אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית בנישואים

טיזרית אורבנית
לפני 6 שנים • 11 במאי 2017
טיזרית אורבנית • 11 במאי 2017
אני חיה בזוגיות כזו ,
אפשר לבטא את השליטה בדברים הכי קטנים ,
עם אנשים וגם בלי , תמיד אנחנו ״צוחקים "עם החברים שאני הבוס בבית , ברור שיש לו קול בילסים אבל בסופו של דבר אני אהיה סו שתקבע ,
הוא יכול להיות נשלט בציבור במסווה של גלנטלמן ,
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 11 במאי 2017
מעניין היה לקרוא כאן את התגובות. בכל מקרה אם חשוב לו שאף אחד לא ידע, אז הגיוני שתכבדי אותו ותעשי את הריטואלים וההתנהגויות עמו רק כאשר אתם לבד, או שיהיו לכם קודים שרק אתם תבינו כמו שכבר נאמר פה. לגבי זה שאת מרגישה לבד ואין לך עם מי לחלוק את מה שאת חווה.. זאת אכן בעיה אבל זה מאוד תלוי גם במה חשוב לבן זוגך. בסופו של יום אתם שני אנשים בוגרים, ואם הוא לא רוצה שידעו (במידה וזה המצב) חשוב לעשות את זה בשבילו גם אם זה קשה.
מבולבלת88{נשואה}
מבולבלת88{נשואה} • 11 במאי 2017
חשבתי שבעידן שלנו הנורמלי והמקובל זה שהאישה שולטת בגבר ולא מפסיקה לתת לו פקודות...
אני רק מנסה להסתיר כל הזמן את זה שאני לא תמיד אוהבת לתת לו פקודות...

רוב הנשים שאני מכירה שולטות בבני זוגם ביד הרמה ואפילו מדי פעם מתגאות בזה.
אביר מתחלף
לפני 6 שנים • 12 במאי 2017

גם לזוגות וונילים יש קשיים, אצלכם זה נשמע יותר כיף

אביר מתחלף • 12 במאי 2017
חשוב לזכור שלכולם יש קשיים בזוגיות, וילדים לא מקלים על זה, אבל בהחלט שווים את זה.

אם אצל זוגות רגילים רבים מי מוריד את הזבל, או את הכלב לטיול... אצלכם הבעל פשוט יכול להוריד את עצמו. וזה חוסך הרבה.

באופן כללי אני חושב שילדים והטיפול בהם - מחוץ לתחום. מכיוון שבניגוד למטלות אחרות כאן יש משמעות ששני ההורים יהיו שותפים.
לא אכפת לאף אחד מי שטף את הריצפה או את הכלים בכיור, אבל ליום הולדת בגן צרכים להגיע שני ההורים.

וכמו בכל מערכת זוגית השגרה שוחקת, ולכן ייתכן שהוא באופן טבעי נאלץ לעשות הרבה יותר דברים בבית, ומחוצה לו. אבל צריך אכשהו לא לקחת את זה כמובן מעליו עם הזמן.
תמיד חשוב להראות לו שאת מעריכה את זה שהוא אפס בלי עמוד שדרה icon_wink.gif
שדה​(שולטת)
לפני 6 שנים • 13 במאי 2017
שדה​(שולטת) • 13 במאי 2017
תודה לכל מי שטרח להגיב כאן ובפרטי. חלק מהתשובות היה מלמד מאוד. להוציא עצות כלליות לסבלנות, תקשורת טובה ועוד... מרבית התשובות שקיבלתי חוזרות על עצמן. נראה שיש מספר דרכים שבהם זוגות נותנים לשליטה אחיזה בחייהם.

1. נטיה טבעית לדומיננטיות של האישה, שהסשנים הם רק ביטוי מוקצן שלה.

2. שליטה כהתנהגות ג׳נטלמנית מוכתבת של הגבר. להגדיר כללים ומחוות קטנות שהנשלט חייב תמיד לבצע.

3. להפוך את הגבר לסוג של משרת או עקר בית שחייב לבצע את כל מטלות הבית וגם יותר מזה.

4. ניוש. להלביש את הנשלט בלבני נשים, למנוע ממנו חדירה, ולהזכיר לו תמיד שהוא לא גבר לידך.

5. לסגור את הנשלט בחגורת צניעות באופן קבוע או בתדירות גבוהה. לשלוט באורגזמות שלו או למנוע אותן. (עם או בלי ניוש)

ובכל מקרה, להעניש את הנשלט בעקביות כשהוא סורר. לא לוותר לו.