צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צרכת זנות? עברת עבירה פלילית

israelislave
לפני 6 שנים • 19 ביולי 2017
israelislave • 19 ביולי 2017
אולי זו "העבודה היחידה שדורשת שיקום" כי זו העבודה הנשית בעיקרה?

http://prostitution.procon.org/view.resource.php?resourceID=000115

https://www.psychologytoday.com/blog/the-narcissus-in-all-us/200908/the-occupation-the-highest-suicide-rate
israelislave
israelislave • 19 ביולי 2017
Mary Jane כתב/ה:
תודה Arch. נתונים זה חשוב. נתונים עוזרים להפיג את הערפל ולהבין כי זנות ברוב המכריע של המקרים (היתר בטל בשישים) אינה בחירה חופשית. זנות היא אילוץ. זנות משמעה כמעט תמיד ניצול קשה על ידי זנאים וסרסורים. כמובן שדאגתם של הזנאים שעומדים ליטול מהם את הפריווילגיה וכרגע כל מה שנותר להם הוא התמרמרות בפורומים שונים, אינה מעניינת אף אחד/ת. לא רואה איזה ח"כ או גוף יעז לצאת בפומבי כנגד הצעת החוק, שעברה ועדת שרים ועוברת לדיון בוועדות הכנסת כדי ללטשה ולחדדה.

לא לחינם גברים ניסו למנוע מנשים במשך אלף ואלפיים שנה אפשרות להשתתף באופן שווה בהליך הדמוקרטי. הסיוט של הפטריארכיה מתגשם: תחילה אפשרו לנשים להצביע. בלית ברירה ולאחר מאבק כמובן. כעת, בחלוף שנים, הן משתתפות בהליך ויוזמות הצעות חוק שיגנו על נשים (בעיקר) ועל קבוצות מוחלשות. והיד עוד נטויה (:

בהצלחה לכל הצדדים (:

כלומר, אם אני בעד לגליזציה מהסיבות שהזכרתי קודם אני "זנאי"?

אם את "לא רואה איזה ח"כ או גוף יעז לצאת בפומבי כנגד הצעת החוק, שעברה ועדת שרים ועוברת לדיון בוועדות הכנסת כדי ללטשה ולחדדה" אולי זה בגלל שהם חוששים להביע את דעתם מפחד הטרור הפמיניסטי חסר המעצורים.

דוגמאות? רק בשבוע שעבר קיים ח"כ מיקי זוהר - על אפן ועל חמתן של ארגוני הנשים שדרשו בתוקף ואיומים לא להרשות לח"כ זוהר לקיים דיון בנושא כה חשוב - תלונות שווא - והנה השבוע אנחנו מתבשרים שהח"כ, לכאורה, פועל בניגוד עניינים בנושא מסויים.... התזמון מוזר במקצת...

חיים רמון רצה להוביל רפורמה במערכת המשפט - עד דרום אמריקה שלחו נציגים ממשטרת ישראל לגבות עדות מהחיילת על נשיקה... אותה חיילת שרות דוד ה"צדיקה" לחצה עליה להתלונן.

באשר לבדיחה העצובה "המזימה הפטריארכית" אילו זה היה נכון אזיי מן הסתם מצב הגברים לא היה בכי רע, בסופו של דבר יותר גברים מתים באלימות, יותר גברים בורים, יותר גברים חסרי בית, יותר גברים פושטי רגל, יותר גברים בכלא, נשים מקבלות העדפה בכל תחומי החיים, לדוגמה.. פי 4 השקעה במחקר "סרטן נשי" מאשר "סרטן גברי", ופי 4 בקידום מניעה... 95% מההרוגים בתאונות עבודה, גברים.

בישראל מתים מדי שנה כ80 גברים שסיבת מותם "הרעלה בנסיבות לא ידועות" ידעתם את זה? בישראל גבר יקבל בממוצע פי4 עונש על אותה עבירה מאשר אשה. האלימות במשפחה שווה על פי כל מחקר שעושים, כולל בישראל.

יש בישראל 20 מקלטים לנשים מוכות, אף לא אחד לגברים. המסקנה? אין גברים מוכים בישראל?

פטריארכיה בתחת שלי.

