סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחזור בעתיד?

SwitchSwatch​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 25 במרץ 2017
SwitchSwatch​(מתחלף) • 25 במרץ 2017
מה רע לנסות מבוגרים? לא אמרתי זקנים... אבל יש לכל דבר יתרון גם. מבוגרים סגורים על עצמם יחסית לצעירים...
פועל עברי

תשארי פה אבל תרימי את מבטך מהכלוב

פועל עברי • 25 במרץ 2017
ובכן אין ספק שיש לך מודעות עצמית גבוהה מאוד , וזה לפעמים מבאס להיות הראשונה בפסגה כי אז את לבד עד שיגיעו השאר ( מוכר לי icon_smile.gif .

אמנם התגובות של בטי בום והמלט הם מנוגדות אבל אהבתי את שניהם כל אחד מהמקום שלו וכן מהעובדה שאין אמת אחת .

נשמע שאת יודעת מה את רוצה והעובדה שמצאת את הנישה של המתחלפת מראה שאין לך קיבעון עיוור והבדסמ מחובר לרגשות שלך ולא לתווית שנדבקת אליה .

בקיצר ולדעתי האישית תשארי פה כיף פה איתך אבל אל תמקדי את החיפושים הזוגיים שלך כאן . לכי תדעי אולי יש לך ידיד שהוא בדסמי בעצמו .

תפתחי שיחות בנושא ולכי תדעי לאן יובילו הדברים 50 גוונים של אפור חשף המון אנשים לתחום והעלה אותו למיינסטרים תנצלי את זה לטובתך .

תהני מהשיר icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=nDk7kInbY90
Redcaffeine​(נשלטת)
Redcaffeine​(נשלטת) • 25 במרץ 2017
לדעתי, תשארי באתר, תקראי בלוגים, תשוחחי עם אנשים... אין שום דבר רע בלדבר וללמוד, ואף אחד לא מחייב אותך למצוא פה מערכת יחסים, האתר כאן לא נועד רק לזה. אם קרה שנמצאת כאן חיבור למישהו - מה רע? אבל אל תהפכי את זה למטרה שלך.
את בת 18, תהני לך.. תצאי לבלות בחיים האמיתיים, תצאי לדייטים, תכנסי למערכות יחסים, תצברי נסיון, תחווי את החיים. כשיהיה לך את החיבור הנכון עם האדם הנכון, תוכלי לגלות לו את עולם השליטה, ואולי הוא יגלה שהוא אוהב את זה בעצמו. אולי בכלל תגלי שגם לו יש פנטזיות ופטישים, שתוכלו לגלות ביחד, או שהוא ילמד אותך עליהם icon_wink.gif זה מה שקרה לי עם בעלי, כשהכרנו הוא היה בן 18 ולאט לאט הכרתי לו את העולם הזה, ועד היום אנחנו ממשיכים לגלות עוד דברים. למרות שלפעמים אני מתחרטת שלא זכיתי לחווית שליטה ממישהו מנוסה, בלי שאצטרך ללמד אותו או להסביר, אני עדיין לא מתחרטת על הבחירה הזו כי עברתי התבגרות בריאה בעולם הבדסמ.

לדעתי תחכי עם הכרויות מהאתר הזה. ואם בחרת להכיר מכאן משהו - אל תמהרי. תדברי איתו הרבה, תראי שהוא לא סתם אחד שמשתמש בבדס"מ בתור מסווה או תירוץ לכל מיני דברים, אלא אחד שמבין את עולם השליטה, שיכול להכיל אותך ולהקשיב לך, כי שליטה היא מעבר ללשלוט.
אלחוטי
אלחוטי • 25 במרץ 2017
כמוני כמוך אם אותה בעיה עד שהחלטתי לא להגרר לזוגיות מפה ולהנות פה רק מריגושים
אישה מבפנים​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 26 במרץ 2017
אני מקווה שקול ההגיון יגבר על התשוקה שלך.
את צעירה מדי בשביל להכיר כאן שולטים.
יש מספר שולטים איכותיים שיכולים להיות לך מנטורים אבל הם טיפה בים של פיראנות שרק רוצים לטרוף אותך. את תתני את ליבך עבורו והוא ינצל את תמימותך. זו תשאר צלקת כי את לא אמורה לדעת להתמודד עם מצב כזה. כמו שכבר הציעו לך, תמצאי בן גילך ונילי, תאהבו ותלמדו אחת את השני ורק אחר כך תפתחי אליו ותנסי למשוך אותו לעולמך.
אני יודעת שזה קשה אבל תנשמי עמוק ותתרחקי מכאן בשלב הזה של חייך.
נשתמע עוד שתיים
אשמח להכיר את בן הזוג שתמצאי
דנה
שלגי
שלגי • 26 במרץ 2017
תהני מהחיים, אם כיף לך פה תשארי.
זה לא מחייב אותך לכלום. ומי יודע אולי תפגשי איזה גברבר בגילך כזה..

