בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בית ספר לבדסמ - מנשר הקמה

לא משמעותי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 10 ביוני 2017
לא משמעותי​(נשלט) • 10 ביוני 2017
אשמח להשתתף ולקבל מידע על כול מפגש אשר יתקיים ואשמח גם לעזור ולתרום מהידע שצברתי במהלך חיי כנשלט
SissyDream
לפני 6 שנים • 11 ביוני 2017
SissyDream • 11 ביוני 2017
נשמע טוב
the pink lady
לפני 6 שנים • 11 ביוני 2017
the pink lady • 11 ביוני 2017
????אני חושבת שהרעיון מבורך אולם במקביל צריכים להעביר גם סדנאות לנשלטים/ות
מתוך התקופה הקצרה יחסית שאני נמצאת באתר מצאתי את עצמי מגלה שהרבה כאלה שמציעים עצמם כנשלטים לא באמת מבינים את העובדה שלהציע סטוץ מתוך נטו חרמנות זה לא משהו שיגרום למישהי לרוץ להסכים.

באופן כללי אני רואה בעולם השליטה הרבה מעבר לנטו סקס!!! שליטה נמצאת בכל מקום כל הזמן!!!
(ועל כך יש לי תובנות רבות שמושמעות לא אחת בעולם שמחוץ למקלדת ואין הכוונה ל24/7 אלה לכמה דברים שאנחנו לא תמיד חושבים עליהם).

כאמור לימוד כל הצדדים יכול להבטיח הנאה וביטחון לכל הנוכחים
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 6 שנים • 12 ביוני 2017
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 ביוני 2017
סדנאות שאני מעביר אינן לבעלי תפקיד בדסמי אחד בלבד.

הגישה שלי היא שגם מי שרואים עצמם כשולט/ת וגם נשלט/ת יכולים ללמוד הרבה מסדנא שכזו.

העברתי סדנאות כאלו במסגרת ה-ASP ובמסגרות אחרות והגישה שלי היא לפנות לכל המשתתפים - גם אלו שבאים ללמוד כדי לשפר את מה שהם עושים עם השוט. הקיין, כף היד וצעצועים אחרים, וגם אלו שיהיו בצד שהם ינחתו על עורו.

לדעתי, יש לנשלט/ת הרבה מה להרוויח מסדנא שבה מדברים על הסיכונים, על דרכים להתמודד איתם, על טכניקות שונות למשחק. על מה חשוב לשים לב באפטרקייר ולראות כיצד אנשים שונים משחקים.

icon_cool.gif
newron26
newron26 • 12 ביוני 2017
אשמח להגיע ולהשתתף, לדעתי באמת חסר הרבה מידע בנושא, ואין כמו לשמוע מאנשים שזה חלק מעולמם.
Noti{גנר}
Noti{גנר} • 12 ביוני 2017
נושא הסדנאות / כתות / שיעורים / הרצאות לימודיות ומעשיות/ בי"ס / קורסים, כבר עלה אין ספור פעמים.
מנסיוני לאורך השנים, אכן מעט מאוד אנשים מגיעים חסדנאות ולשיעורים, כל יום מגיחים אנשים חדשים שחושבים שהם יודעים הכל ולא צריכים ללמוד,
הם גם לא ישקיעו מזמנם וכספם ללמוד.
זה לפחות המצב ב- 8-10 השנים האחרונות פה.
הרעיון יפה, אבל כל מי שניסה להרים דבר כזה, נכשל בסופו של יום.

לצערי רוב האנשים לא מבינים שיש אחריות של שני הצדדים להבין וללמוד אנטומיה ופיזיולוגיה בסיסית, כדי לגעת איך לא לגרום נזק לגופו של אחר.
צריך ללמוד להשתמש בציוד, כי אף אחד לא נולד עם שוט או קיין ביד, וגם כשמרביצים עם היד, לא כל מקום מותר ולא כל דבר מותר ובכוח צריך להשתמש בתבונה.
יש היום אין סוף כמויות של ציוד, ולא כל דבר מתאים לכל אחד, לכל אדם ישיכולות ספיגה שונות, שגם הן משתנות בזמנים שונים בחייו בהתאם למצבו הפיזי והנפשי.

מעבר לזה שסשן, הוא משהו שצריך להיבנות, לא מתחילים ב- 100, מתחילים ב- 0. יש פורפליי גם בבדס"מ, יש תיאום ציפיות, יש חוקים ברורים וקווים רכים וקשים.
מי שצפה בסרט, קרא ספר או שמע מחברים, ופעם גם הפליק, לא הופך אוטומטית לשולט, ומחובתו של נשלט לדאוג לבטחונו האישי ולוודא עם מי הוא נכנס לקשר ולקבוע את הגבולות.

הייתי מעודדת את עניין הלמידה הקבוצתית, אבל עוד לפני זה - אני רק מקווה שכל אחד שנכנס לעולם הבדס"מ (לא מדברת על פטישים קלים ולא מזיקים), יעשה טובה לו ולאחרים, ילמד, ישאל, יתעניין (ולא - פורנו הוא לא סרט לימודי או מציאותי) ויהיה בן אדם.
MasterTE​(שולט)
לפני 6 שנים • 24 ביוני 2017
MasterTE​(שולט) • 24 ביוני 2017
אשמח לארח מפגש אצלי בבית