או שאת פשוט שונאת גברים או שאת שטופת מוח. אין גבר שאינו בעד שוויון בין המינים אבל מעט מאד גברים, ונשים, יסכימו לשאיפה האמתית של הפמיניסטיות דור 3, העדפה,שליטה ודיכוי הגבריות, הרס התא המשפחתי הקלאסי, טשטוש הזהות המינית והחלשה כללית של העולם המערבי.

ומי שלא מבין איך הכל קשור, תשאלו יפה תקבלו תשובות ברורת. תגיבו בגסות ותוכיחו את בורותכם ופרצופכם האמיתי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 19 ביולי 2017
גם נשים שמקיימות איתך יחסים יכולות לטעון שאנסת אותן.
נשים שחייכת אליהן יכולות לטעון שהטרדת אותן מינית.
איה כל אותן מאות-אלפי תלונות על כך על גברים תמימים ומסכנים?
עוץ הגדול​(נשלט)

תגובה

עוץ הגדול​(נשלט) • 19 ביולי 2017
Mary Jane כתב/ה:
תודה Arch. נתונים זה חשוב. נתונים עוזרים להפיג את הערפל ולהבין כי זנות ברוב המכריע של המקרים (היתר בטל בשישים) אינה בחירה חופשית. זנות היא אילוץ. זנות משמעה כמעט תמיד ניצול קשה על ידי זנאים וסרסורים. כמובן שדאגתם של הזנאים שעומדים ליטול מהם את הפריווילגיה וכרגע כל מה שנותר להם הוא התמרמרות בפורומים שונים, אינה מעניינת אף אחד/ת. לא רואה איזה ח"כ או גוף יעז לצאת בפומבי כנגד הצעת החוק, שעברה ועדת שרים ועוברת לדיון בוועדות הכנסת כדי ללטשה ולחדדה.

לא לחינם גברים ניסו למנוע מנשים במשך אלף ואלפיים שנה אפשרות להשתתף באופן שווה בהליך הדמוקרטי. הסיוט של הפטריארכיה מתגשם: תחילה אפשרו לנשים להצביע. בלית ברירה ולאחר מאבק כמובן. כעת, בחלוף שנים, הן משתתפות בהליך ויוזמות הצעות חוק שיגנו על נשים (בעיקר) ועל קבוצות מוחלשות. והיד עוד נטויה (:

מתוך כתבה בנושא:

ונחתום עם לקוח זנות שהציע מבט אחר על החקיקה: "אז התפרסם היום שככל הנראה יקודם החוק שמפליל את צרכני הזנות. בשלב ראשון קנסות גבוהים ולמתמידים גם עונש מאסר. כשחושבים על זה בבית באופן רציונלי, ולא מחוץ לדירת אירוח, החוק נשמע הגיוני והוגן. העוסקות בזנות, גם אם כאילו מרצון, הן מהאוכלוסיות המוחלשות ביותר עם קשיים פיזיים ופסיכולוגיים יוצאי דופן, ובמקרים רבים עם רקע של התעללות מינית ואחרת עוד לפני שהגיעו לעיסוק הקשה הזה. כצרכנים של השירות זה כמובן מבאס שאולי בסוף עוד נפגוש אחד את השני בכלא, אבל אולי זה יעזור לנו בטווח הארוך להשתחרר מההתמכרות הקשה שמובילה אותנו לזונות מכל הסוגים והמינים וגם לצפייה אובססיבית בפורום החשוב הזה".

בהצלחה לכל הצדדים (:

הפוסט שלך מכיל מספר הערות ענייניות אבל רובו דמגוגיה ודמונזיציה לכל מי שלא מסכים איתך. לא כל מי שלא מסכים עם החוק, או עם חלקים ממנו, הוא זנאי. זו שיטה ידועה של ארגוני הנשים: גבר שלא מסכים איתם הוא שובינסט ואישה שלא מסכימה היא כמובן בוגדת במין הנשי (כי יש רק פמיניזם אחד כמובן...).

הניסיון לקחת את הנושא ולטעון שהמתנגדים מפחדים משוויון בין המינים הוא מגוחך ורק אצל מעטים זו הסיבה. ושוב, אותו טיעון חוזר כחוט השני שמדברים, רחמנא ליצלן, על זכויות גברים. למעשה, אם מדברים על שוויון, למה גברים זונות ונשים לקוחות הם לא חלק מהחוק??

