ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

Dgimel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 17 בספט׳ 2017
Dgimel​(שולטת) • 17 בספט׳ 2017
קראתי את ההודעה הראשונה כאן והתרעמתי. נזעמתי. נגעלתי. הסכמתי לחלוטין עם הכותב.
אבל אז קראתי את הפוסט המקורי ואת התגובות מתחתיו, ואני מודה שאין דברים בגו. כל התיאורים וההנחות בהודעה הראשונה הם פרי דימיונו של הכותב, והם אלו שעוררו סערה בכוס מים, לא כותבת הפוסט המקורי.
אני יכולה להבין למה זה הוסר מפייסבוק, אבל בתוך ההקשר הספציפי אפילו זה לא מחוייב המציאות. טכנית, התגובה שלה בפייסבוק, בתוך ההקשר, לאו דווקא מעידה על משהו שהיא מאמינה בו באופן ספציפי. ביקשו לכתוב דיעה לא פופולרית וזו אכן דיעה לא פופולרית. היא לא כתבה במפורש שזו דעתה האמיתית...
מהפוסט אני כן מסיקה שאולי זו דעתה, אבל ככל הנראה מדובר על אופן אבסרקטי. אני לא שותפה לדיעה הלא פופולרית הזו שלה, אבל היא לא באמת כתבה שהיא מאוננת על עדויות אונס למשל. זה קרה במח של פותח השירשור הזה, ולא ממש ברור לי למה הוא היה צריך להכניס לי את הדימוי הזה לראש. אם מישהו אשם בגועל הזה, זה הוא ולא היא מבחינתי.
לאחרונה כל דיון כאן בפורום מצטמצם לכדי העלאת קורבן נבחר על המוקד. אפשר להרגיע עם זה קצת? זה בכלל לא נעים.
אפסון מאותגר עקבים​(נשלט)
אני מסכים עם זה שדיעה כמו של מונה עשוייה לעורר אנטוגוניזם.
אך עדיין, מקריאה של התגובות כאן ומקריאה של מה שמונה כתבה (באופן מאוד אינטלגנטי ורהוט) אני סבור שהדברים עברו למימד קיצוני מידי.
אפרופו קיצוניות, דיעות הנגד שהושמעו כאן הן הן הקיצוניות ומעוררות שאט נפש.
אני סבור שאילו הייתי נתקל בדיעה המתריסה הזו בפייסבוק הייתי מתעכב עליה ומזכה אותה בלייק ובתגובה.
אטרנטינו בסרטו ממזרים חסרי כבוד נותן בדרכו הוא מימד מאוד מתוחכם, שרמנטי ואף סקסי לדמויות הנאציות בסרטו.
יש זמרת לבנונית שהשמיעה לא פעם דיעות אנטי ישראליות, לדעתי היא סקסית בטירוף. האם אני תומך בדיעותיה ? באג'נדה שלה? ברוח דבריה ? כמובן שלא

בסיכומו של דבר אין לקשור בין ההקשר המיני / פנטנזיונרי שהאדם מעלה בנו לבין דיעותיו של האדם עצמו.
שלגי
שלגי • 17 בספט׳ 2017
http://www.e-mago.co.il/images4/bitch.jpg

עוד כשהשואה היתה דור ראשון אנשים התחרמנו מזה.

וכן, זה נושא קשה.

מי שלא רוצה לקרוא על זה שימנע מהבלוגים שכותבים על זה

סעמק - איך מעלים את התמונה לכאן?
שלגי
שלגי • 17 בספט׳ 2017
אה כן - ותודה שהכרתם לי את הבלוג של מונה

הוספתי למועדפים (-:
נימפומניה ריגשית​(שולטת){מצרפתמקרים}
הדיון הזה הרחיק לכת ואנסה להסביר זאת שוב,
״נאצים זה סקסי״...
מונה, לא נכנסה ופרטה מה כוונתה וחבל
אם מישהו היה יוצא מתוך הבועה שלו ורואה מעבר לכאב הלאומי העצום שנושא השם השואה...
וגם אני שאני דור שלישי לניצולי שואה
הצלחתי לעצור ולחשוב מה הכוונה
״נאצים זה סקסי״ ובקשתי את ההסבר ממנה.

לא טעיתי כמו שאף פעם לא טעיתי
וכן מישהו כאן כתב... כמו שחברתה אמרה
אז אני גאה כלכך להיות חברה שלה ושהיא חברה שלי
והנה ההסבר:

כשאנחנו רואים מול עיניינו את שיא האכזריות והשפל, האדם הכי מתועב שיכול להיות
״נאצי״ שבא לפגוע במישהי יהודיה
ואז מתגלה בפניו שהיא תמימה ועדינה או יופייה הקסום והיהודי גורם לו לעצור מלהשליך יד למותה....
ההפיכה מאכזריות חסרת פשרות
למישהו רחום שחס על חיה של מי שהוא מתעב ושונא- זה סקסי!
זה סקסי בעינייה
שאדם הכי אכזרי הופך את עורו ורוחו ומראה שיש בו מידה של רחמנות.
היו גרמנים כאלה בשואה זוכרים?
אז ההקבלה המתבקשת בשל יהודיה במדינת ישראל לתאר את הייצור האכזרי ביותר הוא- הנאצי... הגיוני לא?
אז ההסבר הכי נכון והכי קיצוני לתאר הפיכה כזאת בלתי אפשרית
היא שהאדם הכי שונא הופך למישהו אנושי ורחום.
זה סקסי!!!
ואני מסכימה איתה.
מונה, היא מסוג האנשים שמאמינה באופן טהור שבכל אדם גם האכזרי ביותר
טמון עמוק בפנים... אדם שיכול להיות אנושי וטוב...
וזה משמעות המשפט ״נאצים זה סקסי״

מקווה שהסבר שלי יעצור את הלינץ האינפנטלי הזה
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
ימפומניה רגשית כתב/ה:
ריגשית​ הדיון הזה הרחיק לכת ואנסה להסביר זאת שוב,
״נאצים זה סקסי״...
אם מישהו היה יוצא מתוך הבועה שלו ורואה מעבר לכאב הלאומי העצום שנושא השם השואה...

