שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעשה של שולט / שולטת..

Dee12​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 23 באוג׳ 2017
Dee12​(מתחלף) • 23 באוג׳ 2017
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
אין מצב. לא קונה את זה.
אני יודעת שהשולט הראשון שלי הוא מיוחד מאוד, אבל אני לא מסוגלת להאמין שתוך שבועיים מאז שיצאתי מארון הבדסמ - נפלתי על שולט מבין הבודדים שאכפת לו גם מההנאה של הנשלטת וגם מכל הנושא של השליטה עצמה, מנטלית. שעינוג פיזי שלו אינו הדבר היחיד שמעניין אותו.
היו גם כאלה שתוך שנייה קלטתי שאכפת להם רק מעינוג פיזי עצמי שלהם, ואני בטוחה שיש רבים כאלה.
אבל גם רבים שבשיחות איתם הרגשתי את הפוטנציאל למה שמצאתי אצל האדון שלי. אז אני לא חושבת שזה הגיוני שהם כל כך יחידי סגולה.

אולי זה תלוי בפרופיל של הנשלטת. כמה הוא מושקע, מה התכנים בו. אולי הנורמליים מחפשים פרופילים מסוימים.

אולי, אבל עדיין, את לא קונה את זה בגלל האדון שלך, זה אומר שאת מדברת על 1 מתוך מאות, אולי אלפים.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 23 באוג׳ 2017
כותיקה פה שראתה דבר או שניים והכירה גבר או שניים, אני יכולה גם לומר בהכללה ששליטה גברית נוטה הרבה יותר להתרכז באספקט המיני המובהק של שליטה וכמעט תמיד יכלול אוראלי לגבר וסקס, פנטזיית אונס והזנייה ודדי נפוצים מאוד- בכולן מין הוא מרכזי. גם הנשלטות נמשכות ללהרגיש זונה, חור וכלבה ושישתמשו בהן, סקס אגרסיבי וקשירות וכו- והפן של כאב ברמות גבוהות ומנטאלי פחות נוכח. אם זה נוכח- זה בדכ יהיה בקשר זוגי או שליטה קבוע וארוך טווח, וגם אז המין יהיה המוקד.

בשליטה נשית הרבה יותר נפוץ cfnm, הרבה פחות נפוץ ששולטת תשכב עם נשלט בסשן. במקסימום יהיה "עבד מין"- מושג שלא נתקלתי בו במיילדום (כי לעשות סקס ולמצוץ זה מובן מאליו) שבעיקר יכלול מין אוראלי לשולטת, רימינג וכפות רגליים.
שולטות רבות יכולות לעשות סשנים שלמים כשהן לבושות והמגע היחיד בינן לנשלט זה הערצת כפות רגליהן. לא נתקלתי בזה כמעט מעולם אצל שולטים. הכאב הרבה יותר נוכח וגם השפלות יותר קשות, שירות והערצה.
המוקד המנטאלי והשירותי חזקים מאוד. משכך, נפוץ שיהיו עבדי ניקיון, משרתים, כספומטים ונהגים. אני גם הבחנתי שזה נהיה נפוץ יותר בשנים האחרונות בהשוואה לעבר, אבל שגם הנשלטים מחפשים את זה ולדעתי הם עודדו יצירת היצע של שולטות ובעיקר "שולטות" שהן לא מבקשות את הנל כי זה מגרה אותן מינית או רגשית, אלא נטו ניצול ונוחות רציונליים. בדומה לנשים בתעשיית המין שהולכות להיות מלכות בתשלום בלי שהן באמת שולטות, זה פשוט נתפס כקל יותר ופוגעני פחות לגבי האישה בהשוואה לזנות סטנדרטית.

בכל מקרה, בפאמדום יש הרבה פחות אקטים מיניים מובהקים והסבירות שהשליטה תהיה עם מוקד מנטאלי חזק יותר גבוהה משמעותית ממיילדום גם בקשרים ארוכים וגם בסשנים חד פעמיים (ולדעתי חד"פ וקשרים קצרים הם אלו שצריך לבחון כי במסגרת קשר זוגי יש משתנים מתערבים אחרים מעבר לסיפוק מיני ומימוש פנטזיות).