הערה אחרונה:

המושג "קבוצות מוחלשות" הוא אחד המתועבים ביותר שיש, משתמע מכך, שנשים הן תמיד קורבנות וגברים הם תמיד התוקפן - לא מפתיע שארגונים רדיקלים משתמשים ברטוריקה הזו. זה מרקסיזם וולגרי בשיאו, שזו הגישה, לא מפתיעה הסלחנות של המערב לרצח על כבוד המשפחה וטרור למשל - הרי האיסלם הוא הקורבן של הקולוניאלזם, קבוצה מוחלשת אידיאלית, ומכיוון שכך חובה להתעלם ולהימנע מביקורת - ואפילו לצאת לצעדת נשים, שבראשם עומדות 4 נשים שתומכות בשריעה.

המציאות היא הרבה יותר מורכבת, ובמצבים מסוימים אישה נמצאת בעמדת חסרון ובמצבים אחרים זהו הגבר. הכל תלוי סיטואציה והקשר.
עוץ הגדול​(נשלט)

פתח לעברייניות

מיתוסית כתב/ה:
גם נשים שמקיימות איתך יחסים יכולות לטעון שאנסת אותן.
נשים שחייכת אליהן יכולות לטעון שהטרדת אותן מינית.
איה כל אותן מאות-אלפי תלונות על כך על גברים תמימים ומסכנים?

מדובר בנדבך נוסף שעלול לשמש ככלי נשק במציאות הנוכחית.

ברגע שיהיה חוק שירתיע נשים להתלונן תלונות שווא, יהיה קל למשטרה להפריד בין תלונות אמת ותלונות שקר. תלונות שווא של נשים, בסופו של דבר פוגעות בתלונות של נשים שבאמת נפגעו.

לא אמרתי שכל התלונות שקריות, אל תנכסי לי דברים שלא אמרתי. התייחסתי לתופעה שלא שמים עליה דגש ולא מטופלת.

בסופו של דבר קורבן זה קורבן!!
כולם שווים בעיני החוק, וצריך להעניש גברים ונשים כאחד.

האם את בדעה שגברים לא ראויים להגנה ולזכויות בהיותם קורבנות של פשע?
מיתוסית​(שולטת)
בערך 3% מהתלונות על אונס הן תלונות שווא (אם זכרוני אינו מטעני).
נחש כמה אחוזים יש של תלונות שווא בעבירות אחרות?
בערך אותו דבר.
לעומת זאת, על עבירות מין ואלימות בין בני זוג יש את אחוזי אי הדיווח הגבוהים ביותר.
מה תגיד על זה?

הפלא ופלא- זה לא הפך לכלי נשק במימדים של תופעה.

אני לתומי חשבתי שתפקיד חוק הוא להגן על הקורבנות של העבירה, ולא על מי שהוא הואדם כעבריין והוא לא, בעיה שיכולה להיות בעל עבירה שהיא.

אני מסכימה שכל קורבן זקוק להגנה וכל עבריין לענישה.
ואני מזכירה שהקורבן הוא הזונה והעבריין הוא הסרסור והלקוח.

עזוב אותי מלדבר על מישהי שתעליל עלילות שווא על כביכול לקוחות. מדובר במשהו זניח, אם בכלל. בטח לא ברמה המטומטמת והמגוחכת שהוצגה כאן שאני אצא עם כבר לארוחה, נעשה סקס ואחכ אתלונן שהוא שילם לי על הסקס. אתה קולט כמה מגוחך זה נשמע??

וכן, דעתי זהה על גברים זונות- גייז וטרנסים.
הפלא ופלא, גם בזנות גברית יש לקוחות גברים באופן כמעט בלבדי, והם סובלים מאותן תופעות כמו הנשים. ודאי שיש לתת להם עזרה, שיקום והכנה כמו לזונות ממין נקבה ולהעניש את לקוחותיהם מכל מין שהוא.
עוץ הגדול​(נשלט)
כל מי שמנסה לראות מבעד להשתקה, יודע שיש מגפה של תלונות שווא בעיקר בגירושים וזה נובע מהחוק של עדנה ארבל. הרבה אנשים מכירים שנפגעו כתוצאה מתלונת שווא ולאישה לא עשו כלום.

