סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התלבטות?

amy​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 15 בספט׳ 2017
amy​(נשלטת) • 15 בספט׳ 2017
פייר? לא נראה לי שיש סיבות נכונות להכנס לבדס"מ. זה סאדו-מאזו אחרי הכלicon_smile.gif שמעתי כבר הכל, הדיעה העיקרית ששמעתי היא שכל עוד זה נשאר בתחום המיני, זה "בסדר". אני לא מסכימה. אבל אם לעזוב את הסיבות בצד, נראה לי שמה שחשוב יותר זה לדעת לסיים כשזה מתחיל להרוס אותך יותר משזה בונה אותך.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 6 שנים • 15 בספט׳ 2017

מצטערת לומר לך

בלוסום​(לא בעסק) • 15 בספט׳ 2017
נשלטתנחשקת כתב/ה:
בגדול..כן..כולנו חולי נפש באיזה אופןicon_smile.gif
את מאד צעירה.
אני ממליצה לך לברוח מפה בעיקר מהסיבה שכל גבר פה ינצל אותך בשל גילך הצעיר.
אף אחד לא יחפש איתך זוגיות או לתת לך חום. סליחה על הישירות. פה ירצו רק את הגוף שלך לצורך סיפוק וזהו.
אם מתאים לך תישארי. אל תשלי את עצמך .
מילא היית כבר בוגרת יותר מבחינת גיל...
את צעירה מידיי לכי למקום יותר שפוי.
שתדעי שיכול להיות שהדרך שלך מפה היא דרך אל חזור. אני מבוגרת ממך בהמון.תקשיבי לי תצאי מפה בטיל תמצאי מקום נורמטיבי. כל הפילוסופיות של מי אנחנו ומה אנחנו מאד יפות. חותמת לך שתנוצלי פה מאד תיפגעי וחבל. ילדה יקרה מקווה שתקשיבי לי.

אבל בשבילי זהו צורך נפשי עמוק ולא משהו שאני יכולה להתנתק ממנו.
אודין44​(שולט)
לפני 6 שנים • 16 בספט׳ 2017
אודין44​(שולט) • 16 בספט׳ 2017
אנשים מגיעים מהרבה מקומות לבדסמ. שולטים נשלטים שולטות ולנשלטות כמובן גם מתחלפים ומתחלפות
בדסמ לראות עיניי אינו תחליף לטיפול ובהעדר כזה צפויה פגיעה.
אז אם מגיע ממקום כזה מציע לך קודם טיפול. אחר כך בדסמ
עם זאת אפשר לשלב
השאלה הנשאלת תמיד מה את מחפשת בבדסמ . למה הגעת לבדסמ ומה מחפשת להשיג כאן.
כשיהיו לך את התשובות האמיתיות לשאלות אלו. תוכלי למצוא מה מתאים לך בבדסמ.
ראיתי שכתבו כאן שמפאת גילך הצעיר ינצלו אותך.
אז אלו שבאים לנצל לפחות אני לא רואה בזה קשר לשליטה ובדסמ
כשולט לפחות אצלי. אני מעניק לא פחות מהנשלטת.
אם זה מקום לשחרר אם זה מקום להתחבר למה שהיא.אם זה תמיכה ועוד
שליטה להזכירכם לא מדברת על סקס או סאדו מאזו . סשן זה לא עונש זה פרס ( לפחות. איך שאני רואה זאת)
לא מכיר אותך ואת המניעים שלך
את זו שצריכה לענות לעצמך קודם כל ואחר כך לשולט שתבחרי בו( לפחות זה מה שהייתי מבקש ממך)
Firebird
לפני 6 שנים • 16 בספט׳ 2017
Firebird • 16 בספט׳ 2017
את התגובה הכי נכונה כתבה לך נשלטת נחשקת,
צאי מכאן ותגדלי קצת, תחיי, תעשי דברים עם עצמך ואחר כך אם בעוד עשר שנים או קצת פחות תרגישי שזה מה שאת רוצה תמיד את יכולה להיכנס לכאן או לכל מקום אחר בו תמצאי את הייעוד שלך...
אל תשארי כאן, יש כאן יותר מדי זאבים שמחפשים שיות תמימות כמוך והם רעים ואכזריים מאוד...
Red stormy
לפני 6 שנים • 17 בספט׳ 2017
Red stormy • 17 בספט׳ 2017
אני אנסה לנסח תגובה , כרגע אין לי איזה משהו שמנוסח טוב אבל אשתף בחוויה שלי בנושא.

