שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי הטרדה מינית

כלובי
לפני 6 שנים • 1 ביולי 2017
כלובי • 1 ביולי 2017
אם אתם לא מתלוננים אי אפשר לטפל בהטרדות, מי שמתלונן יודע שזו אכן המדיניות בשטח.

נסו ותראו.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 1 ביולי 2017
אז כל אחד שמציע לי הצעות מגונות בהודעה ראשונה ואני לא מגיבה נקרא מטרידן?
ואם אמרתי: "לא תודה", מה שאני לא נוהגת לעשות כי זה פתח פעמים רבות לשכנועים והצקות, ואחרי חודש או חצי שנה הם שוב מנסים את מזלם, והרבה פעמים לא זוכרים שפנו בעבר?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 ביולי 2017
כלובי, איך מדווחים על הודעה? צריך לפנות אליך בפרטי עם תוכן ההודעה, או שיש כפתור בשביל זה? לא מצאתי.
Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 2 ביולי 2017
Ollie​(נשלטת) • 2 ביולי 2017
בלי מנוי אי אפשר לצרף תמונות להודעות פרטיות. אני חדשה פה. תוכל לכתוב פה את כתובת המייל המתאימה למשלוח?
כלובי
לפני 6 שנים • 2 ביולי 2017
כלובי • 2 ביולי 2017
info@thecage.co.il

אני אוסיף כפתור בקרוב.
קיטישיו​(מתחלפת){משוייכת}
לפני 6 שנים • 3 ביולי 2017
השבוע מישהו הגיב בפוסט של השולט שלי באיזשהי קבוצה לגבי זה שהשולט שלי שיתף בכך שהיו הטרדות ותקיפות מיניות באיזו מסיבה שהיינו בה, אחת התגובות הייתה " מה הן מצפות כשהן הולכות למסיבת בדסמ וקינק שלא יחפנו להן את הישבן?"
וול זה שאני הולכת למסיבה לא אומר שאני דורשת שיגעו בי, זה שאני נמצאת באתר שמתעסק בבדסמ, מיניות וקינק לא אומר שאני רוצה ומבקשת שיטרידו אותי.
לא זה לא.
כבוד בסיסי זה בר מינימלי באינטראקציה עם בני אדם.
Bagel
Bagel • 3 ביולי 2017
יש לי ידידה שטוענת שמטרידים אותה מינית כל יום בדרך לעבודה. איך בדיוק? כי מסתכלים עליה.

גם פה מישהי טענה שכאשר מישהו פונה אליה עם הודעה שנפתחת ב: ״גבירתי״ זוהי הטרדה.

אז נכון שלא צריך לגלות סובלנות להטרדות רציניות והתנהגות פוגענית אבל לא כל גילוי של גסות רוח או היעדר אתיקה צריך מיד להחשב כהטרדה ובטח שלא כהטרדה מינית. רגישות יתר ונטיה כפייתית לצדק הם בעוכריה של כל חברה נורמלית ואין שום סיבה שנורמות פיקוח דקדקניות יהיו מנת חלקם של הגולשים פה. ג׳אנק מייל נמצא בכל מקום והוא סוג של יתוש בלתי מזיק, כך אפשר להתייחס להודעות בלתי רצויות כאן. עדיף קצת טירדה מאשר שיטור אדוק.
dror30
dror30 • 3 ביולי 2017
אתה לא אומר שעדיף טירדה, אתה אומר שעדיף טירדה לנשים, כי רק הן צריכות להתמודד עם זה ולא כולם.
אנחנו לא במצב של רגישות יתר אלא להפך, גברים שולחים מלא הודעות מטרידות לנשים כשהם יודעים שאין לזה שום סנקציה.
אין שום סיבה לשלוח הודעות מטרידות, ואין סיבה שלא ננסה ליצור מצב שזה יקרה כמה שפחות.
Joe Carlton​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 4 ביולי 2017
Joe Carlton​(מתחלף) • 4 ביולי 2017
אני סומך על כלובי שידע להפעיל שיקול דעת, מתי זו באמת הטרדה, ומתי התלונה מוגזמת.
אם מישהו פונה בצורה דבילית למישהי, זה לא אומר שצריך מיד להעיף אותו מהאתר. אבל אם הוא מטריד באמת, אז כן (במיוחד מטרידים סדרתיים) . אי אפשר שכל אחד יחליט מהי הטרדה מבחינתו. זה לא דבר שהוא באמת סובייקטיבי. אם מישהי/ו מרגיש/ה מוטרד/ת - שתגיש תלונה. אבל כלובי יטפל בה כראות עיניו, רק אם העברה עומדת בהגדרות ברורות ואוביקטיביות. אולי גם ניתן להזהיר מישהו, על עברה ראשונה. (סוג של כרטיס צהוב)
כמובן, במקרים חריגים - אפשר וצריך אפילו לערב משטרה.