סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיונות יצירתיים לענישה.

האבי
לפני 6 שנים • 7 באוג׳ 2017
האבי • 7 באוג׳ 2017
לנסוע לאיזה חור (ואם אין לך רכב זה מעולה) בצפון או בדרום.
בלי שום מטרה לבד מלציית ולבזבז שעות באוטובוסים. icon_smile.gif
זה כיף זה מתמסר ואם זה תנאי כדי לראות אותם שוב, זה מצויין.
I'm God

Re: רעיונות יצירתיים לענישה.

I'm God • 7 באוג׳ 2017
פונפונית כתב/ה:
אני מחפשת רעיונות יצירתיים לענישה.
רעיונות יתקבלו בברכה.
תודה מראש icon_smile.gif

תמצאי שולט/ת שלא צריכים לשלוח אותך למשימת השפלה מטומטמת וכל כך משומשת כמו למצוא לעצמך עונשים.

רק למען ההבהרה ההשפלה היא של השולט ונראה לי שלהיות עם אחד כזה זה אחלה עונש icon_smile.gif
פונפונית
פונפונית • 7 באוג׳ 2017
דוחה. תמצאי חיים בימקום להעביר ביקורת על עניינים שלא שלך.
I'm God
I'm God • 7 באוג׳ 2017
אז אל תפרסמי בפורום פומבי .
הצצתי בפרופיל שלך ,אם זה גילך האמיתי אז אני מקווה שתצליחי לעזור לעצמך .
zytry​(שולט)

2

zytry​(שולט) • 7 באוג׳ 2017
השאלה כשלעצמה משונה.
הרי לא מדובר בצורך לדסציפלינה של השפחה שנרכשה בשוק או שבוית חרב. כאן סוג הענישה בא לפני הכול בחיבתו של השולט איך הוא אוהב לעשות זאת . ואיך הוא אוהב לראות את שפחתו בשעת אותה הענישה. לדוגמא אני אוהב ששפחתי תספור ההצלפות ותוסיף תודה אדוני לכול הצלפה. וכ'
האבי
האבי • 7 באוג׳ 2017
אפשר להעניש עם אוכל icon_smile.gif
תדמייני מצב שאת ממש רעבה ויושבת לשולחן לאכול ביחד עם השולטים.
השולטים אוכלים את האוכל הכי אהוב עלייך בעולם עם המראה המושלם, והריחות המגרים שמגיעים עד אלייך.
ואת, יושבת בצד מול צלחת מלאה במנה של הירק הכי דוחה בעינייך (כמו ברוקולי)
ואת חייבת לסיים את כולה.
שטיפת כלים זה אחלה בונוס icon_wink.gif
כמובן שיש עונשים עם כאב שהם יצירתיים אולי לכשתגדלי.
גבעות​(נשלט)

דרך ארץ

גבעות​(נשלט) • 7 באוג׳ 2017
פונפונית כתב/ה:
דוחה. תמצאי חיים בימקום להעביר ביקורת על עניינים שלא שלך.

הנה הוא הרגע בו מתחילים להעביר ביקורת על האדם ולא על הדעה שלו. ככה לא מנהלים שיח, ככה לא מאייתים במקום, וככה גם לא יודעים למי בכלל התכוונת להגיב.
כמו שאמרו אחרים לפניי, עונש נותנים מסיבה מסויימת. החומרה גם צריכה להיות בהתאם. קוזאציה וקורלציה כמו שאומרים מרצים במבוא לפסיכולוגיה. לא סיפקת שבב של מידע לגבי החוטא שראוי לעונש (האם זו את או מישהו אחר?), הנסיבות, והגבולות לעונש אלא רק בדיעבד. מה את מצפה? שנקרא מוחות? שנפציץ אותך בעונשים שהמרקיז דה סאד לא חשב עליהם קודם? למה שמישהו ירצה לעזור לך או בכלל לתת לך רעיונות אח"כ כשאת תופסת תגובה לפוסט שפירסמת כביקורת ולא כהצעה לגיטימית?
/ביקורת.

בהיאמר כל זה נתקלתי במשהו יצירתי לא מזמן אז לטובת הארכיב הגדול של העונשים הזמינים באינטרנט וההגשמה העצמית שלי בלבד אציע זאת:
רוצה עונש, חוצפנית? (במילותייך את. גם אם לא התכוונת לעצמך זה משתמע סובייקטיבית.)
כנסי לפה- https://cornertime.herokuapp.com/
תפעילי את התכנית, ועל כל אחד שהתעצבנת בגללו או שהתעצבן ממך בשרשור הזה תגדילי את מדד הזמן בעוד קליק/ תקשי את מפלס הרגישות ב 5%.
עונש הולם לאחת שעוד לא התבגרה, לא משנה מה הסיבה המקורית שבגללה את מחפשת ענישה. את כבר יכולה לרשום +1 ממני.
DGScorpion​(נשלט)
DGScorpion​(נשלט) • 7 באוג׳ 2017
להביא עוד נשלט/ת
את והנשלט/ת השני ערומים על ארבה ומתנהגים כמו כלבים מריחים אחד לשני מלקקים נושכים קופצים מייללים בדיוק כמו כלבים
עד שהוא או היא עם חגורת זין עולה עליך
מזיינים אותך כמו כלבה על ארבע בזמן
שהשולט/ת מסתכלים מהצד

בנוסף אפשר להרחיב את זה שהשולט/ת תקח אותך לטיול בגינה עם רצועה ואת משתינה כמו כלב על עמודים ואז שחוזרים הביתה מצטרף הנשלט/ת השני או אפשר גם בגינה
אפשר עוד לפתח את זה....
בהצלחה
אאספרסו​(שולט)
אאספרסו​(שולט) • 7 באוג׳ 2017
הרעיון של עונש אפקטיבי הוא למנוע מהנשלטת את הדבר שהיא הכי
רוצה
צריכה
זקוקה
אצל כל נשלטת מדובר בדברים אחרים ועם עוצמה משתנה וכאן משתלבת ההכרות של השולט עם הנשלטת שלו

אני פעם הענשתי נשלטת על ידי
היא אהבה סקס פראי חודר עמוק ועם ספנקים ולכן עשיתי איתה סקס עדין ואיטי וליטפתי אותה

היית לה רגישות הפטמות ואז אני לחצתי הרבה יותר חזק ממה שהיא היית רגילה

התעלמות ממנה - כי כל נשלטת זקוקה מאוד מאוד מאוד ליחס וצומי ואז התעלמות ממנה כאילו היא לא בחדר פשוט מטריפה ומרגיזה אותה

יש עוד הרבה ובעיקר יש עונשים שהם תלויים באופי של הנשלטת ברמה האישית
פאני היל​(לא בעסק)
לפני 6 שנים • 8 באוג׳ 2017

Re: רעיונות יצירתיים לענישה.

פאני היל​(לא בעסק) • 8 באוג׳ 2017
פונפונית כתב/ה:
אני מחפשת רעיונות יצירתיים לענישה.
רעיונות יתקבלו בברכה.
תודה מראש icon_smile.gif

לדעתי על מנת להציע לך עונש, צריכים להכיר אותך באופן אישי.
כל הצעה שיתנו לך תתקבל על ידי כל נשלט/ת בצורה אחרת לדוגמא: אם שולט ישתין על הנשלטת שלו- אחת תקבל את זה בהנאה כי הרי השולט שלה משתף אותה בנוזלים שלו ואילו נשלטת אחרת תקבל את זה כעונש.

בהצלחה והנאה
פאני