רק הזהרי מכל מיני נשמות טובות שרוצות לייעץ לך ולהיות לך למנטורים - בשבילך כמובן ובכלל לא בשבילם...
שולט קפילרי​(שולט)

Re: לחזור בעתיד?

שולט קפילרי​(שולט) • 26 במרץ 2017
shay83 כתב/ה:
pupi כתב/ה:
אני בת 18.
גיליתי את העולם לפני שנתיים.
מחפשת זוגיות שתכלול את הבדסם,
הבעיה היא, שכל מי שסביב הגיל שלי לא גילה את עצמו,
משמע- אין פה צעירים ואני מוקפת רק באנשים מבוגרים.
מה אתם מייעצים?

ולמה לא לחפש בחור שלא בקטע של BDSM שלטעמך ולהכניס אותו לזה אחר כך. אני חושב שהרבה גברים יזרמו עם זה.

"מה זה הרבה גברים יזרמו עם זה"
אם זו התגובה שלך אתה לא מבין את מהות השליטה !
anto
לפני 7 שנים • 25 באפר׳ 2017
anto • 25 באפר׳ 2017
תגובות של חרמנים מריירים
בא לי להקיא עליכם
גיבורי מקלדת אומללים. חבורת אפסים.
ילדה בת 18 !!
מייעצים לה לבוא ללמוד אצל " גבר מנוסה ". "מסטאר" - בתחת שלי
בואו תתנסו אצלי , ניראה אתכם.
רדו מהילדה
הולך בשדות
לפני 7 שנים • 26 באפר׳ 2017

לחזור בעתיד

הולך בשדות • 26 באפר׳ 2017
בטי בום כתב/ה:
לכי, קחי הפסקה ארוכה ותחזרי אחרי שתתנסי עוד עם בנים ולא עם שולטים
תתנסי בלאהוב, למצוא משחקים במיטה שאפשר לשלב בהם גם בדס"מ.
הכלוב הוא מקום שקצת מעוות את המציאות ולבחורה בגילך בוגרת ככול שתהיי עדיף לא להגיע לפה.
את בטח מוצפת פניות מכל מיני " מנטורים" ודדי דומים שרוצים לעזור לך ולשמור עליך, מהם הכי תתרחקי, אף אחת מההצעות האלו לא נקיה
יש פה כמה בנות שהגיעו לבדסמ מאד צעירות וכותבות על כמה הן מצטערות על כך
שיהיה בהצלחה ותשמרי על עצמך, תזכרי שאין דבר כזה סאבית אמיתית וכניעה היא תהליך שצריך לעבור עם שולט שרואה אותך ולא עם מישהו שלא קשוב אליך.

מה שהיא אמרה. אבל מילה במילה.
ובלי קשר, בשום גיל לא קל למצא את הפרטנר/ית הנכונים. לפחות לאלו בעלי הסטנדרטים בינינו.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 7 שנים • 26 באפר׳ 2017
פסיכו לוג​(שולט) • 26 באפר׳ 2017
פאפי, התשובה נמצאית היכן שהוא בין התגובות של בטי בום והמלט. למרות שהן נראות סותרות- שניהם צודקים ורוצים בטובתך.
לדעתי אין מניעה שתהיי כאן, תקראי, תכתבי, אך אל תתפשרי על העקרונות שהצבת לך- מישהו בגילך ולזוגיות בלבד. ישנם גם גברים בגילך כאן. השאלה אם הם מחפשים זוגיות או זיון קל, מה שקשה לגלות כי בענייני חרמנות נדיר שישנו אדם אמין.
טיפ אצבע? תמצאי מישהו שיהיה קודם כל חבר. אחר כך תני לו את הרשות להיות גם אדון. בדסמ כשהוא נעשה טוב הוא הרבה יותר מ"עכשיו יותר כיף במיטה". אדון יכול לקבוע אם תגדלי חלשה ותלותית או האם תטופחי ותועצמי בכל תחומי החיים. מכאן גם הקריאות פה של החברים לזהירות.