אני לא נכנסת להקניית חשיבות להנאת הנשלט/ת והעצמתו מבחינה מגדרית כי לדעתי זה הרבה יותר תלוי אישיות והשקפת עולם בדסמית.
Solariss{blackouger}
Solariss{blackouger} • 23 באוג׳ 2017
תנסה שולט 45+ icon_wink.gif
זה לא משנה אשה או גבר, אם זה שולט/ת אמתי,זה תמיד כמו שכתבת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 23 באוג׳ 2017
כן אבל....
רימינג, אוראלי, הערצת כפות רגליים וכל מגע פיזי שכזה עונים על צורך מיני לצד המנטאלי.
(ולמה זה לא נחשב למין? כי לא נכנס זין לכוס? בפעם האחרונה שבדקתי רימינג ואוראלי כוללים איברים אינטימיים ועירום)
והזנייה או דדי עונים על צורך מנטאלי לצד המין, אחרת הוא יכול סתם להכניס את הזין שלו לתוכה וזהו.
השולטות כאן שבאמת שולטות ולא סתם מחפשות מישהו שיעשה להן מטלות שהן מתעצלות לבצע, כן מחפשות כאב ו/או השפלה, כל אחת במינונים שלה.
השולטים כאן שבאמת שולטים ולא מחפשים זיון קל, כן מחפשים מרכיב מנטאלי של התמסרות מצד הנשלטת (ובקשר לנשלטות, את לא ראית פה בלוגים שלהן? זה נראה כאילו רובן מחפשות ג'נטלמן קשוח שיוביל אותן ולא סתם חרמן שיתן להן ספאנקים בדוגי תוך כדי שהוא קורא להן "זונה". כל נשלטת שנייה פה כותבת את המנטרה "אני רוצה שהוא יחדור לי לראש לפני שהוא יחדור לי לכוס").
אני חושבת שאין באמת הבדל בין מה ששולטים ושולטות מחפשים/ות, אלא האופן שבו הם מבטאים/ות את זה.
סיבה אפשרית להבדלים היא שיש דברים שנחשבים יותר מקובלים מגדרית בגלל הקונטקס החברתי שלהם, ומכיוון ואנשים בדר"כ ממלאים את הציפיות המגדריות מהם באספקטים שונים בחייהם (לרוב מבלי שהם מודעים לכך), מן הסתם שיעשו דבר דומה גם בבדס"מ שלהם.
הרי למשל, כששולטת מבקשת כסף זה נחשב פינוק עבורה שהנשלט צריך לספק, לעומת שולט שיראה כמו אפס נואש אם יבקש כסף מנשלטת כי אנחנו רגילים שהגבר הוא שזה משלם.
או זה שאנחנו רגילים שחדירה זאת צורה של השפלה (מישהי שעושה סקס שבו מטבע הדברים היא נחדררת יכולה להיחשב ל"זונה" לעומת הגבר החודר, כל הקללות של "יא מזדיין בתחת" ו- "אני אזיין אותך"... בתכלס אין שום קללה שמופנת לצד האקטיבי אלא מיוחס לו כוח) ולכן יש שולטות שנהנות מחדירה אבל לא ימהרו לשכב עם נשלטים כי "זה לא דומיננטי מצידן", ומנגד עבור שולטים זאת תהיה צורה של "הכנעה" (זה אפילו יראה מגוחך לרבים אם שולט לא יחדור לנשלטת שלו, כי "איזה מין גבר הוא?!", למרות שיש כאלו שזה לא cup of tea שלהם והאם בתור שולטים הם לא אמורים לעשות מה שנוח להם?) ולא רק סיפוק מיני בדיוק בגלל הפרשנות החברתית שנושאת עמה משקל מנטאלי.
יש גם סיבה לרמת האגרסיות באקטים, כי בעוד כוח פיזי הוא מאפיין שמעודדים בגברים, בקרב נשים, אם אישה משתמשת בכוח פיזי ללא שום מרכיב מתוחכם היא יוצאת "ערסית" וממש לא דומיננטית. הרי זה סבבה אם שולט יחזיק נשלטת צמוד לקיר בכוח, אבל אם שולטת תעשה את זה... זה נראה פחות אלגנטי מצידה ויותר "מתאים" לה לפקוד עליו לרדת על ארבע או משהו כזה ולהשיג את מבוקשה בצורה מנטאלית יותר.
(וכשאני כותבת את השורות האלו אני מבינה כמה שולטים/ות לא 100% שולטים/ות אלא שהחברה משפיעה על הבחירות שלהם גם בחדר המיטות, אלא אם כן הם מודעים להשפעות האלו ובוחרים לשים עליהן זין).
