ 2017

קושי בלמצוא זוגיות בדסמית, מעוניין לשמוע סיפורים של נשלטים

אני רק רוצה לפרוק את התסכול שלי ומאידך לקוות לטוב ...

בתור מי שמשקיע בעצמו ומכיר את עצמי על הצד הטוב ביותר אני יודע עד כמה איכותי אני וכמה כייף להיות איתי!

ואני גם יודע שיש כאן מתחרים שגם הם כך ואף יותר... משהו השתנה כאן נכנסו גל של מלכות צעירות שפשוט לא ניתן לדבר איתן...
זה מוזר, זה לחלוטין מוזר כי אין מהן שום תגובה להודעה התעלמות מוחלטת ואני לעולם לא כותב הודעות רדודות וחסרות תוכן. זה פשוט לא אני.

אני כ"כ רוצה למצוא זוגיות, למצוא שולטת להתמסר אליה להיות משוייך אך ורק לה ומצד שני גם להיות החבר האוהב הדואג, האכפתי, המצחיק, וכו

מישהו כאן מצא זוגיות שהובילה למערכת יחסים אמיתית?

אשמח לשמוע מנשלטים אשר נמצאים בזוגיות בדסמית עם מלכה מהכלוב. אשמח לשמוע סיפורים, ואיך בכללי הקשר שלכם מתנהל
אני לא מתכוון על שולטת שמנצלת אותכם ויש לה עוד 10 עבדים מהצד. אלא זוגיות אמיתית שרק שנייכם חולקים את יחסי השליטה בה.
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
לפני 7 שנים • 31 במרץ 2017
Netrunner​(נשלט) • 31 במרץ 2017
חומר למחשבה ---

תרשה לי לא לענות לשאלה שלך כי אני במצב שלך.
בוא נסתכל על זה דקה מפרספקטיבה אחרת.

כמה איכותי שתהיה פה, וכמה שתבלוט, ותיזום ותשקיע,
כל זה לא מבטל את העובדה שהביקוש הרבה יותר גדול מההיצע.

זה יכול לתסכל,
אבל אתה יכול גם להסתכל על זה באופן חיובי.

תשאל את עצמך האם זה שאתה כל כך משווע לשולטת יוצר מצב חיובי כעת?
כל הרצון למצוא משהו שאין לך עכשיו מעציב ומתסכל אותך, והוא שלילי הרבה יותר מחיובי.

אני מנסה לבוא בלי ציפיות לפה (לא כמו שהייתי בהתחלה).
תזרום, ואולי יתמזל מזלך.
ואם לא, גם טוב!!!!!
השימחה שלך לא תלויה באם תמצא שולטת או לא.
אל תתנה אותה icon_smile.gif
Just4U
לפני 7 שנים • 9 באפר׳ 2017
Just4U • 9 באפר׳ 2017
אענה לשאלותיך בקצרה:
-אני נשוי למלכה מהכלוב.
-לא הכרנו בכלוב, והיא ספציפית לא ידעה על קיומו של האתר הזה עד לפני חודשיים.
-הכרנו באתר הכרויות ונילי לחלוטין.

ממליץ לך בחום לחפש בעוד מקומות, ולא כאן. לא בגלל שהיו לי התנסויות לא טובות באתר לפני כן (למען האמת לא היו לי *אף* התנסויות עם בנות באתר הזה לפני כן, וגם לא חיפשתי כאלה)
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 9 באפר׳ 2017
תתפלא גם מצד השני למצוא התאמה זה בעיתי ...
לצערי רוב הנשלטים הוא צעירים מדי או נשואים ...
לוקח זמן ...
ofer00
ofer00 • 9 באפר׳ 2017
בתור גרוש, אני חייב לומר שגם מחוץ לכלוב יש לא מעט בנות שאוהבת מין קינקי
לא 24/7 שאני גם ככה לא מאמין בזה עבורי
יש בחוץ
לא קל למצוא אך בהחלט יש,צריך לדלג מהפנטזיה למציאות ויש פער בין פנטזיה עם אישה זרה לקשר זוגי המשלב מין עם שליטה.

