בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לגבירתי, נוגה קדאברה ואדונה מאסטר קדאברה, זו האיגרת

שיפרה הורני​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 15 באוג׳ 2004

לגבירתי, נוגה קדאברה ואדונה מאסטר קדאברה, זו האיגרת

שיפרה הורני​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2004
ברצוני להביע תודתי העמוקה והתרגשותי מהשפע לו זכיתי במעונכם. עוד בימי הצנה, כאשר המזון היה במשורה, היה אושר גדול בביתנו וחשתי כי האהבה והחזון שבלב מאפילים על הרעב.
אינני יודעת כיצד עובדים הדברים היום, עם כל הרמקולים האלה הצווחים בעוצמות נהמות של כושים בלעז, אך מאמינה אני כי אסתדר בעולמכם 'חת שתיים.

הוצאתי מהסליק הישן כמה מחבטים ושוט חבוט עוד מימי המחתרת.

לא ניכנע הבוז לממשלה, לא נתפזר, מקמייקל הוא ממזר.

ואצרף את תמונתי, כדי להתוודע לשאר חברי האימייל (כך קוראים לזה בימינו האין כך?)

בהט​(נשלטת)

כן.. כן... היו ימים.

בהט​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2004
גם אני נזכרתי זה עתה בימים המאושרים ההם עת סללנו כבישים בבוקר ושירתנו עם בוא החושך את האדונים הנכבדים, הוגי הציונות ומפריחי השממה.

זכור לי במיוחד את הזקן מנהריים שעם הבזק החשמל הראשון כבר חיבר לגופי המעודן מיני מכשירים (תוצרת אירופה המשוקצת, ר"ל, אז עדיין לא היתה התעשיה הארץ ישראלית מפותחת כל כך, עוד חזון למועד ונכדינו ונינינו ימציאו את ההפי-ליידי לרווחת השפחות העבריות באשר הן) אשר העבירו בגופי עיקצוצים מהנים ומענים גם יחד.

בערגה חושבת על הימים ההם, שרוממות התקומה הציונית על שפתי האדונים ומשהו אחר (שאני מנועה מפאת כבוד המקום וחשש לפגיעה בצאן הקדושים אשר עימנו מלפרטו) על שפתי.

בבנין הארץ ננוחם,

בהט (לא מפסיקה לצחחק)
הוא​(שולט)

הוא

הוא​(שולט) • 15 באוג׳ 2004
מלהק את כנופיית קדברא קדברא לפרק בלתי נשכח של " מנהרת הזמן"
ולא לרוץ לי בצינור השפדן כמו פעםicon_smile.gif
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
מהכרותי רבת השנים עם משפחת קדאברה,
אני נזכרת בתקופות קשות בה לא היה שוט בנמצא,
בה אפילו חבל לקשירה היה מצרך שניתן לקנותו
רק בשוק השחור...
התקופות הקשות שעברו על משפחת קדאברה
נתנו אותותיהן בשפחתה של נוגה ולפיכך היא נראית
כפי שהיא נראית למרות שהיא צעירה מאוד בשנים...

כעת, בעת ביקורי בבית מעונו של האדון קדאברה אני
לא יכולה שלא לשים לב לשינויים הרבים והטובים שבאו
עליו ועל צאן מרעיתו.

ואני, בהיותו צופה מהצד (צד שמאל בדרכ') מרגישה אושר
רב וסיפוק גדול מהשינויים הטובים החלים בבית משפחת
קדאברה שרק גדלה ומתרחבת...
_טרוריסט חמוש באננס
לפני 19 שנים • 16 באוג׳ 2004

אברא ? צנע ?? הנוכל שוב מערים על כולנו !

_טרוריסט חמוש באננס • 16 באוג׳ 2004
שלא ימכור לכם סיפורים על צנע האברא הזה. ראשית אפתח ואומר שחצי פתח תיקווה שלו (החצי השני פשוט בשלב המו"מ).
שנית אוסיף כי מעבר ל37 אחוז מהמניות של תאגיד kryo Dom שהוא מחזיק הוא גם שותף סמוי בהפקת הענק "קח אותי שימעון" (בקרוב בפריים טיים ראש בראש מול "השיר שלנו" בערוץ הריאליטי החדש "דו מאמא ריאליטק" המקומפיין עכשיו היטב בעיתונות מזרח אירופה- שלושים מודעות עמוד בחודש ,שלושה טיזרים במדורי הספורט כל יום וזה רק "בוורשה לופטגשפט" ואני עוד בכלל לא מדבר על ה"סובייטסקי נייטקולטורני" .ד"א הערוץ ניתן לצפייה בארץ באפיק 69 למי שיש לו צלחת המכוונת ללווין הרוסי "איגור 1").

אז כל החארטה הזה על אברא וצנע זה מסך עשן גיאוני של הארכי נוכל הזה (שני בנוכלותו רק למאסטר אף).

אני מתרה בכל המעורבים בפרשה כי חקירת האגף למיסוי רווחי חליבה של מחוז קצ'קנדרוק בנבוסיבירסק נפתחה לא מכבר וכל המעורבות בה עומדות להיחקר בימים הקרובים במשרדי העמותה לשימור למורשת יוצאי גדנסק על ידי חוקרים חסונים מרושעים ונאים שהיגיעו אמש בטיסת צ'ארטר מיוחדת הישר לנמל התעופה ע"ש וענונו שבדימונה.

בכבוד רב ,

איש טוב לב.

נ.ב לכל מי שמחפש קשר ולו רנדומלי בין תוכן הדברים,בין משפט למשפט או אפילו בין מילה אחת לקודמתה ובין השירשור שלעיל כל שנותר לי הוא לצטט את קורבן ההודעה הלא הוא מאסטר אברא " קשר ?? למה תמיד צריך להיות קשר למשהו?"
max69​(שולט)
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004

יופי

max69​(שולט) • 17 באוג׳ 2004
ממש נחמד!