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 23 באוג׳ 2017
לצערי רוב הגברים פה "שולטים" הם בפועל נשלטים בבית ופה הם מנסים להרים אגו גברי !!!!
לפני שהשולטים יתקפו אותי רשמתי רוב!!! לא כולם
אני בתור מתחלפת הכרתי כמו טובים ...
הייה לי שולט שר אחרי חודש נתן לי לגעת בזיין ... כל הזמן לפני זה הוא ממש נכנס לי לראש !!!! אם הוא קורא את זה הוא יודע שאני עדיין חושבת עליו
מצד שני פגשתי שולטים שחשבו רק על הזיין שלהם !!!! רק על אך לגמור יותר מהר !!!!
גם הייה שולט שאמר שמוכן להשכיר חדר למפגש אם הנשלטת תשלם חצי ....
לדעתי הרבה אנשים חושבים שבדסמ זה דרך קלה להשיג כסף (שולטות) או זיון שהם לא מקבלים בבית (שולטים) אבל זה לא נכון
אני מעדיפה לשמור על יחסי חברות אם נשלטים , הם יכולים לדבר איתי על כל דבר , אני תמיד מתחשבת בהם ....
ועדיין לרוב אין לי קטע מיני אם נשלטים ..... אני נהנת מתגובות גוף שלהם, מהסיפוק שלהם, מהכאב שלהם....
אז נשלטים יקרים ונשלטות אחרות תבחרו בקפידות למי שאתם נותנים אישור לגעת בגוף שלכם ..... בראש ובנפש
Shelly ASMR
Shelly ASMR • 23 באוג׳ 2017
העלת חולייה מאוד מעניינת. בכללי לא ברורה לי הנקודה שבה בדסמ הפך ליחסי סקס נטו. בעצם זה מראה רמת האינטליגנציה של אותו שולט. אגב, גם לנשלטים/ נשלטות יש אותה נטייה.
Dee12​(מתחלף)
אווו סוף סוף מצדיקים אותי עד עכשיו זה היה נראה שנכנסים בי @_@ .
( לא כולם אבל הרוב ).
תכלס קאטרינה חח יש משהו במה שאת אומרת.. רוב השולטים נשלטים xD
( אדגיש, לא כולם ). שלא תגידו שאני מכליל את כולם.
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 23 באוג׳ 2017
יש לי חברה נשלטת שאומרת שבשבילה זה משחק וזה הכייף שלה לגברים מסכנים שנשלטים בבית להרים להם אגו icon_smile.gif
טוב שהגברים האלה לא יודעים שבשבילה זה משחק .... ורחמים לגברים המסכנים icon_smile.gif))
אני חושבת אם גבר שולט הוא צריך להיות גבר בכל מצב !
פוסעת בענווה
פוסעת בענווה • 23 באוג׳ 2017
לעניות דעתי, כל ההתעסקות הזאת עם בדסמ נהפך לסוג של טרנד. אנשים ללא כל ידע, כאלה שבקושי נגבו את החלב מפיהם קוראים לעצמם מאסטרים.
הסיבה לאופנה הזאת, כפי שאני רואה אותה, זה לא בהכרח הבנה עמוקה מה זה שליטה, כמו הבנה של חלק מהגברים שלא ידעו כיצד לפנות לנשים, שזו דרך להגיע לנשים מבלי להתנצל או להסביר את רצונותיך ואולי אף מבלי להשקיע, כי כך למדו מ"עלק שולטים" אחרים שגם הם לא מבינים דבר וחצי דבר בשליטה.
זו פשוט דרך נפלאה עבור גברים לקבל את מה שהם רוצים מבלי לתת דבר.
Dee12​(מתחלף)
קאטרינה כתב/ה:
יש לי חברה נשלטת שאומרת שבשבילה זה משחק וזה הכייף שלה לגברים מסכנים שנשלטים בבית להרים להם אגו icon_smile.gif
טוב שהגברים האלה לא יודעים שבשבילה זה משחק .... ורחמים לגברים המסכנים icon_smile.gif))
אני חושבת אם גבר שולט הוא צריך להיות גבר בכל מצב !

אני חושב שגבר בכללי גם עם הוא נשלט צריך להיות גבר בכל מצב.

ובחורה נשלטת או שולטת צריכה להיות אישה icon_smile.gif

אני בעד קאטרינה icon_wink.gif