בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חתונה בין עבד למלכה

אלפונסינה של הים
לפני 8 שנים • 8 באפר׳ 2016
אלפונסינה של הים • 8 באפר׳ 2016
ראיתי את הפרק הראשון של הסידרה מליארדים ביס.

ממליצה לראות את הסצנה האחרונה בפרק.

לא ראיתי פרקים נוספים עדיין, אבל אין לי ספק שזה יכול לתת לך סוג של תשובה.
משרת וכנוע​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 21 בפבר׳ 2017
משרת וכנוע​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2017
כנראה שרוב המגיבים/ות אתם לא נשואים

נישואים זו אהבה זו לא שליטה זה חיי שותפות
מסירה ונתינה

ב"ה אני נשוי למעלה משלושים שנה וככל שהזמן עובר הקשר רק הולך ומתחזק

בלעדיה אין לי חיים זו אהבה זה דבר אחד
"והיו לבשר אחד"
Gia X
לפני 7 שנים • 21 בפבר׳ 2017
Gia X • 21 בפבר׳ 2017
אני נשואה לנשלט שלי, מעל שני עשורים.
הזוגיות רק הולכת ומשתבחת עם השנים. אין תחליף לתקשורת פתוחה וכנה בזוגיות וזאת הנאה גדולה לחלוק את הסודות הכמוסים ביותר עם האדם שהכי קרוב אלי. אנחנו לא מחצינים את המיניות שלנו, כי שנינו לא מרגישים צורך לשתף את המשפחה המורחבת בדינמיקה הזוגית ביננו, אבל בתוכנו התפקידים ברורים וממילא אף פעם לא היה ביננו מאבק כוחות. כך שזה בהחלט אפשרי ואף מומלץ. מנסיון icon_wink.gif
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 7 שנים • 22 בפבר׳ 2017

Re: לא נשוי,אבל חי יחד כנשוי

bondman​(נשלט){FLR} • 22 בפבר׳ 2017
מסורס כתב/ה:
אנחנו חיים יחד מתוך בחירה. ללא חתונה,אבל כל החברים המשפחה מכירים בנו כזוג נשוי. כלפי חוץ אנחנו רגיל,ורק כשאנחנו יחד אני עבד שלה. ואם במקומות ציבוריות יש לנו "קודים" שאנחנו יכולים להתנהל רגיל ובכל זאת להמשיך בדרך החיים שלנו המיוחדת

נשמע נהדר.
אפשר קצת טיפים בנושא הקודים?
עבד מבוסס לזוגיות​(לא בעסק)
לפני 6 שנים • 2 באוג׳ 2017

זה בהחלט אפשרי(והכי הגיוני...קשר כזה לחיים שגם המלכה וגם העב

Gia X כתב/ה:
אני נשואה לנשלט שלי, מעל שני עשורים.
הזוגיות רק הולכת ומשתבחת עם השנים. אין תחליף לתקשורת פתוחה וכנה בזוגיות וזאת הנאה גדולה לחלוק את הסודות הכמוסים ביותר עם האדם שהכי קרוב אלי. אנחנו לא מחצינים את המיניות שלנו, כי שנינו לא מרגישים צורך לשתף את המשפחה המורחבת בדינמיקה הזוגית ביננו, אבל בתוכנו התפקידים ברורים וממילא אף פעם לא היה ביננו מאבק כוחות. כך שזה בהחלט אפשרי ואף מומלץ. מנסיון icon_wink.gif
עבד מבוסס לזוגיות​(לא בעסק)

המשך חתונה

שגם המלכה וגם העבד חיים בשלום עם עצמם ועם מה שהם אוהבים ונמשכים וללא העמדות פנים מיותרות ומייגעות..אשמח למצוא מלכה כסאת כאן לכל החיים...
כלבה נאמנה​(נשלטת){M.E}
מכירה פה לפחות זוג אחד נשוי
הוא עבד
היא מלכה
המון תקשורת והבנה הדדית וכל אחד יודע את מקומו
זוגיות נפלאה ביניהם
Hunky
Hunky • 2 באוג׳ 2017
אם לא הייתי מאמין שאפשרי לא הייתי פה.
אני מאמין כמו ARCHANGEL ש: לא יהיה קשר שהוא 24/7 רק שליטה, אלא חשוב גם מגע ונילי, רך ואוהב וכמובן בן אדם שאפשר לדבר איתו, להתייעץ איתו ואף להישען עליו.
סוד האהבה היא נתינה - אך גם פה צריך שהנתינה תגיע מ2 צדדים ( ושאני אומר נתינה אני לא מתכוון להתרפסות אינסופית וביטול האני ) אלא לתת זה גם לתת כתף להקשיב לייעץ להיות שם בשבילה כבן זוג ולא רק כנשלט.
בלי אהבה ורגש כל הצד הזה של השליטה מתרוקן מתוכן ונהיה שטחי וזה לא משהו שאני רוצה ואני מאמין שרבים פה מסכימים
Unchained​(לא בעסק)

Re: גם מבחינת השולטת זה אתגר

Unchained​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2017
משרת מכל הלב כתב/ה:
קשר של זוגיות (או נישואין) של שולטת עם נשלט מחייב אותה להבין שהיא לא יכולה רק לשלוט 24-7.
היא צריכה גם לתת חום, קבלה, התפשרות כדי שזה יעבוד.
מנסיוני, הרבה שולטות מתקשות לקבל את החלק הזה שמובנה בכל זוגיות בין אם היא ונילית או בדסמית.
מי שתדע להיות טוטאלית 90% מהזמן ופשרנית בשאר, תוכל באמת להקים קשר בדסמי ארוך טווח.

אני לא מבינה איפה ולמה זה מתנגש אצלך.
גם ביחסים בדסמיים פמדומים שאינם נישואין צריך לתת חום וקבלה.
israelislave
לפני 6 שנים • 3 באוג׳ 2017
israelislave • 3 באוג׳ 2017
קראתי את השרשור בעניין רב.

מנסיוני במערכות יחסים רציניות וארוכות בהן יש בברור שולטת ונשלט אף אם הם לא מתייגים עצמם ואחת את השני ככאלה בשלב מסויים, רוב הנשים - והדברים נאמרים כמובן בהכללה כמתבקש - יתחילו לזלזל בגבר שאיתן ויראו בו פחות ופחות שותף שווה ערך גם אם כלפי חוץ, בינם לבין עצמם ימשיכו לטעון כך.

נשים תתחלה להרגיש געגועים ומשיכה לגבר אלפא, ה"גבר הקלסי" והדבר יתורגם, במקרה הטוב, לקשר "פוליאמורי" מבלי שבטוח עד כמה ה"פוליאמורה" באמת הדדית או פשוט לבגידה של האשה בגבר, אם מאחורי גבו ואם בפניו ובידיעתו.

טרם נגענו בפטיש הקוקולד ש"אמור על פניו" להיעשות בהסכמה לכאורית על אף ש"הפליי" עצמו כאילו בכפייה, אבל בגדול... לאורך זמן יחול פיחות במעמדו של הנשלט בעיניי השולטת.

וכמו שאמרתי קודם, כמובן שזו הכללה, כמובן שזה רק מנסיוני האישי וסיפורים ששמעתי מסביבי אבל נראה לי שזוג שעוסק בזב באינטנסיביות מאבד בסופו של יום את הקשא הראשוני של אהבה עמוקה, אמון הדדי וחשיבות רגשותיו של בן הזוג.