שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

פלייפול
לפני 6 שנים • 17 בספט׳ 2017
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
Mary Jane כתב/ה:
לצטט מבלוגים כשכל התכלית היא להעמיד אנשים למשפט שדה בגין הפנטזיות שלהם, זה ממש לא לעניין. עשית זאת פעמיים בשרשור הזה, לשתי נשים שונות. מי שמך?! חוצפן... אנשים לא צריכים להצטדק בפניך או בפני כל אחד אחר על מה שהם כותבים בבלוג, תקינות של פנטזיות או מה ועד כמה הם בחרו לחלוק, לבאר ולנמק. לא מתאים לך? תפנה למנהל האתר. שרשור מיותר לחלוטין.

לא העמדתי אף אחד למשפט שדה. ציטטתי בדיוק את מה שהיה כתוב, כי זה בלבל אותי. הדיון לא היה על הפנטזיות שלה אלא על עצם ההתבטאות, שהיא מרתיחה, פוגענית, ובמדינות מסויימות גוררת עונש מאסר!

ואל תאמרי לי למי לפנות, את מי לצטט, ועל מה לכתוב. אני לא צריך לפנות למנהל האתר, אלא להיפך, מנהל האתר יכול למחוק את השרשור שלי אם הוא מוצא לנכון. כשקראתי את הפוסט המקורי של מונה רתחתי מזעם, ובמקום לפנות למנהל האתר, חשבתי לפנות דווקא לתקשורת או לרשויות, כדי שיהיו מודעים לרפש שנכתב כאן (וכאן הכוונה אפילו לא לפוסט של מונה, אלא של אחרים, ובעיקר אחרות).

אחרי שקצת נרגעתי, החלטתי להעלות את זה לדיון בכל-זאת, כי התבטאות כזאת חוצה קווים אדומים, ופוגענית מאד כלפי שכבות רחבות באוכלוסיה, ויחד עם זה, הדגשתי את זכותה לפנטז על מה שבא לה. עבורי זה היה מבלבל ופתח למגוון של שאלות על חופש הביטוי. ניסיון ללינץ לא היה כאן.
את מוזמנת לקרוא שוב את הפוסט המקורי שלי, ולא לנסות להסיק ממנו דברים שלא כתבתי.
Mary Jane
Mary Jane • 17 בספט׳ 2017
לתקשורת או לרשויות? ומה היית אומר להם בדיוק? אתה הזוי. טוב באמת שנרגעת, נסה לחזור לפסים בהדרגה
שלגי
שלגי • 17 בספט׳ 2017
MJ. אנא ממך
לא להאכיל את הטרול.

בתודה מראש

וזה
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
אם הייתי כותב בבלוג שאין לי: "רצח ואונס של ילדים זה סקסי", זה גם היה עובר בשלום מבחינתכם? צבועים.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 17 בספט׳ 2017
ןמה לגבי פנטזיות על עבדות?

הרי מליונים של אנשים נחטפו מאפריקה, הוסעו בתנאי זוועה באוניות שמהן נזרקו גופות לים, נמכרו לעבדות בארצות הברית ובמדינות נוספות, ועבדו, נאנסו ונרצחו בלי שום חשבון כי "הם שייכים לגזע נחות".

האם ההבדל היחיד הוא המרחק ההיסטורי או התרבותי שמאפשר טאבו אחד ואוסר טאבו שני?

ומה לגבי טאבו של אונס, גילוי עריות, פיראטים ועלמות במצוקה?

לא מעט פנטזיות וקינקים מבוססים על טאבו-ים שיש מאחוריהם רקע מאד בעייתי.

אך בעיני עצם זה שאני מפנטז על עבדות, אונס, פיראטים או גילוי עריות איננה אמירה שאני תומך בכל אלו או רוצה לממש או להחזיר את מה שהם היו בהיסטוריה.

הבעיה התעוררה בכמה מקומות בארה"ב לאחרונה, שבהם מדים וסמלים נאציים הגיעו יחד עם עליית הימין לשלטון ומשתמשים בהם כסמל של פחד ודיכוי במקום כפטיש.

לדעתי, כשאני מאמין שאני עליון על אנשים אחרים כי אני שייך לגזע הנכון והם לא, או שחייהם נתונים בידי והם הפקר כי יש לי ספינה ונשק, או שילדים משתוקקים לקיים יחסי מין עם מבוגרים - כאן מתחילה הבעיה...
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
Dan_Kap כתב/ה:

ןמה לגבי פנטזיות על עבדות?

הרי מליונים של אנשים נחטפו מאפריקה, הוסעו בתנאי זוועה באוניות שמהן נזרקו גופות לים, נמכרו לעבדות בארצות הברית ובמדינות נוספות, ועבדו, נאנסו ונרצחו בלי שום חשבון כי "הם שייכים לגזע נחות".

האם ההבדל היחיד הוא המרחק ההיסטורי או התרבותי שמאפשר טאבו אחד ואוסר טאבו שני?

ומה לגבי טאבו של אונס, גילוי עריות, פיראטים ועלמות במצוקה?

לא מעט פנטזיות וקינקים מבוססים על טאבו-ים שיש מאחוריהם רקע מאד בעייתי.

אך בעיני עצם זה שאני מפנטז על עבדות, אונס, פיראטים או גילוי עריות איננה אמירה שאני תומך בכל אלו או רוצה לממש או להחזיר את מה שהם היו בהיסטוריה.

הבעיה התעוררה בכמה מקומות בארה"ב לאחרונה, שבהם מדים וסמלים נאציים הגיעו יחד עם עליית הימין לשלטון ומשתמשים בהם כסמל של פחד ודיכוי במקום כפטיש.

