בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היהלום שבכתר

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 15 באוג׳ 2004

קארינה??

Dom_Quixote • 15 באוג׳ 2004
את ידעת ושתקת? והנחת לי להירקב בשריוני?

חוץ מזה - מה קורה עם יום שבת, נסוגה מהבטחות שכמותך? SURELY לא התכוונת שעם אביס את ארבעה ימים ואיתי רק שלושה?

ובטי - פעם אחרונה שבדקתי לא הייתי כ"כ קשה להשגה!!

אתקשר ואנזוף כלאחר כבוד.

גררר,
קיחוט
Dom_Quixote

אל תוך התהום

Dom_Quixote • 15 באוג׳ 2004
אביס, גש הלום!

לאחרונה גיליתי, למעט כל התגליות אודותיך שנחשפו בפוסטיי האחרונים, שאתה הנך הננך בעצמך אחראי לערב הזימה שהתקיים ללא ידיעתי במחשכי מרתפיך!

על כן, אני מבקש בזאת לשלש פי 7 (אל תתווכחו! אמרתי לשלש פי 7 וזהו!) את כל העלבונות שהטחתי בך עד היום, ולרבע (לא לבלבל עם להרביע) את כל חשיפותיי בדבר מחדליך לאורך השנים, הם מחדליהם של המדינה ושל העם כולו!

למעשה, אני כלל לא אתפלא לשמוע שאתה היית שם ליד משה רבנו ואמרת לו: "נראה לך שתדבר אל הסלע? תכה בו, אחי, תכה בו, סמוך על סחבק, כלום לא יקרה, כדאי לך".

אני מכריז בזאת על סכסוך עבודה רשמי, שמסגרתו יעברו העובדים הנתונים למרותי לעבוד במתכונת שבת, ואילו העובדים שומרי השבת יעבדו במתכונת יום כיפור. ביום כיפור יעבדו העובדים שאינם שומרי שבת במתכונת יום כיפור, ואילו העובדים שומרי שבת ויום כיפור יעבדו במתכונת שואה גרעינית. במקרה של שואה גרעינית יעבדו העובדים שאינם שומרי שבת במתכונת שואה גרעינית, והעובדים שומרי השבת במתכונת סוף העולם. במקרה של סוף העולם יהיה יום חופש לכולם.

אבקש להודיע שבקרוב אערוך מסיבה שווה ביותר עם כל המי ומי. למוזמנים תישלח הודעה. גם ללא מוזמנים תישלח הודעה.

עכשיו אם תסלחו לי, אני צריך להחליף ציפית לכרית.

בעע,
קיחוט
שיפרה הורני​(נשלטת)
שיפרה הורני​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2004
מר קיחוטה היקר.
אין טעם למאבקים, הבריטים נטשו, התורכים חזרו לתורכיה, ואנחנו הסאיות הקשישות עומדות על החוף ומאותתות לספינות מעפילים שלא נראות באופק.

מדוע הריב והמדון? יש מספיק מאיתנו לכולםםם...

למד ממני, שיפרה המעפילה. אנו באנו ארצה לבנות ולהיבנות בה.

Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 15 באוג׳ 2004
קיחוט היקר והאהוב, העובדה שאנשים מסביבך פוטרים אותך מעליהם ואמרים לך שאתה בחור חביב, לא אומר שנאמנותם נתונה לך...

ובזמן שאתה יושב לך במרפסת ומדגים את היכולות הדידקטיות שלך והתארים שלך מהעבר, ההווה קורה ומתרחש במרכז החדר....

ובנושא המפגש, אל דאגה, כבר עובדים על אירגון מפגש נוסף, ואם תוכיח את עצמך כראוי, תהיה מוזמן אליו.....
שיפרה הורני​(נשלטת)
שיפרה הורני​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2004
האם תזמינו שפחה זקנה שכמוני?

אני אשמח לצהול ולעלוז ולחגוג את תקומת המדינה והגשמת החזון.

שיפרה.

ממקימי ומקוממי חומה ומגדל
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 17 באוג׳ 2004
קיחוטה יקירי
אתה לא יכול לנצח את אביס...

מקומו בלתי מעורער!
אתה תמיד יכול לבקש ממנו שיתן לך להיות הסגן שלו
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004
ים_yam​(לא בעסק) • 17 באוג׳ 2004
ומה הוא יוכל לעשות מול אביס וצוות הסאביות לשעבר / בהווה / לעתיד שלו שיעמדו לצד אדונן בחירוף נפש??? הרי מלבד לראות ולהתפעל מעוצמת הנאמנות אין דבר שאפשר לעשותו...
icon_rolleyes.gif