אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ובחלומי...

מיתוסית​(שולטת)
לפני 6 שנים • 22 במאי 2017

ובחלומי...

מיתוסית​(שולטת) • 22 במאי 2017
ובחלומי אני מפנטזת שיהיו גם צלמים מקצועיים או סמי- מקצועיים שיצלמו קצת פאמדום ויעלו לאלבומים פה.
יש תמונות אומנותיות יפות מאוד באלבומי הכלוב, אבל כמה אפשר כבר לראות בחורות עירומות וקשורות או כורעות על הברכיים?
מה עם קצת גברים עירומים וסקסיים קשורים? מוצלפים? כורעים? מרוחים על האדמה כשנעל עקב נשית דורכת להם על הבטן? מה עם מבט אחוז אימה מול המצלמה כששוט על ישבנם או סכין מוצמדת לגרונם? גברים מנויילנים?

בקיצור, הבנתם את הפואנטה.

אז אומנם לא מתערבים בבחירות אומנותיות של צלמים שככל הנראה מצלמים מיילדום כי לשם הם מתחברים, אבל יהיה נחמד אם הם יגוונו או אם יצוצו פה כל מיני צלמות שיחליטו גם לצלם את הצד היפה הזה של הבדסמ שאני לא רואה ממנו מספיק באופן אומנותי ומגרה באלבומים icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Anakin
Anakin • 22 במאי 2017
אפשר לפתור בקלות בעזרת חצובה ושלט למצלמה של הנייד...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 22 במאי 2017
זה לא כזה קל לצלם טוב ואומנותי. צריך כשרון, מצלמה מקצועית, רקע/ תפאורה, רעיונות, דוגמנים טובים וזורמים וכו

עובדה שבפועל לא רואה כמעט כאלה. אם יש- אז אולי של מלכות בתשלום
Anakin
לפני 6 שנים • 23 במאי 2017
Anakin • 23 במאי 2017
לא חושב שכל תמונה חייבת להיות ממש אומנותית.
אבל שלט למצלמה הוא דבר מאוד קטן וקל לשימוש, חצובה עושה את רוב העבודה של למקם, ופשוט לוחצים על השלט תוך כדי הסשן כמה פעמים שרוצים.

ובסך הכל, כן משתפרים באיכות התמונות וההעמדה תוך כדי.
הניסיון עושה את ההבדל... icon_smile.gif
מלינה​(שולטת)
לפני 6 שנים • 24 במאי 2017
מלינה​(שולטת) • 24 במאי 2017
ואם בחלומות עסקינן, אזי החלומות שלי עוסקים בנשלטת אחת חמודה, בעלת עיניים מחייכות, אינטליגנטית וחריפה, שמוכנה להסתכן.
מעניין אם קיימת אחת כזו....
מיתוסית​(שולטת)
לפני 6 שנים • 25 במאי 2017
מיתוסית​(שולטת) • 25 במאי 2017
1. אלה מצטלמת כמעט רק לבד, בלי נשלטים. גם כשיש נשלטים- היא המוקד. אין עניין או סיטואציה או דינאמיקה...
2. היא מלכה בתשלום והתמונות יותר בסגנון פורנו/פרסום/סטודיו. לא אומנותי.
רון רון​(נשלט)
לפני 6 שנים • 25 במאי 2017
רון רון​(נשלט) • 25 במאי 2017
הסיבה נורא פשוטה. צלם מקצועי לא יצלם גבר נשלט בחינם, וגבר נשלט לא יציע תשלום לצלם.
לעומת זאת, אין הרבה גברים שיגידו לא לצילום של בחורה עירומה....
זה המצב icon_smile.gif