לדעתי, כשאני מאמין שאני עליון על אנשים אחרים כי אני שייך לגזע הנכון והם לא, או שחייהם נתונים בידי והם הפקר כי יש לי ספינה ונשק, או שילדים משתוקקים לקיים יחסי מין עם מבוגרים - כאן מתחילה הבעיה...

ההבדל הוא בכך שאתה לא מוצא את אותה עבדות נוראה של פעם כמשהו סקסי. תאר לך שהיית כותב בעיתון שנפוץ באוכלוסיה שחורה בארה"ב: "עבדות של כושים זה סקסי". זאת התבטאות נוראה, כי העבדות הזאת באמת התקיימה במציאות! כנ"ל לגבי השואה והנאצים.
Brave girl
Brave girl • 17 בספט׳ 2017
אין דין ואין דיין
ואסור לשפוט
כוסאמק....
זה ציני כן?
אחת הסיבות שהפסקתי לכתוב כי פשוט התחלתי להיגעל
יש פנטזיות ויש כבר דברים שהם בגדר חולני

כל מיני פנטזיות אונס וחטיפה מחרידות שמפקי סרטים בהוליווד לא עושים..

לפעמים אני אומרת לעצמי הלוואי וטותה בחורה שכתבה יל פנטזית אונס בכזאת חושניית ושקיקה תעבור אונב כדי שתבין שאיח בזה שוב דבר מחרמן
גם לא אם זה נעשה בידי מישו שהיא מכירה

העיקר לפנטז ולהגשים פנטזיות
בלוג אחרי שהמא הגשימה היא כותבת כמה רע לה
ושהשולט שלה חרא
כי לא חושבים צעד קדימה על הנזק.

בחייאת
לכתוב על נאצים שזה דבר סקסי?
ככה זה שכבר סתם סקס עם ספאנקים לא מספק
עוברים עוד שלב
הלב צריך עוד ריגוש
זה כמו מישו שיתחיל מלעשות שורת קוק פעם בשבוע ולאט לאט זה לא מספיק לו

בחייאת

דיי
זה כבר מגעיל

לא הכל זה מין וסקס
קצת כבוד
להסטוריה
לעם

איזו אמירה ילדותית

איכסה

קטלו אותי חופשי
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 17 בספט׳ 2017
עשיי לייק לפוסט הראשי.
הסרתי.
עשיתי לייק.
הסרתי.

קונפליקט. אני נשארת עם ה-בלי-לייק.
עם כל הכבוד לצדקנות, וכפי שנאמר פה יפה לפניי: כל הטרמינולוגיה של בדסמ מתבססת על תופעות מזעזעות ואיומות שהיו בהיסטוריה ושקיימות כיום במציאות.

בתחילת הקשר שלנו, האדון שלי קרא לי השפחה שלו.
מתישהו, כשהוא גילה שקשה לי עם מילים בוטות, הוא הורה לי להזדהות בתור הזונה שלו.
ביקשתי שלא. אמרתי לו שקשה לי עם המילה זונה, כי אני פמיניסטית ומצוקת הנשים בזנות קשה לי נפשית.
הוא לא התרגש. תשתמשי במילה זונה.
אז חשבתי עם עצמי קצת.
ומה היא שפחה? במציאות, לא בבדסמ?
אישה מאושרת?
אם אפגוש במציאות אישה ששועבדה כשפחה - יהיה לי כיף? אני לא אהיה מזועזעת עד עמקי נשמתי?

אז בסדר. זו טרמינולוגיה. היא חלק מהעולם הזה, מהמשחק הזה, איך שתקראו לו.
אז יש מי שההשוואה לנאצים היא זו שעושה לה את זה. בסדר.
למה, כי אונס זה כ"כ נהדר, שאנחנו מרשים לעצמנו לפנטז על זה ואפילו לממש פנטזיות אונס?
ומה לגבי אונס ילדות בנות 10, או נשים בעלות מוגבלות שכלית? יש המון סיפורי פורנו על זה. יש ז'אנר שלם של סיפורי יחסי מרות, שבהם דמות האישה/ילדה היא בכוונה טיפשה, קטנה ואפילו לא מבינה מה זה הרטוב שיוצא לה מבין הרגליים.
במציאות זה בסדר?
זה איום ונורא.
זה קורה במציאות, שלא תבינו. זה קורה ברחוב שלכם, ולא לילדה לאחת.
וזה איום ונורא.

אבל משהו בדינמיקה הזאת מחרמן אותנו. אין לי מושג מה מסובב במוח שלנו, כל שוכני הכלוב, אבל יש לנו נטייה, צורך, בדינמיקה שמתבססת על הדברים הנוראיים האלה.
אלא שאצלנו זה מרצון, בצורה בטוחה וטובה (זו לפחות התקווה והשאיפה).

אז בעולם הזה אנחנו מוכרחים לשמור על גבול, הפרדה.
יש את העולם שלנו, את הפנטזיות - ויש את המציאות.
אסור לעבור את הגבול, אסור לראות בזה משהו ממשי.
כל עוד אנחנו מבינים שאנחנו נמשכים רק לדינמיקה מסוימת, ולא באמת רוצים את הדבר האסור עצמו - זה בסדר.
ואם כך, מי אנחנו שנשפוט מי שהדבר האסור שלה הוא דווקא נאצים?
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
הביקורת שלי היתה על עצם ההתבטאות. לפנטז מותר לכל אחד על מה שבא לו.
לכתוב באתר ישראלי "נאצים זה סקסי" , זה כמו להגיד לבחורה שנאנסה "אונס זה
סקסי".
Brave girl
Brave girl • 17 בספט׳ 2017
לזה התכוונתי