שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

אפסון מאותגר עקבים​(נשלט)
לפני 6 שנים • 17 בספט׳ 2017

תתפלא

Playfull כתב/ה:
ההגיון שלך לא משהו.... נאציזם זה רע אבל נאצים זה סקסי? כלומר אם היא היתה כותבת "נאציזם זה סקסי" אז זה כן היה מרגיז אותך?

אבל כן.
תשים לב לדקויות במקום להתלהם סתם.
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
Brave girl כתב/ה:

לזה התכוונתי

ענית לי או לזאת שקדמה לי?
נח השישי
נח השישי • 17 בספט׳ 2017
נאצים זה סקסי.
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:

ומה לגבי אונס ילדות בנות 10, או נשים בעלות מוגבלות שכלית? יש המון סיפורי פורנו על זה. יש ז'אנר שלם של סיפורי יחסי מרות, שבהם דמות האישה/ילדה היא בכוונה טיפשה, קטנה ואפילו לא מבינה מה זה הרטוב שיוצא לה מבין הרגליים.

כל עוד אנחנו מבינים שאנחנו נמשכים רק לדינמיקה מסוימת, ולא באמת רוצים את הדבר האסור עצמו - זה בסדר.
ואם כך, מי אנחנו שנשפוט מי שהדבר האסור שלה הוא דווקא נאצים?

לגבי הפסקה הראשונה שציטטתי: מעולם לא קראתי כאן בכלוב פנטזיית אונס של ילדה בת 10. אם הייתי נתקל בפוסט כזה, הייתי מגיב ככל הנראה באופן דומה: מחד, הייתי מצדיק את זכות הכותבת לפנטז על מה שהיא רוצה, ומצד שני, הייתי תוהה אם יש מקום לכתוב דבר כזה בפומבי. ועדיין, זה פחות קונטרוברסיאלי מלכתוב שנאצים זה סקסי, מכיוון ש (אני מניח) אין באתר הרבה בנות 10 שנאנסו, אבל יש המון קרובים לניצולי שואה.

לגבי הפסקה השניה: אין לי בעיה אם מה שמדליק אותה זה נאצים, אלא עם העובדה שהיא כתבה את זה. גם כאן וגם בפייסבוק. אם תקראי בפוסט המקורי שלי, תראי שלא כתבתי שאין לה זכות לכתוב את זה, ואפילו הדגשתי שאי אפשר ולא נכון לשפוט מישהו בגלל הפנטזיות שלו, ואם הוא או היא מרגישים צורך לשתף, אז המקום זה דווקא הכלוב. מעניין שלזה אף אחד לא התייחס.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 17 בספט׳ 2017
למה אין לי כפתור ציטוט על ההודעה שלך, פלייפול? 😕

בכל מקרה, יש באתר המון סיפורים על *סקס* עם בנות 10 (גם אם לא תמיד כתוב שהן בנות 10. לפעמים אפילו כתוב מפורשות שהן בנות 15 נניח, אבל הדמות בנויה כשהיא כ"כ ילדותית עד שהיא בעצם ילדה בת 8. פשוט הכותב לא הרגיש בנוח לספר לנו שהוא כותב סיפור סקס על בת 8 ).
הסיפור מתואר כסקס, לא כאונס. אבל סקס עם בת 8 או 10 או 12 - הוא אונס.

אבל כן, היא די מטומטמת שהיא כתבה "נאצים זה סקסי".
אף אחד הרי לא כותב פה "אונס זה סקסי". גם לא מי שמתחרמנת מסיפורי אונס, וגם לא מי שהגשימו עבורה פנטזיית אונס. כי אונס זה לא סקסי בשיט. אבל פנטזיית אונס זה סקסי, לפחות בעיני חלק מהבדסמיותים.
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
על הרבה הודעות, כולל הנוכחית שלך, אין כפתור ציטוט. צריך להשתמש באופן ישיר בתגי html.

ואני שמח שמישהו סופסוף מבין אותי...
פלייפול
פלייפול • 17 בספט׳ 2017
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
למה אין לי כפתור ציטוט על ההודעה שלך, פלייפול? 😕

בכל מקרה, יש באתר המון סיפורים על *סקס* עם בנות 10 (גם אם לא תמיד כתוב שהן בנות 10. לפעמים אפילו כתוב מפורשות שהן בנות 15 נניח, אבל הדמות בנויה כשהיא כ"כ ילדותית עד שהיא בעצם ילדה בת 8. פשוט הכותב לא הרגיש בנוח לספר לנו שהוא כותב סיפור סקס על בת 8 ).
הסיפור מתואר כסקס, לא כאונס. אבל סקס עם בת 8 או 10 או 12 - הוא אונס.

אבל כן, היא די מטומטמת שהיא כתבה "נאצים זה סקסי".
אף אחד הרי לא כותב פה "אונס זה סקסי". גם לא מי שמתחרמנת מסיפורי אונס, וגם לא מי שהגשימו עבורה פנטזיית אונס. כי אונס זה לא סקסי בשיט. אבל פנטזיית אונס זה סקסי, לפחות בעיני חלק מהבדסמיותים.

היא לא התכוונה באמת שנאצים זה סקסי. התכוונה שמשהו בנאצים מדליק אותה, וזו זכותה, וקטונתי מלהבין את המנגנונים הנפשיים המעורבים בכך, ולא כל שכן לשפוט אותה על כך. ההתבטאות כשלעצמה, היתה מאד חסרת טעם לדעתי. בהתחלה ממש הרתיחה אותי, אח"כ הבנתי שזה יותר מורכב, והעליתי דיון בפורים.

לגבי הציטוט, אני לא יודע, גם אחרים לפעמים אי אפשר לצטט באופן ישיר, וצריך להשתמש ישירות בתגי html.
נח השישי
נח השישי • 17 בספט׳ 2017
נאצים זה ציטוט.
בוורלי
בוורלי • 17 בספט׳ 2017
שלגי כתב/ה:
אה כן - ותודה שהכרתם לי את הבלוג של מונה

הוספתי למועדפים (-:

שלגי! תודה (:
בוורלי
בוורלי • 17 בספט׳ 2017
Mary Jane כתב/ה:
לצטט מבלוגים כשכל התכלית היא להעמיד אנשים למשפט שדה בגין הפנטזיות שלהם, זה ממש לא לעניין. עשית זאת פעמיים בשרשור הזה, לשתי נשים שונות. מי שמך?! חוצפן... אנשים לא צריכים להצטדק בפניך או בפני כל אחד אחר על מה שהם כותבים בבלוג, תקינות של פנטזיות או מה ועד כמה הם בחרו לחלוק, לבאר ולנמק. לא מתאים לך? תפנה למנהל האתר. שרשור מיותר לחלוטין.

וורד!