לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

בוורלי
לפני 6 שנים • 17 בספט׳ 2017
בוורלי • 17 בספט׳ 2017
נימפומניה ריגשית כתב/ה:
הדיון הזה הרחיק לכת ואנסה להסביר זאת שוב,
״נאצים זה סקסי״...
מונה, לא נכנסה ופרטה מה כוונתה וחבל
אם מישהו היה יוצא מתוך הבועה שלו ורואה מעבר לכאב הלאומי העצום שנושא השם השואה...
וגם אני שאני דור שלישי לניצולי שואה
הצלחתי לעצור ולחשוב מה הכוונה
״נאצים זה סקסי״ ובקשתי את ההסבר ממנה.

לא טעיתי כמו שאף פעם לא טעיתי
וכן מישהו כאן כתב... כמו שחברתה אמרה
אז אני גאה כלכך להיות חברה שלה ושהיא חברה שלי
והנה ההסבר:

כשאנחנו רואים מול עיניינו את שיא האכזריות והשפל, האדם הכי מתועב שיכול להיות
״נאצי״ שבא לפגוע במישהי יהודיה
ואז מתגלה בפניו שהיא תמימה ועדינה או יופייה הקסום והיהודי גורם לו לעצור מלהשליך יד למותה....
ההפיכה מאכזריות חסרת פשרות
למישהו רחום שחס על חיה של מי שהוא מתעב ושונא- זה סקסי!
זה סקסי בעינייה
שאדם הכי אכזרי הופך את עורו ורוחו ומראה שיש בו מידה של רחמנות.
היו גרמנים כאלה בשואה זוכרים?
אז ההקבלה המתבקשת בשל יהודיה במדינת ישראל לתאר את הייצור האכזרי ביותר הוא- הנאצי... הגיוני לא?
אז ההסבר הכי נכון והכי קיצוני לתאר הפיכה כזאת בלתי אפשרית
היא שהאדם הכי שונא הופך למישהו אנושי ורחום.
זה סקסי!!!
ואני מסכימה איתה.
מונה, היא מסוג האנשים שמאמינה באופן טהור שבכל אדם גם האכזרי ביותר
טמון עמוק בפנים... אדם שיכול להיות אנושי וטוב...
וזה משמעות המשפט ״נאצים זה סקסי״

מקווה שהסבר שלי יעצור את הלינץ האינפנטלי הזה

אולי לאנשים משעמם (;
המלט
המלט • 17 בספט׳ 2017
הטרדה מינית זה סקסי, אבל לא כמו אונס.
מיה34​(אחרת)
מיה34​(אחרת) • 17 בספט׳ 2017
יש המון במוות שמעורר מיניות.
המשחק בין החיים והמוות מגרה המון אנשים מינית ונושא זה היה נפוץ מאוד בשנות ה-60 של המאה הקודמת בסדרת ספרונים שכונתה 'סטאלגים'. הכותב שלהם היה לרוב אנונימי למרות שלאחר כמה שנים גם שמו נחשף.
לפני כמה שנים היה סרט בערוץ 8 על תופעת הסטאלגים.
בעיני רבים מהאנשים היה משהו אסור, על גבול הבלתי נסבל בלקיחת סיטואציות קשות מהשואה והפיכתם למיניות על גבול הסאדו - מזוכיסטיות ועוד שניצולי שואה יקראו אותם?
אגב, ספרונים רבים נאסרו להפצה ומכירה ולא נותרו מהם עותקים רבים.
ביום שנכנסתי לעולם הבדסמ ישבתי לקרוא. קראתי מחקרים, תופעות, משיכות - הכל. עד היום, 14 שנה אחרי גילוי העולם הזה אני עדיין לומדת דברים חדשים. (וכן, גם קראתי המון על נושא הסטאלגים)
שווה לכם קצת לקרוא, לחקור ולהבין מהיכן הצרכים הללו נולדים ואז תבואו בביקורות והתנצחויות.
תיהנו.
חומר קריאה:
http://www.haayal.co.il/story_423
http://www.haayal.co.il/story?id=430
תיהנו
בוורלי
בוורלי • 17 בספט׳ 2017
Brave girl כתב/ה:
אין דין ואין דיין
ואסור לשפוט
כוסאמק....
זה ציני כן?
אחת הסיבות שהפסקתי לכתוב כי פשוט התחלתי להיגעל
יש פנטזיות ויש כבר דברים שהם בגדר חולני

כל מיני פנטזיות אונס וחטיפה מחרידות שמפקי סרטים בהוליווד לא עושים..

