בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזה להיות גבר במדינת ישראל.

Lanya Colson
לפני 6 שנים • 26 באוג׳ 2017

Re: מזה להיות גבר במדינת ישראל.

Lanya Colson • 26 באוג׳ 2017
מזוכיסט טהור כתב/ה:
בואו נודה בעבודות, גם בחיי היום יום מחוץ לבדסם אנחנו נחותים יותר.

אנחנו שווים פחות, אנחנו מופלים לרעה פעם אחר פעם בחוק, אנחנו המין המוחלש במדינת ישראל.

להיות גבר בישראל:

* זה לעשות צבא יותר בשנה מאישה

* זה לשלם יותר מס הכנסה

* זה לשלם מזונות גם אם הגרושה מרוויחה יותר.

* זה לצאת לפנסיה יותר מאוחר.

* זה לעבוד שעות נוספות כדי שמישהי תסתכל עלייך, ומאידך נשים לא צריכות למצמץ וכבר עשרות גברים רודפים אחריהן.

* זה להיות מופלה בסלקטציה למעדונים, כי תמיד חש עדיפות לנשים.

* זה לפחד שהיא תלונן תלונת שווא ולא תהיה לך הוכחה.
ואז להידפק לכך החיים ולשלם בחופש שלך.

* זה להיות פחות אמין בעייני הרשויות.

* זה לעבוד יותרמ קשה בחיים כי אתה פאקינג גבר ואתה זה שצריך להיות המפרנס העיקרי.

* זה ליזום היכרות, ולהתחיל, כי למה שאישה תתחיל עם הגבר ותחזר אחריו? זה התפקיד של הגברים.

זה להיות גבר במדינת ישראל. אם שכחתי משהו מוזמנים להוסיף.

הפוסט הזה לא נועד לקומם, אלא באמת לשתף תסכול אמיתי ולפרוס את האמת כפי שהיא.

איזה מזל שאתה מזוכיסט טהור.....
מזוכיסט טהור​(נשלט)
מזוכיסט טהור​(נשלט) • 26 באוג׳ 2017
לא מקבל את זה, נשים מרוויחות פשוט מסיבה פשוטה עובדות פחות שעות.

לא מכיר בארץ מקום שמשלם לאישה פחות כסף על שעת עבודה מאשר לגבר כשהם שניהם נמצאים באותו התפקיד. (זה לא חוקי בין היתר)

חוץ מזה אני כתבתי כאן רשימה כ"כ ארוכה של הפערים וזה ממחיש עד כמה המצב עגום.

מה תגידי על כל מה שכתבתי בתחילת הפוסט? אני רוצה את התחסותך.
ושל כלל המגיבים כאן שמשום מה אני לא מצליח להבין אתכם אתם אשקרה עוורים.

אם אנחנו בתור חברה שמתיימרת להיות שווינית נכון? אנחנו כחברה בעד שוויון הרי.

למה כגבר אני צריך לשלם יותר מס? למרות שאנחנו מרוויחים אותו הדבר?

למה אני צריך לעשות יותר צבא? למרות ששנינו באותו התפקיד?

למה אני צריך לצאת יותר מאוחר לפנסיה? למרות שתוחלת החיים של נשים גבוה יותר.

למה אני צריך לשלם מזונות לבד למרות שהגרושה מרוויחה יותר (וזה קורה לא מעט- ולמי שלא מעודכן נפסק בבית משפט תקדים שגם נשים ישלמו מזונות (חלקית) וואווו סוף סוף טיפת שוויון)

לעומת זאת מבחינה ממסדית אין אפליה כלפי נשים, (כן גם איי קבלת גט זה לא משהו ששמור רק לנשים, יש גם גברים מסורבי גט - תבדקו את זה )

מה תגידו על זה?

אני פמיניסט רבותי, אני בעד שוויון, אני אוהב נשים, ולהפך זו הסיבה שאני כותב מה שאני כותב כי אני בעד שוויון.
Grey / Green
Grey / Green • 26 באוג׳ 2017
להיות בכיין בישראל 2017 זה לגלות בהפתעה שהנסיבות המקריות של החיים שלך, כמו המין, הגיל והמוצא, מעמידות בפניך גם קשיים ולא רק יתרונות! ואז ללכת לקטר על זה באינטרנט ולגלות בעוד יותר הפתעה שלא מסכימים איתך! ואז לקרוא לכולם אפסים ובכל זאת אף אחד לא מבין שאתה עצובי וצריך חיבוק ושיגידו לך שהכל יהיה בסדר והחיים שלך יסתדרו למרות שנדפקת להיות גבר icon_sad.gif גם לי יש ימים כאלו תותח. מזדהה איתך. קבל חיבוקי גדול ממני.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
לא קורא לכולם אפסים.

וממך לא מתפלא הרי אתה עורך תוכנית בערוץ x והתקשורת זו גרורה של הפמיניזם הרדיקלי.

מי אמר שאף אחד לא מסכים איתי? תתפלא כמה בפרטי מסכימים, וכמה חושבים ומרגישים כמוני.

כי הרי כאן אני מציב עובדות שחור על גבי לבן.

זה שאף אחד בפומבי לא מוכן להסכים איתי זה הקטע שקצת מרגיז מפחדים להיראות "שובנסטים"

כן לדבר על צדק, ושוויון זה שובינסט אוקי, אז אני מוכן לשלם את המחיר למען כולם כי שמח שאני לא שותק לאפלייה ושאני מביע את דעתי, ואני לא חושש מה יחשבו עלי.

להבדיל ממך שאתה בתוך תוך יודע כמה אני צודק אבל מנסה לעשות הכל בשביל 2 לייקים, ולקבל אולי איזו מחמאה משולטת כאן... בכייף גם אם זה על חשבוני בכייף.

