שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גרסת 1984 של מרצ ותמר זנדברג

Snitch
לפני 6 שנים • 19 ביולי 2017
Snitch • 19 ביולי 2017
אגב, איפה קראת את זה?
זה לא מופיע בפייסבוק שלה ולא באתרי החדשות.
גולוסקלפר​(נשלט)

Re: גרסת 1984 של מרצ ותמר זנדברג

גולוסקלפר​(נשלט) • 19 ביולי 2017
The Great OZ כתב/ה:
הפעם זו תמר זנדברג שמציעה לאסור מכירת סיגריות לאנשים בגילאי 18 ומעלה שנולדו לאחר שנת 2010.

נו באמת.. אז הם יבקשו מאנשים בגילאי 17 ומטה לקנות בשבילם.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 19 ביולי 2017
חיפשתי בגוגל, הדבר היחיד שהיה זה על כך שבשקם לא ימכרו סיגריות ותגובה של תמר זנדברג, אבל הרי לקפוץ ולהשתלח במפלגה וחברת כנסת ממנה זה הכי קל.
לא חייבים לקרוא הכל או להתעמק העיקר לרוץ ולצעוק השמאלנים, מר"צ עוכרי ישראל וכו..
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 19 ביולי 2017
https://www.hidabroot.org/article/223189

בנוסף, את מוזמנת לגלוש באתר של גל"צ לתכנית של אראל סגל היום.

להבא, במקום לרוץ ולהשתלח, אולי כדאי לנסות להתעמק קצת יותר.

את ו-snitch מוזמנים להתנצל.
Snitch
Snitch • 19 ביולי 2017
להתנצל על מה? ששאלתי אותך איפה קראת את זה?
עוץ הגדול​(נשלט)
על הלייק לפוסט של "בטי בום".

בכל מקרה, אני לא באמת צריך את ההתנצלות, רק חבל שהיא בחרה כל כך מהר לתקוף אותי בטענה שאני שקרן.
Snitch
Snitch • 19 ביולי 2017
אפשר להבין את התגובה שלה ועל זה היה הלייק.
הצגת מישהי ומפלגה שלמה בסוג של בוז שמעורר תחושה לא נעימה, לא גיבית את זה בשום כתבה וזה גם לא הופיע ברשת.
בנוסף, אם ההתנגדות שלך הייתה נגד עצם החוק ולא סתם לרדת על מפלגה מהשמאל, היית מרחיב ואומר שיחד עם תמר זנדברג, יזמו את החוק גם יעל גרמן(יש עתיד), יהודה גליק(הליכוד) ודב חנין(חד"ש) ועל הדרך תוקף גם את המפלגות שלהם. זנדברג בסך הכל הגישה את החוק. פרט שהוא טכני בלבד.
בחרת לרדת אך ורק על מפלגה מסוימת, כי נראה(לי לפחות, אבל אני מתנצל אם אני טועה) שאתה לא ממש מסמפט את הצד הזה של הפוליטיקה.

אני אישית די קר לוויכוחים פוליטים, כי אני חושב שאין בהם שום דבר מלבד התנצחות ואוננות ורבאלית, אבל, אם זו הגישה שבחרת, אל תתפלא שמשתמשים נגדך באותו המטבע.
עוץ הגדול​(נשלט)
צריך לכל הפחות לעשות מחקר קצר, לפני שמחליטים שאדם משקר, אפילו לא חיכיתם שאענה לכם. היה אפשר לחכות לתשובה, לפני שמתחילים להשתלח בי אישית. אם הביקורת שלה הייתה על הנימה, אין לי בעיה, אבל לא על האמינות שלי. יש אנשים שכנראה שאוהבים להציג את עצמם כקורבן.

יעל גרמן ודב חנין הם שמאל קיצוני ויהודה גליק הוא עוף מוזר, זה רק מחזק עד כמה החוק הזה טיפשי.

מי שעומדת בראש החנית היא תמר זנדברג בגיבוי המפלגה ולכן היא זאת שמשתתפת בראיונות. בנוסף, בראיונות ברדיו הציגה את זה כהצעת חוק של "מרצ" וכן חשוב להציג את ההבדל בין המצע הליברלי לעומת התוכן הממשי של המפלגה. מדב חנין למשל שרואה עצמו כמרקסיסט, אין לי ציפיות.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 19 ביולי 2017
בשנת 2009 בבריטניה הוקמה ועדה שנתבקשה להסיק מסקנות לגבי סיווג של חומרים ממכרים בגישה אובייקטיבית*, ע"י טובי המומחים. לצערה של הממשלה, הועדה לקחה את תפקידה ברצינות, ועמדה להמליץ על איסור אלכוהול וסיגריות והתרת קנאביס. לאור התנגדותו של ראש הוועדה, Prof David Nutt, למשוך את מסקנות הוועדה, היא פוטרה ופוזרה יום לפני פרסום הדוח הסופי - פן חס וחלילה הגישה המושכלת והאובייקטיבית* תגבר על הסטטוס קוו. עוד ב- https://www.theguardian.com/politics/2009/oct/30/drugs-adviser-david-nutt-sacked - אירוע שידוע באנגליה בתור "the nutt sack affair".

אם נאמץ את המסקנות של הוועדה הבריטית, ויש סיבות טובות לאמץ אותן, הרי שהגברת זנדברג בכוון הנכון - רק רצוי קודם להתיר את הקנאביס לפני שאוסרים את הטבק והאלכוהול.

* אין דבר כזה אובייקטיבי; יש "באופן מוסכם ומידתי ע"פ מדדים מספריים", אבל עצם הקביעה איזה מדד יותר חשוב היא סובייקטיבית.
Brave girl
לפני 6 שנים • 20 ביולי 2017
Brave girl • 20 ביולי 2017
החוק הזה לא נראה לי שיעבור
אבל אכן חוק מיותר