צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד בוגדני

woopsieDoo
לפני 6 שנים • 18 במאי 2017
woopsieDoo • 18 במאי 2017
זה שקשה להכיר בתחום זה דיי ידוע
חבל
איה74
לפני 6 שנים • 19 במאי 2017

מסכימה עם luvlsRage

איה74 • 19 במאי 2017
luvIsRage כתב/ה:
מה הקשר ל"נשלט" ו"שולטת".
תחשבי אם גבר וונילי היה מתנהג באופן שלא מכבד אותך, עדיין היית נשארת איתו?

זה גם מה שעבר לי בראש. בדיוק כמו שבעולם הונילי לא היית מקבלת קשר שהוא על בסיס מין בלבד (וזה מה שזה כשהוא לא רוצה לצאת אלא רק להםגש אצלו / אצלך).

מה שכן, אולי קצת מיהרת בדרישה למחוק פרופילים בטינדר / כלוב. זה לא מה שימנע מטיפוסים ממקבלים להמשיך להתנהג ככה. דרשת ממנו משהו, והוא נתן לך את ההצגה שרצית. זו חרא של התנהגות. לוקח זמן לעלות על הצגות.
תתיחסי לזה כשיעור בזיהוי סימפטומים. כי רוב הטיפוסים האלו מתנהגים באופן זהה.
מתחת לידך
מתחת לידך • 19 במאי 2017
פיתרון פשוט להבא חגורת צניעות. ואין דאגות
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 19 במאי 2017
אל תאשימי את עצמך בכלום. למרות שלכולנו תמיד יש מה ללמוד ולאן להשתפר.
יש טיפוסים בוגדניים, יש כאלה שפחות ותלויים בנסיבות, ויש את אלה שממש נאמנים.
לפי הסיפור שאת מספרת, הבחור אף פעם לא התכוון למה שאמר וביקש.
אגב מניסיוני זה אופייני לחתך נרחב של אוכלוסיות הבדסם. אנשים שרוצים לחיות את הפנטזיה ולא ממש יודעים איפה מתחילה המציאות. כשהמציאות נפגשת עם הפנטזיה אצל חלק מהאנשים זה יוצר תאונה קטלית.
לאנשים שמתקשים להבין את עצמם, מה הם רוצים באמת, איזה פנטזיות מתאימות עבורם להגשמה ומה קצת מוגזם, קשה מאוד לרדת אל המציאות ולהסתכל לה בעיניים. ואז הכל הופך לבלוף אחד גדול. מצד אחד הוא מנסה להוביל את הדומית להיות כמה שיותר קשוחה רעה ואכזרית, כדי שתעמוד ברף הפנטזיה. אולם במקביל הוא מנסה לייצר לעצמו דרך מילוט מ"המפלצת" שהוא יצר במו ידיו.
מלכת הקרח ה1​(שולטת)

Re: מסכימה עם luvlsRage

איה74 כתב/ה:
luvIsRage כתב/ה:
מה הקשר ל"נשלט" ו"שולטת".
תחשבי אם גבר וונילי היה מתנהג באופן שלא מכבד אותך, עדיין היית נשארת איתו?

זה גם מה שעבר לי בראש. בדיוק כמו שבעולם הונילי לא היית מקבלת קשר שהוא על בסיס מין בלבד (וזה מה שזה כשהוא לא רוצה לצאת אלא רק להםגש אצלו / אצלך).

מה שכן, אולי קצת מיהרת בדרישה למחוק פרופילים בטינדר / כלוב. זה לא מה שימנע מטיפוסים ממקבלים להמשיך להתנהג ככה. דרשת ממנו משהו, והוא נתן לך את ההצגה שרצית. זו חרא של התנהגות. לוקח זמן לעלות על הצגות.
תתיחסי לזה כשיעור בזיהוי סימפטומים. כי רוב הטיפוסים האלו מתנהגים באופן זהה.

כמובן שלא, אם מישהו בעולם הונילי היה מזמין אותו אליו הביתה לדייט שני, לא היתי טורחת אפילו לענות לו
אבל במקרה הזה היה אמור להיות לי הכח לומר לו מה בדיוק אני אני רוצה והוא היה אמור לציית. ניסיתי להסביר לו מה אני רוצה ומה אני לא מעוניינת לבוא אליו אבל הוא לא הבין. אגב בסוף, הוא עשה לי מניפולציה רגשית וביום הזכרון אחרי שלא הסכמתי להפגש איתו בכלל (כי מן הסתם יום זכרון...) אמר שלא רוצה תה להיות להיות לבד כי הם משפחה שכולה והוא צריך מישהי ליידו אז בתור שולטת טובה, רגישה ומתחשבת באתי אליו (כמובן שלא קרה כלום והיה אפילו כיף)