את האמת אני יודע. אני מדבר עובדות. וזה שזה לא מציק לך כנראה יש לך פגם מסויים באשיות כי להתקדם לחברה שוויונית לא נוכל להתקדם כאשר אנשים לא מוכנים להכיר בפגם, ולפעול למען תיקונו.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
אגב לכל אותם אנשים שמטיפים לי שאני בכיין וכו'

עדיין לא שמעתי מאף אחד מכם התייחסות לפערים שציינתי למעלה לעיל.

כל מה שאני שומע זה הטפות עלי שאני בכיין.

אבל מה תגידו על מה שציינתי בנוגע לצבא, פנסיה, מס הכנסה, ועוד.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
איך אומרים " גברים לעצמם זאבים בודדים"
הדיון הזה מוכיח בדיוק כמה זה נכון.

לעומת זאת אם אישה הייתה כותבת פוסט בסגנון הזה מיד כל הנשים היו תומכות בה ומחזקות אותה ואת מה שכתבה. אחוות נשים מה שנקרא.

וזו הסיבה שהגברים אנחנו נשאר מוחלשים, נשאר להיות מופלים, ונשאר להיות פחות שווין גם מחוץ לעולם הבדסם.
כי וואו אנחנו גברים אנחנו יכולים לסבול את זה.

זו חשיבה שוביניסטית.

חשיבה פמנסטית אומרת שוויון אמיתי בחובות ובזכויות, ולא הפמניזים הרדקלי.

ולכן אני נחשב לפמיניסט, תומך בשוויון אמיתי.
Grey / Green
Grey / Green • 26 באוג׳ 2017
נו, הצעתי לך חיבוק. איזה כפוי טובה.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 26 באוג׳ 2017
פוסט די מטופש, לא מבין מה בדיוק רצית להגיד, יש דברים טובים ורעים בלהיות גבר ויש דברים טובים ורעים בלהיות אישה, כמו לכל דבר בחיים: יש יתרונות וחסרונות.

ואגב רוב הדברים שכתבת בכלל לא נכונים עובדתית, חלקם אפילו הפוכים, ראה להלן מספר דוגמאות (לא פרטתי את כולן כי אין לי כוחicon_smile.gif :

העובדה שמישהו (גבר או אישה) משלם יותר מסים, משמעות הדבר היא שהם מרוויחים יותר כסף, כי רק מי שמרוויח כסף משלם מיסים... ואם לטענתך, גברים באופן כללי משלמים יותר מיסים מנשים, אתה בעצם אומר שגברים מרוויחים יותר כסף מנשים... אתה עדיין בטוח שאתה עומד מאחורי המשפט הזה?

גברים "פחות אמינים בעיניי הרשויות"?! מה זה הקשקוש הזה? בנאדם (גבר או אישה) - נמדד לפי מעשיו והתנהגותו ולא לפי מגדרו.

גברים "עובדים יותר קשה כדי לפרנס"? באופן כללי אם שני בני זוג נשואים או חיים ביחד שניהם עובדים, ואם במקרה הגבר הוא זה המפרנס אז לפעמים הצד השני נשאר בבית ומטפל בילדים וכיו"ב - גם זו עבודה קשה, לעיתים אגב הצד השני גם יוצא לעבוד קשה כדי לפרנס.

גברים "צריכים לעבוד שעות נוספות כדי שמישהי תסתכל עליהם"? אתה רציני? איזה משפט הזוי זה? אני מניח שאתה כותב את זה כי אתה חושב שכל מי שעובד בישראל שעות נוספות גם יש לו כסף... ואז אתה יוצא מנקודת הנחה שגויה נוספת, שכל הנשים רודפות בצע מטבען ומוכנות לצארת אך ורק עם גברים שיש להם כסף.... אז הנה לך שתי טעויות קשות: א. בישראל, יש המון אנשים שעובדים המון שעות נוספות והן עדיין נשארים עניים... ב. זה ממש לא נכון שכל הנשים הן רודפות בצע, אני הכרתי כאלו רבות שכסף בכלל לא עניין אותן, והכרתי גם רודפות בצע, אבל הכרתי גם גברים בדיוק כאלו... כלומר גם זה לא עניין של מגדר, אלא של אישיות.
ודבר נוסף, רק כדי להעמיד את הדברים על דיוקם: רוב האנשים שאני מכיר שיש להם המון כסף כלל לא צריכים לעבוד שעות נוספות בשביל זה.... עד כמה שזה יישמע לך מוזר...ברוב המקרים כסף עושים מכסף ולא מעבודה קשה...

בקיצור כמו שפתחתי, אין לי מושג מה רצית להגיד, וכמו שכתבו אחרים הפוסט הזה נשמע מתבכיין להפליא.

אני מקווה שהפוסט הבא שלך לא יהיה "כמה מבאס להיות חתול רחוב" כי החיים שלהם ממש קשים והם מופלים לרעה (לעומת חתולי בית למשל)... או כמה מדכא זה להיות דוב קוטב לבן שנאלץ להתעורר משינת החורף ולחפש אוכל... כי זה נשמע לי מדכא לאללה... ובכלל הצבע? לבן? איזה מסכן... לא יכלו לסדר לו צבע אופנתי יותר? שיהיה נוגד לשלג שמסביבו? איזו טרגדיה...
מזוכיסט טהור​(נשלט)
נשים משלמות פחות מס כיוון שהן מקבלות נקודת מס נוספת על היותן נשים. (נקודות מס מקנות לך הנחה במס הכנסה)

יש נקודות מס למשל כל אזרח ישראל מקבל נקודת מס על היותו אזרח, בנוסף אם יש לך ילדים אז גם כן, וכן הלאה.