לפעמים אני אומרת לעצמי הלוואי וטותה בחורה שכתבה יל פנטזית אונס בכזאת חושניית ושקיקה תעבור אונב כדי שתבין שאיח בזה שוב דבר מחרמן
גם לא אם זה נעשה בידי מישו שהיא מכירה

העיקר לפנטז ולהגשים פנטזיות
בלוג אחרי שהמא הגשימה היא כותבת כמה רע לה
ושהשולט שלה חרא
כי לא חושבים צעד קדימה על הנזק.

בחייאת
לכתוב על נאצים שזה דבר סקסי?
ככה זה שכבר סתם סקס עם ספאנקים לא מספק
עוברים עוד שלב
הלב צריך עוד ריגוש
זה כמו מישו שיתחיל מלעשות שורת קוק פעם בשבוע ולאט לאט זה לא מספיק לו

בחייאת

דיי
זה כבר מגעיל

לא הכל זה מין וסקס
קצת כבוד
להסטוריה
לעם

איזו אמירה ילדותית

איכסה

קטלו אותי חופשי

אין מה לקטול , תחשבי מה שבא לך
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 17 בספט׳ 2017
מטמטם לי את המוח שאנשים לא מצליחים להסתכל על זה אחרת. וכן, גם את כל המשפחה של סבתא שלי חיסלו, מה זה קשור?
אגב, פנטזיה של הרבה גברים ישראלים לזיין גרמניה אמיתית, זה גם בגלל הנאצים, גם נוראי בעיניכם?!
Not
בוורלי
בוורלי • 17 בספט׳ 2017
אייבי, מרוב הצלפות אנשים איבדו את זה (:
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 17 בספט׳ 2017
מיה34 כתב/ה:
יש המון במוות שמעורר מיניות.
המשחק בין החיים והמוות מגרה המון אנשים מינית ונושא זה היה נפוץ מאוד בשנות ה-60 של המאה הקודמת בסדרת ספרונים שכונתה 'סטאלגים'. הכותב שלהם היה לרוב אנונימי למרות שלאחר כמה שנים גם שמו נחשף.
לפני כמה שנים היה סרט בערוץ 8 על תופעת הסטאלגים.
בעיני רבים מהאנשים היה משהו אסור, על גבול הבלתי נסבל בלקיחת סיטואציות קשות מהשואה והפיכתם למיניות על גבול הסאדו - מזוכיסטיות ועוד שניצולי שואה יקראו אותם?
אגב, ספרונים רבים נאסרו להפצה ומכירה ולא נותרו מהם עותקים רבים.
ביום שנכנסתי לעולם הבדסמ ישבתי לקרוא. קראתי מחקרים, תופעות, משיכות - הכל. עד היום, 14 שנה אחרי גילוי העולם הזה אני עדיין לומדת דברים חדשים. (וכן, גם קראתי המון על נושא הסטאלגים)
שווה לכם קצת לקרוא, לחקור ולהבין מהיכן הצרכים הללו נולדים ואז תבואו בביקורות והתנצחויות.
תיהנו.
חומר קריאה:
http://www.haayal.co.il/story_423
http://www.haayal.co.il/story?id=430
תיהנו

עד שנימפומנית הסבירה, הייתי בטוח שלזה מונה מתכוונת.
הוא​(שולט)
לפני 6 שנים • 18 בספט׳ 2017
הוא​(שולט) • 18 בספט׳ 2017
Playfull כתב/ה:
הביקורת שלי היתה על עצם ההתבטאות. לפנטז מותר לכל אחד על מה שבא לו.
לכתוב באתר ישראלי "נאצים זה סקסי" , זה כמו להגיד לבחורה שנאנסה "אונס זה
סקסי".

