לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה רצינית לכולם

DOM Perignon​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 באוג׳ 2004
DOM Perignon​(שולט) • 13 באוג׳ 2004
את שואלת שאלה שפותחת דיון פילוסופי שאני לא בטוח שזה מקומו. את מוזמנת לשאול אותי באופן פרטי (אם זה באמת מעניין אותך) ואשמח לענות ולהסביר.

בכל מקרה חבל על הפריזורה לשבת... ((-:

DOM Perignon.
בהט​(נשלטת)

ברור שזה אינו המקום לדיון פילוסופי.

בהט​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2004
לא היתה לי כוונה להתחיל בשאלת "האם האדם טוב או רע מיסודו", דעותיי בעניין ברורות, אבל כאמור, אין זה המקום להביאן לכדי ביטוי.
אבל, המשפט השוביניסטי ההוא (כך הוא נתפרש), לזה אני רוצה הסבר.

תודה.

בהט (פרועת פריזורה ופראית בהוויתה)
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 13 באוג׳ 2004
כשנשלטת עקודה כשה לטבח, ממש לא משנה לה אם יצר לב האדם טוב או רע מנעוריו. היא עקודה שם ונתונה כולה לרחמיו. (זו אחת הסיבות שאני טוען שאסור להסכים לשום קשירה, אזיקים, או כיסויי עיניים בסשנים ראשונים) אם נשלטת מגיעה למצב כזה הייתי רוצה לחשוב שהיא יודעת שהיא יכולה לסמוך על מי שקשר אותה שלא יפגע בה. ואני רוצה להיות בטוח שהיא לא טועה. זה הכל. לא שום פילוסופיה ואל שובניזם.

לפעמים כשאני חושב על זה, אני לא מבין מאיפה יש לכן אומץ להכנס לסיטואציה כזו בכלל.

DOM Perignon.
hisense
לפני 19 שנים • 14 באוג׳ 2004
hisense • 14 באוג׳ 2004
אנשים נשלטים ושולטים כאחד..תמיד יזייפו, הם לא שונים משאר האדם,מאוד קשה להגיע לתוך האמת שלנו.וזאת הסיבה שקשה לך ולאחרים לזהות מה רצון "הדום" שמולך....כי לפעמים הוא מאמין לעצמו,. מה עושים?..כל מה שנאמר כתגובות הוא נכון פחות או יותר ,אבל בכל זאת ..מה קורה אם נופל עלייך שחקן שקורה לעצמו דום...? את צריכה או כל אחת אחרת לדעת באמת מה את רוצה ..
קשר ?..סשיין.?.זיון.?.האחריות היא גם עליכן הסאביות....מאוד קל להאשים את הדום השחקן..
אבל מה איתכן..
כי אם את יודעת לשם מה את נמצאת ומה בדיוק את רוצה למצוא מולך...
את תראי את האמת שמולך... ויש הרבה דרכים בשפת הגוף שאפר לזהות , אבל לפני הכל תלמדו לזהות את שפת הגוף של עצמכם!
תהיי מודעת לעצמך ולמה שאת מחצינה ..,האם את מחייכת ולמה ..
האם את מחייכת בגלל משהו שהוא אמר ? עשה ?
תשתי משהו ותחשבי באמת מה את מוצאת בדום שמולך....
ותקשיבי תמיד לתחושות בטן שלך....
ותתאמני מול המראה בלאמר ..."מצטערת אבל ז הלא מתאים ",,,"

ומאוד כדאי לא לבוא חרמנים לפגישה ...... :-)
צריך לדעת לשים את המיניות בצד ...
תבואי נקיה ..ותוכלי לראות דברים באור אחר ..
:זהו..עייפתי
זאת פעם ראשונה שאני מגיב ...וכותב
ויש לי עוד המון טיפים אמיתיים ...
כי פעם הייתי קצת כזה ..