צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ימי האחוזה

↑ ↓
eriko
לפני שנתיים • חמישי, 17 באוגוסט 2017, בשעה 17:27

ימי האחוזה

eriko • חמישי, 17 באוגוסט 2017, בשעה 17:27
יום שישי, יום שוק

משפחות משפחות מתגודדות, מביטות בכיליון עיניים על מנהלי האחוזות הבאים לשכור עובדים לסופ"ש או לשבוע.
כלם מחפשים עבודה. לשרוד. מקווים למצוא עבודה כלשהי באחוזות המבוצרות ומוגנות על ידי שומרים חמושים. עבודה זמנית, יומית, סוף שבוע. משהו.
הם מביטים בקנאה בעובדי האחוזה הקבועים, שמתגוררים בבקתות באחוזות. משרתים נאמנים של בעלי האחוזות.

הגברים מפגינים את השרירים והנשים, את איבריהן האחרים.

קטרינה, מנהלת האחוזה, מסתובבת זקופה ובמבט קפוא, מביטה ועוברת הלאה, עד שמוצאת גבר שרירי, לטעמה. היא נוגעת בקיבורת היד. מורה לו לפתוח את הפה ומביטה בשיניו. מבט קל כלפי מטה, והוא מפשיל את מכנסיו. היא מסתכלת, שולחת יד ומועכת. מביטה בעיניו ולוחצת. הוא מתאפק. היא משחררת את ידה ומסמנת לו לעמוד בצד.
כעת היא בוחנת את אשתו ואת שתי בנותיו. אשה בת 45, מטופחת, שדיה בולטים בהתרסה.
קטרינה מביטה בחזה ומניעה ראשה קלות. האשה ממהרת להרים את חולצתה ולפתוח קרסי החזיה. שדיים כבדים ויפים. קטרינה מלטפת לרגע, וללא התראה צובטת את הפיטמה. האשה מתאפקת ומכילה את הכאב.
קטרינה מביטה מטה, והאשה ממהרת להוריד את החצאית והתחתונים. קטרינה שואלת את סרגיי אם מתחשק לו. סרגיי מביט לרגע באדישות ואז מתנער. למה לא.
מסביב משפחות אחרות, מנהלי אחוזות בודקים. איש לא מתרגש מהמחזות. קטרינה מורה לבעל להחזיק את ידי אשתו, המתכופפת ופותחת רגליה לדרישת סרגיי. סרגיי מפשיל את מכנסיו, איברו זקוף בריפיון. הוא מושך אליו את אחת הבנות, מכניס ידו לתחתוניה, והיא בתגובה, משחקת עם איברו שמתקשח. הבת השניה, על פי הוראת קטרינה, מלקקת את החריצים של אמה, קדמי ואחורי.
סרגיי מחדיר את איברו לאשה, כשידו ממשיכה להשתעשע בתחתוניה של בתה. קטרינה מביטה במתרחש. מעת לעת מסתכלת מסביב. כשהיא מבחינה באשה גדולה, בגובה 190, היא מסמנת לה להתקרב. האשה מתקרבת, אבל קטרינה חוזרת להביט בסרגיי. סרגיי מתחיל להתנשף ולפתע אומרת לו קטרינה להפסיק ולצאת.
אוקיי, חורצת קטרינה. ניקח אותכם לסופ"ש ואחרי זה נחליט.
היא פונה לאשה הגבוהה ומסמנת לה להתפשט. קטרינה מביטה בה, מלטפת את שדיה, ביד השניה מחדירה אצבע לאיברה. היא צובטת את הפיטמה וממשיכה עם האצבע. היא שולפת את האצבע ומחדירה לישבנה. האשה מתאפקת.
סרגיי מביט במתרחש וקטרינה מציעה לו לנסות גם אותה. אבל אותה, אנאלי.
סרגיי, לוהט, חודר אליה ללא שהיות. מבטה מתעוות בכאב, אבל לא נשמעת כל טרוניה. קטרינה הקשוחה מחייכת לעברו של סרגיי. החיוך מביא אותו לשיא, והוא מתפרק בישבנה.
היא שואלת לדעתו. הוא חושב לרגע ומציע לקחת אותה. למופעי ארוחת ערב. היא תהיה אחת מבעלי החיים המופיעים באולם האירועים שבאחוזה.

