סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרופילים/כרטיסים!!!!!

Rוני​(אחרת){קרא פרופיל}
לפני 6 שנים • 6 במאי 2017

פרופילים/כרטיסים!!!!!

נכון שלא כל פרופיל מוצא חן בעיננו, יתכן שהתוכן לא מתאים,הסיגנון, שגיאות כתיב, טון שמשתמע, פונטים, צבעים, תמונות, וכו. וכן, גם אני קיבלתי, ועדיין מקבלת, על הראש מכל מיני חברי הכלוב על איך שהפרופיל שלי כתוב. לפעמים אני לוקחת את ההערות לתשומת ליבי ומשנה דברים, ולפעמים מתעלמת.

אבל אם יש שני דברים חיוביים שאפשר להגיד על הפרופיל שלי, הם שהוא מפורט, ושהוא אמיתי!!!!

ובדיוק את הנושא הזה רציתי להעלות: כל כך הרבה פעמים אני רוצה לבדוק מי הבן אדם שלפי הניק שלו נשמע לי מעניין (או שאני מנסה להעזר במנוע החיפושים), אז אני הולכת לפרופיל שלו. ואז, רוב הזמן מתחיל משחק הניחושים, שכמעט תמיד גורם לי לא לרצות לפנות לבן אדם הזה, וזה חבל, כי יכול להיות שאנחנו שנינו מפספסים.

אז ברשותכם, לא ביוהרה, ולא מתוך תחושת עליונות, רק מתוך בקשה לשפר את החוויה:
א. ציינו גיל
ב. ציינו איזור מגורים
ג. ציינו מצב משפחתי

שלושה דברים פשוטים ביותר שיכולים למנוע הצקות, שאלות מיותרות, ולעזור למי שמחפש אולי למצוא (או לא) את מי שהוא היה רוצה לדבר איתו. גם אם אתם לא רוצים לציין מה הנטיות שלכם, מה טוב ומה לא טוב, לפחות ציינו את השלושה שהזכרתי.

לדוגמא, בפרופיל שלי כתוב בפירוש שאני בת 49, מאיזור אשקלון, רווקה.
העניין הוא שאם משתמש מציין שהוא מקרית שמונה (או מהצפון הרחוק), סביר להניח שלא אפנה אליו כי בשבילי זה רחוק מידי.
סך הכל, ציון שלושת הפרטים הנ״ל לא חושף אף אחד לשום דבר ״סודי״; לא מפר דיסקרטיות; זה רק לשם ייעול החיפוש - גם כשמחפשים במנוע החיפוש של חברים, זה יקל על הסינון.

נקודה אחרונה שרציתי להעלות, וזה כי נתקלתי בה יותר מפעם אחת: אם אתם בזוגיות כלשהי, אל תשקרו! אל תכתבו ״רווק/ה״...תהיו אמיתיים כי סך הכל אני לא חושבת שאתם רוצים לפגוע באף אחד, אבל לכתוב רווק, ולהשלות את הפונה, בזמן שאתם בכלל לא...זה פוגע, או יכול לפגוע, ולא רק בפונה, אלא גם בכם וגם בני זוגכם.

זהו...ארד מקופסת הסבון; לא מתכונת להרצות,ובאמת רק הצעת ייעול, זה הכל.

שיהיה שבוע נהדר לכולם.
    התגובה האהובה בשרשור
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 6 במאי 2017
גם מומלץ לרשום פרטים אמיתיים ועדכניים....
נתקלתי בהפרש גילאים עצום ממה שרשום בפרופיל לאמיתי כמו כן הרבה חושבים שאם ירשמו גרוש אז אי אפשר לעלות על זה שזה שקר ובפועל הם נשואים...
Rוני​(אחרת){קרא פרופיל}
צודקת לגמרי. ממש עכשיו מישהו אמר לי שהוא בן 38; אבל בפרופיל כתוב 34.

אם אנשים היו קצת יותר כנים לגבי מי הם באמת, החיים של כולם היו טובים יותר.

אני מוצאת שמי שמשקר מההתחלה זה רק מישהו ללא ביטחון עצמי, פחדן, ושלא באמת מבין את המשמעות של להיות בן אדם.
neter​(נשלטת)
neter​(נשלטת) • 6 במאי 2017
אני מחזקת אותך בכל מילה שכתבת, תמהתני מדוע הם סוברים שהיעדר פרטים

ועמימות לגבי גיל, מצב משפחתי ומקום מגורים עשויה להגדיל הסיכוי להצלחה,

זה בלתי נתפס.
שולמית ש
שולמית ש • 6 במאי 2017
ברוכה הבאה למועדון... שלי גם 'מזעזע'
קפצו לי