גם אויל מחריש לחכם יחשב. קצת יורה לעצמך ברגל עם פוסטים מתבכיינים על אחרים.

אחד הדברים הטובים שבדסמ (לעומת חוג ידיעת הארץ) מאפשר הוא שחיטת פרות קדושות ועיסוק משוחרר עכבות בדברים הנחשבים טאבו
אכן נאצים יכול להיות מאד סקסי וגם אונס (פנטזיה די שכיחה ) אפילו למי שנאנסה (ויש לא מעט כאלה שנמשכות לתחום ליצור לעצמן חויה מתקנת)
בעבר יכול להיות "סקסי" מקור להנאה מינית.
אז בפוקס בלי שהתכוונת אתה ממש צודק- בקונטקסט של יחסי שליטה ופטיש- אונס ונאצים זה "סקסי"
והאתר נוצר לאפשר טקסטים כאלה.
Mary Jane
Mary Jane • 18 בספט׳ 2017
Playfull כתב/ה:
["

זוכר את אותה תובנה שהזכרתי, ולא רציתי להרחיב עליה כאן? לדעתי יש מקום לתהות אם גם חלק מהפעילויות הבדס"מיות אינן לגיטימיות, וזאת למרות שהן נעשות בהסכמה. לעיתים, ביזוי והשפלה של אדם בידי רעו, הוא סוג של ניצול, גם אם המושפל מסכים ואף נהנה מכך.

עיין למשל במה שכתוב כאן: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=595960&blog_id=94430

האם התנהגות כזאת צריכה להיות חוקית בכלל? אם גברים היו עושים זאת לאישה, היו צולבים אותם בכיכר העיר.

העיפו אותך מהכלוב וחזרת בכינוי חדש על תקן צנזור שנדבק לטקסטים של נשים ומתחיל לבלבל את השכל בדבר מה חוקי ומה לא? מזוכיסט משועמם, במקרה? חסרה לך תשומת לב, להיות במרכז של משהו? כי כך לא מתנהג אדם שכואב את זכר השואה. כך מתנהג נודניק שנטפל ומוציא דברים מהקשרם, שמעמיד פני תם ועל הדרך לא בוחל באמצעים. כמובן שטרולים לאורך השרשור קופצים על ההטרלה כמוצאים מזון רוחני רב. עלוב. מכל מקום, יש חוק בשביל זה. החוק משרטט את גבולות חופש הביטוי ולא הדעה שלך או הניסיונות לבייש כאן אנשים בקשר לנטיותיהם (לחילופין, מי שתפקידו להכריע הוא מנהל האתר, בהתאם לשיקול דעתו).

באתר הזה, נכון לעכשיו, יש חופש לחברות לכתוב ולהתבטא בקשר לסטיות או עוררות מינית מנושאים שאינם בקונצנזוס - כולל נאצים/פשיזם, כולל שלוש נשים שבסבבה שלהן מזמינות מישהו כדי לירוק עליו. כל הפלטפורמה מושתתת על הרעיון. הגבולות, לפי מיטב הבנתי, לא כוללים ולא אמורים לכלול את הדוגמאות שהבאת.

הניסיונות להשוות את המקרים הנל למקרים קשים של פגיעה בחפים מפשע ללא אלמנט הסכמה - מעוותים ואינם במקומם. אנשים כאן דוחים מעליהם בשאט נפש, ובצדק, כל מה שלא כרוך בהסכמה בין בגירים. ההסכמה העקרונית בין בגירים משרטטת את גבולות המותר והאסור, גם כאשר זה נוגע להתבטאויות שנויות במחלוקת. כך, אין כאן בעיה לכתוב על פנטזיה לקחת חלק במשחקי אונס, או על השתתפות באקט כאמור, כשברור לכולם שמדובר במשחק בהסכמה. יש בעיה חמורה לכתוב בשבח אונס. אנחנו לא מפלצות.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 בספט׳ 2017
קראתי את הפוסט בבלוג. אין שום קשר לטענות שהעלה פותח השירשור. לא מכיר אף אחד מהנפשות הפועלות אבל מהצד זה נראה כמו חיסול חשבונות או סתם הפרעת צדקנות יתר.
צריך לנעול, שירשור מיותר.