בעניין הבקשה לסגור את הפרופילים בהתחלה כשאמרתי לו את זה הוא הסכים לעשות הכל, אמרתי לו שנפגש נעשה את זה ביחד. ואז נפגשנו ואמרתי לו שהגיע הזמן... והוא לא רצה, ביקש ממני שאסמוך עליו!! ממש התחנן שנכיר עוד קצת ורק אז יהיה מוכן למחוק הכל. נשמע לי הגיוני אז הסכמתי. ראינט באמת איך אפשר לסמוך עליו
רב בריח​(נשלט)
רב בריח​(נשלט) • 19 במאי 2017
שילך לקיבינימט. אמון לא שייך רק לעבד ומלכה. אמון זה קודם כל מול בני אדם ואחר כך תפקידים או תארים למיניהם.
איה74
איה74 • 19 במאי 2017
מלכת הקרח היקרה,

נפלת על אדיוט.
או שחוסר התקשורת בינכם היא באמת ארוע יוצא דופן בקיצוניות שלו.
מבאס כי נתת את עצמך. ונראה לי שאת קצת מבואסת על עצמך גם, כי הרשת לעצמך לקרות. ובעיקר, עשית דברים שלא היית שלמה איתם.
זה בסדר, ככה לומדים. לא נגרם לך נזק בלתי הפיך. מבאס, מפר אמון, ללא ספק.
להבא כשמישהו יפגין התנהגות כזו, תלמדי להעיף אותו או לפחות להציב גבולות בצורה ברורה.
Lanya Colson

Re: עבד בוגדני

Lanya Colson • 19 במאי 2017
מלכת הקרח ה1 כתב/ה:

מה רע, עבד פרטי משלי...... נפגשנו פעמיים, והיה מרענן לשם שינוי......
באופן טבעי בתור מלכה שקנאית לרכוש שלה אסרתי עליו להפגש עם מלכות/יזיזות שלו, גם ידידות היו מחוץ לתחום .......
....... בכל פעם שרציתי שנצא ונעשה משהו הוא דרש ממני סשנים אצלו בחדר,.......
האוטו שלי היה מלוכלך, למרות שביקשתי ממנו כמה פעמים לבוא לשטוף אותו........
שהוא העיז להמרות את פי והפר את האמון שנתתי בו

מה דעתי?
דעתי היא שאת חיה בסרט.
בבדסמ את לא באמת מקבלת "עבד פרטי" שינקה לך את האוטו. ("מה רע?")
את נשמעת כמו בחורה מפונקת ומרוכזת בעצמה, שנתקלה בסיטואציה בה בחור לכאורה יעשה הכל בשבילה וזה נראה לה מגניב.
אין לך שום הבנה או אפילו רצון להבין למה הוא שם ומה הצרכים שלו.
ואכן, אם הצרכים שלו לא נענים, גם שלך לא יענו.

יש מקומות ששוטפים בהם מכוניות, אני יכולה להמליץ על אחד, בשביל 80 ש"ח תקבלי אוטו מצוחצח.
מלינה​(שולטת)
מלינה​(שולטת) • 19 במאי 2017
גם אני לא מחפשת להתווכח חלילה, אלא לייצג דיעה שונה.
אני סבורה שקשר (וזה לא משנה אם מדובר בקשר ונילי או בדסמי), צריך להתחיל כאשר יש מכנה משותף - בדרך כלל זו משיכה ו/או תחומי עניין משותפים.
לא כל כך מאמינה לקשרי שליטה שנוצרים אינסטנט, כאשר הנשלט בשלב מוקדם מאוד מקבל על עצמו בצורה אבסולוטית את השליטה.
מנסיוני, שליטה היא תהליך שמחייב היכרות אינטימית מאוד עם הפרטנר: מה הוא אוהב, מה לא, מה עושה לו טוב, מהן הפנטזיות שלו ובעיקר - לאן הוא רוצה להגיע, מהן הציפיות שלו מקשר כזה.
חושבת שעד שלא ביררת לעצמך את הנושאים הללו ואת המניעים שלו להיות בקשר כזה, לא באמת תוכלי לממש את השליטה.
ממליצה לקחת את זה לאט ובסבלנות, בעיקר בהתחלה.
ועוד משהו - מנסיוני, לאחר שאת עוברת עם הנשלט, תהליך שבו את לומדת להכיר אותו כך, לא תצטרכי לבקש כמעט כלום. היוזמות, האיסורים והמניעות, יבואו כמעט תמיד ממנו.