לקראת ארוחת הערב, האם ושתי בנותיה כבר אחרי מקלחת ארוכה ומקורצפת. איבריהן חלקים. הן מגישות את ארוחת הערב כשרק סינר קטן לגופן.
הבעל, גם הוא עם לבוש בסינר קטן בלבד, עומד מאחורי אם המשפחה, מעסה את כתפיה. בעל האחוזה ובנו, משוחחים על העיסקה המתוכננת למחרת היום. לאחר מספר דקות, של אכילה ושיחה, הם מסיימים את הדיון ומתפנים להסתכל על הצוות החדש.
כשהאם מוזגת יין לגביע, הוא מלטף את ישבנה. מרגע שבעלי האחוזה נוגעים במשרתת, עליה להשאר באותה תנוחה ולאפשר להם לעשות כרצונם. היא נותרת כפופה לשלחן כשהבן ממשיך ללטף, ואט אט מחדיר אצבעותיו לישבנה. בנותיה ממשיכות לשרת את בעל האחוזה ואשתו כשאמן נותרת על מקומה, מאפשרת לבן האחוזה להשתעשע בה.
לאחר מספר רגעים, בן האחוזה מתרומם מכסאו ומסמן לאחת הבנות לגשת אליו ולהפשיטו. האם עדיין כפופה לשלחן, כשהוא חודר אליה. בעלת האחוזה מתענגת על העיסוי ומביטה בחיוך לבנה, שבועל מולה את המשרתת החדשה שהגיעה היום.
כשבן האחוזה גומר, מורה בעלת האחוזה לאמא המשרתת, לנקות את בנה, וכן לדאוג שמה שהתרוקן אצלה, לא יטפטף לשטיח. המשרתת מבקשת מבתה שתלקק את איברה על מנת להבטיח ששום טיפה לא תטפטף וכורעת על ברכיה למצוץ ולנקות את איברו של בן האחוזה.
המשפחה ממשיכה בארוחה, עד לסיומה ואז פורשת לסלון. מנהלת האחוזה מורה לאם ובנותיה לעמוד ליד בעליה האחוזה ולהמתין.

בזמן שהם לוגמים את הקפה, מגיעה בת האחוזה, החוזרת מהאוניברסיטה. היא מביטה ברכש החדש בהתפעלות. בעיקר כשהיא רואה את האב, שמפנה במרץ את שלחן ארוחת הערב. היא ניגשת אליו והוא מתייצב. היא מורה לו להרים את הסינר ושורקת בהתפעלות. היא שולחת ידה וחופנת לו את הביצים. אני רואה שאתה גדוש, היא אומרת. זה שלי, היא אומרת בקול, בעיקר לאוזני אמה, בעלת האחוזה. היא פונה לקטרינה ומורה לה לא לאפשר את ריקון הביצים עד שהיא תחליט לעשות בהם שימוש. כרגע היא שבעה. חזרה מהחבר שלה.

כשקטרינה רואה שבעלי האחוזה סיימו את הקפה, והם מתרווחים על הכורסאות, היא ניגשת ומסיטה את הוילון שמולם. מאחורי הוילון, קיר זכוכית שקופה, שמאחוריו חדר גדול ומואר.
    התגובה האהובה בשרשור
באיזה סוג
לפני שנתיים • חמישי, 17 באוגוסט 2017, בשעה 22:04
באיזה סוג • חמישי, 17 באוגוסט 2017, בשעה 22:04
חמוד