מילה על סטטסטיקה, הנתון שעליו את מדברת הוא שקרי, בדקו את המקור של הנתון הזה ומתברר שמדובר באיזה עיתונאית בשנות השישים, זה לא עצר מהשקר הזה להמשיך להוות טיעון שמטרתו לשלול לחלוטין את התופעה. ההערכות מדברות על בין 2-40 אחוז לפי מחקרים בעולם, בישראל עושים הכל בשביל למנוע כל אפשרות לברר את זה.

לדעתי, האחוזים בישראל של תלונות שווא הם גבוהים אפילו יותר מארבעים, לאור מאות העדויות והעובדה שבישראל יש חוק שמתיר את זה ומוסדות שמרוויחים מהסכסוך בין גברים ונשים.

לבסוף, פעם נוספת את מעוותת את מה שאמרתי, לא אמרתי שהזונות צריכות להיענש, התמקדתי בעובדה שהחוק לא טוב בגלל שהוא עלול לפגוע בגברים שלא צרכו זנות בגלל ההחלטה העבריינית של עדנה ארבל. בנוסף, לא דיברתי על זונות שמפלילות לקוחות אלא יותר על התחום האפור ונשים "נורמטיביות" שעלולות להשתמש בחוק לטובתן.

אני שמח שאת מסכימה שהחוק מפלה בין המינים, מכיוון שהוא לא מכניס זונות ממין זכר ונשים לקוחות במסגרת החוק.
מיתוסית​(שולטת)
1. כל חוק יכול לפגוע באנשים שלא ביצעו את העבירות ויהיו נגדם תלונות שווא במזיד או בגלל טעות תמה. האם זה אומר שלא צריך לחוקק חוקים ולבטל את כל הקיימים?
2. התייחסתי גם לנשים נורמטיביות, ואמרתי שאפילו באונס והטרדה מינית זה לא קיים. הדוגמה מגוחכת שאישה תצא לדייט ותטען שהיא זונה והוא לקוח כי הוא שילם על הסקס. אל תעשה מהנשים מטומטמות ולא מהשופטים. אם אישה תרצה לפגוע בגבר, היא תעדיף להעליל שהוא אנס אותה ושהוא ישב בכלא ולא שהוא הדיח אותה לזנות ולהוכיח שהסקס ביניהם היה בתשלום והתשלום היה עבור זה ולא אקט חיזורי וכל זה בשביל קנס עלוב. נו, באמת.
3.אני אשמח מאוד מאוד לראות מחקרים רציניים של תלונות שווא בגובה של 40%!!!! וגיבוי לטענה שדווקא בישראל מכל המדינות בעולם מנסים להשתיק את זה, ולא ברור למה.
4. אני גם בעד הגשת כתב אישום כנגד אנשים שהגישו תלונות שווא ועדות שקר בגין כל עבירה שהיא.
5. אני לא יודעת אם החוק מפלה כי לא קראתי אותו, אז אין לי מושג האם מוגדר שהזונה חייבת להיות אישה והלקוח חייב להיות גבר.
עוץ הגדול​(נשלט)

המשך הדיון המרתק

תלונות שווא עשויים להתרחש בכל תחום, אבל רק במקרה של תלונות שווא על אלימות ומין, הנפגע, קרי הגבר, לא זכאי להגנה מפני הצדק - זה הבדל משמעותי.

הדוגמה עם הקפה שאת נאחזת בה, מטרתה להראות עד כמה ההגדרה של זנות היא בעייתית, אתם בעצמכם לא הצלחתן לקבוע עדיין אם מלכה בתשלום זה זנות או לא על פי ההגדרה?

המניע לתלונות שווא במקרה הזה תלוי בפרטים שהדגשתי קודם. תודה לאל, רוב האנשים נורמטיבים, אבל לא חסרים אנשים שינצלו אחרים בשביל כסף, כולל כאן באתר, כל עוד המערכת מאפשרת להם. נערות פיתוי הולכות להפוך להיות הנשק החדש בפוליטיקה ובעסקים - יותר מאשר היה קודם וזה מסוכן לדמוקרטיה.

התשובה שלי לכל זה, היא פשוטה מאוד:

לבטל לאלתר את התקנה ההרסנית והמפלה של עדנה ארבל - בושה שאישה כזו הייתה שופטת עליון בישראל, מדובר באחת האנשים הכי המושחתים שהיו כאן, מכל הבחינות.
מיתוסית​(שולטת)
אני מחכה למחקר רציני שמבסס את הטענה שלך על אחוזי תלונות שווא בכלל ובעבירות מין בפרט.