וגם כאן אפשר למצוא המון שולטות שלא מצליחות למצוא נשלט ראוי להן. זה לא רק מהצד שלנו.
אליקו​(מתחלף)
אליקו​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2017
אני חייב לציין שאני מסכים עם הבעיה. פניות שלי לבנות המין השני זוכות להתעלמות מחד גיסא, ומאידך גיסא אף אחת לא פונה אלי.

יש לי פרופיל מפורט עלי ועל מה שאני מחפש, האם אין כאן אף אחת שמעוניינת?

מצד שני, יש לי כמה ידידות מהתחום שגם הן לבד (אנחנו ידידים טובים אבל לא מתאימים לזוגיות), אני לא מבין איפה פה הבעיה.

בהצלחה לכולנו.
The Best Queen

Re: קושי בלמצוא זוגיות בדסמית, מעוניין לשמוע סיפורים של נשלט

The Best Queen • 9 באפר׳ 2017
אדם הכנוע כתב/ה:
אני רק רוצה לפרוק את התסכול שלי ומאידך לקוות לטוב ...

בתור מי שמשקיע בעצמו ומכיר את עצמי על הצד הטוב ביותר אני יודע עד כמה איכותי אני וכמה כייף להיות איתי!

ואני גם יודע שיש כאן מתחרים שגם הם כך ואף יותר... משהו השתנה כאן נכנסו גל של מלכות צעירות שפשוט לא ניתן לדבר איתן...
זה מוזר, זה לחלוטין מוזר כי אין מהן שום תגובה להודעה התעלמות מוחלטת ואני לעולם לא כותב הודעות רדודות וחסרות תוכן. זה פשוט לא אני.

אני כ"כ רוצה למצוא זוגיות, למצוא שולטת להתמסר אליה להיות משוייך אך ורק לה ומצד שני גם להיות החבר האוהב הדואג, האכפתי, המצחיק, וכו

מישהו כאן מצא זוגיות שהובילה למערכת יחסים אמיתית?

אשמח לשמוע מנשלטים אשר נמצאים בזוגיות בדסמית עם מלכה מהכלוב. אשמח לשמוע סיפורים, ואיך בכללי הקשר שלכם מתנהל
אני לא מתכוון על שולטת שמנצלת אותכם ויש לה עוד 10 עבדים מהצד. אלא זוגיות אמיתית שרק שנייכם חולקים את יחסי השליטה בה.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 7 שנים • 10 באפר׳ 2017
מיתוסית​(שולטת) • 10 באפר׳ 2017
כשולטת ותיקה פה מאוד, אני יכולה לומר שגם לי יש קושי למצוא פה זוגיות.
המבחר אולי גדול, אך בלי להתנשא- הרוב דרעק.
או שהם מחפשים רק סשנים או סקס או נשואים או רחוקים מידי או צעירים מידי או מבוגרים מידי...
או שההודעות שלהם זה רק:
"היי" במקרה הטוב
או: "היי רוצה עבד מין/ניקיון/כספומט?"
פרופילים ריקים או משפט-שניים.

כך ש99% ממי שפונה אליי זוכה להתעלמות כי הוא לא רלבנטי לי באופן הכי בסיסי.
מתוך האחוז הבודד, אני מחפשת התאמה של גבר איכותי בניסוח, במסרים בפרופיל, בהודעות וכמובן מראה.

אז זה ממש לא פשוט גם לנשים כאן.
אני יכולה לומר לך בוודאות שגברים איכותיים ומשקיעניים בולטים כמו יהלומים בבוץ מול נשים איכותיות. תמשיך ככה, ותצליח. אם תפנה למי שבאמת רלבנטית ובאופן נאות.
אולי לא עונות לך כי אתה לא רלבנטי בגלל גיל או כל סיבה אחרת.

ממליצה בחום לציין בשדות הרלבנטיים גיל, מצב משפחתי ואיזור מגורים שיקפוץ מיד לעין וחלוקה לפסקאות של המלל.

תמונה אמיתית גם עוזרת. לא חייב פנים, אלא רק גוף או חלק גוף כמו שעשיתי (לא עירום!!).
כתיבת בלוג איכותי גם מושך תשומת לב חיובית.
גם שיח בצ'אט.

בהצלחה ותתנחם בזה שאתה צעיר וזה אולי מכשול פה, אבל בני 20-18 סובלים פה יותר icon_smile.gif