והנה ההסבר:

ואז מתגלה בפניו שהיא תמימה ועדינה או יופייה הקסום והיהודי גורם לו לעצור מלהשליך יד למותה....
זה סקסי בעינייה
אז ההקבלה המתבקשת בשל יהודיה במדינת ישראל לתאר את הייצור האכזרי ביותר הוא- הנאצי... הגיוני לא?
זה סקסי!!!
ואני מסכימה איתה.

חבל שהיא לא טרחה לפרט את זה, ובמקום זה כתבה "נאצים זה סקסי כי בעיני נאצים זה סקסי".
מעניין מה היו עושים למישהו לא יהודי שהיה כותב שורה כזאת בגרמניה. תחשבי על זה קצת.
אפסון מאותגר עקבים​(נשלט)
עוד משהו, בעצם שניים:
כתוב נאצים.
לא נאציזם.
כמו שאמרתי מקודם, זה האדם. לא הרעיון.
חס ושלום לתמוך ברעיון הנאצי המרושע.

דבר שני. מי שמגלה רגישות כה גדולה לילדים - כפי שבוודאי קראת היום - לא יכולה - גם בסברה - לתמוך ברעיונות מרושעים.

מכאן שכל מה שכתבת בטל במאתיים.
Mary Jane
Mary Jane • 17 בספט׳ 2017
לצטט מבלוגים כשכל התכלית היא להעמיד אנשים למשפט שדה בגין הפנטזיות שלהם, זה ממש לא לעניין. עשית זאת פעמיים בשרשור הזה, לשתי נשים שונות. מי שמך?! חוצפן... אנשים לא צריכים להצטדק בפניך או בפני כל אחד אחר על מה שהם כותבים בבלוג, תקינות של פנטזיות או מה ועד כמה הם בחרו לחלוק, לבאר ולנמק. לא מתאים לך? תפנה למנהל האתר. שרשור מיותר לחלוטין.
    התגובה האהובה בשרשור
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
ההגיון שלך לא משהו.... נאציזם זה רע אבל נאצים זה סקסי? כלומר אם היא היתה כותבת "נאציזם זה סקסי" אז זה כן היה מרגיז אותך?
Dgimel​(שולטת)
Dgimel​(שולטת) • 17 בספט׳ 2017
Playfull כתב/ה:
ימפומניה רגשית כתב/ה:
ריגשית​ הדיון הזה הרחיק לכת ואנסה להסביר זאת שוב,
״נאצים זה סקסי״...

והנה ההסבר:

זה סקסי בעינייה
זה סקסי!!!
ואני מסכימה איתה.

חבל שהיא לא טרחה לפרט את זה, ובמקום זה כתבה "נאצים זה סקסי כי בעיני נאצים זה סקסי".
מעניין מה היו עושים למישהו לא יהודי שהיה כותב שורה כזאת בגרמניה. תחשבי על זה קצת.

היא כתבה בדיוק את זה בתגובות לפוסט למישהי. היא כתבה את זה 14 שעות לפני שאתה החלטת לפתוח את השרשור הזה עם הכותרת הכי בומבסטית שאפשר, שתבטיח שכולם יכנסו. היא קראה לפוסט שלה דיעה לא פופולרית. שמי שמעניינות אותו דיעות לא פופולריות יכנס ויקרא. היא לא שמה את עצמה במרכז הכלוב עם שלט גדול שעליו חץ מהבהב "בואו להתווכח איתי". את זה אתה עשית לה. הפוסטים שמועלים כאן לבלוגים נמצאים רק לכמה דקות ב"פומבי" בעמוד הראשון, ועם כותרת לא בומבסטית במיוחד, הדיעה הלא פופולרית שלה הייתה נשכחת. אתה לעומת זאת הבטחת שהדיעה הזו (שהיא לא שלה, כי אתה המצאת את המחשבות שלה ואין קשר בין מה שכתבת לבין מה שהיא כתבה במקור) תישאר במרכז הכלוב להרבה מאוד זמן, ומדי פעם אף תעלה בחזרה למרכז הבמה כשעוד מישהו לא יבין איך הפורומים עובדים ויגיב כאן בעוד חודשיים או שנתיים או 7 שנים (ראה למשל את הפוסט שלא נעלם כבר שנים לגבי "למה אין כאן בחורות שנראות טוב").

אז אם מישהו צריך לחשוב עוד קצת, לדעתי זה אתה. לחשוב על הקשר בין מה שאתה כתבת לבין מה שהיא אמרה. לקרוא שוב את הפוסט שלה ולהבין שכל מה שכתבת היה המחשבות שעלו במח שלך. הם לא עלו במח שלי כשקראתי את הפוסט. לכל אחד יש קונוטציות שונות לדברים שונים. תנסה בפעם הבאה להניח שהעולם לא סובב סביבך, ושאנשים קוראים דברים אחרים בין השורות ממך.