אני עברתי תקופה קשה (8 חודשים בערך) שגרמה להידרדרות נפשית אצלי, זה התחיל מפציעה שהשביתה אותי כמה חודשים בבית, המשיך לפגיעה מינית שחוויתי תוך כדי הפציעה , המשיך לקשר עם שולט ששיקר עלי ושבר גבול שלי ועבר לקשר ששבר אותי.. סיימתי את התקופה הזאת באשפוז אחרי ניסיון התאבדות (שגם הוא הגיע אחרי שנדחקתי לשם אני לא אכנס לפרטים), חוויתי יחסי "שליטה" שהורידו אותי למטה, לא הייתי במקום שהייתי מסוגלת להגן על עצמי, הייתי במקום רע ומזעזע..
מקום שבדס"מ לא טוב לי (אם היה לי שולט קבוע לפני זה אחרת) אבל הליכנס ממקומות כאלה לקשרים זה היה רע עבורי זה שבר אותי לגמרי ..

היום אני בתהליך אינטנסיבי של החלמה, אני לא עושה סקס, לא עושה סשנים, לא יוצאת למסיבות.. כרגע מתנתקת מכל זה, כי יודעת שאם אעשה אשאב למקומות שאני עלולה להיות מנוצלת בהם ומקומות של פגיעה.

כרגע אני מטפלת בעצמי נפשית, מטפלת בטראומות שלי, ושאני אומרת מטפלת אני מתכוונת לזה, העלתי את הפגישות אצל הפסיכולוגית , אישפזתי את עצמי, נרשמתי לחלופה אשפוזית שמתעסקת בטראומה על רקע מיני ומטפלת בעצמי מול עצמי..

בהתחלה חשבתי להתנתק לגמרי מהבדס"מ למחוק את הצד הזה שבי רק לא להיפגע שוב, אבל הבנתי שזה חלק ממני, חלק משמעותי בי ואני לא מוכנה לדכא אותו ולמחוק אותי. אני כן מטפלת בעצמי כדי להגיע למקום מספיק חזק, מספיק יציב, מספיק בריא כדי שאוכל להתמסר, התמסרות מלאה ואמיתית , שאוכל להכיל ולהיות מוכלת ושהמקום הזה יהיה בריא ומשמעותי עבורי כמו שאני רוצה וצריכה.

אני נשלטת נהדרת (אני לא נוטה להחמיא לעצמי להפך תמיד יורדת על עצמי אבל לומדת לפרגן לעצמי כשצריך), וכשאני מתמסרת אני מתמסרת עד הסוף, אני מענגת, אני אכפתית, אני טובה ואני נותנת את עצמי .. המקום הזה יגיע כשתהיה לי שליטה, כשאהיה חזקה כדי שיהיה לי מה למסור .. ולא ממקום נמוך וכואב שימשוך אותי עוד ועוד למטה .

כשאני במצב מאוזן וטוב ובקשר עם שולט שרואה אותי ואת צרכיי אני מועצמת, אני מתחזקת, אני שלמה, אני חיה, אני מפיקה הנאה משליטה מנטלית ופיזית , אני נכנסת לסאב ספייס מטורף ומגיע לחוויות מטורפות פיזיות, מיניות, מנטליות ונפשיות..
יש לי צורך בשליטה, יש לי צורך בכאב, יש לי צורך בהתמסרות, בריצוי ובעינוג וזה עושה לי טוב כשזה עם הבן אדם הנכון ומהמקום הנכון , יש בבדס"מ הרבה דברים נפלאים עבורי , וזה חלק בלתי נפרד ממני העולם הזה אבל אני יודעת שיש דברים שלא טובים לי כרגע לכן לא עושה אותן.
הוריקן44

Re: התלבטות?

הוריקן44 • 17 בספט׳ 2017
חתלתולה נשלטת כתב/ה:
מאוד מתעניינת, בעיקר מצד הנשים הנשלטות כאן
איך לדעת שנכנסת לעולם הזה מהסיבות ה"נכונות"
דהיינו, האם הצורך בכאב והשפלה לא נובע מבעיה נפשית חמורה שכדאי לפתור לפני שמתפנים לעסוק בנושא בהנאה
ובכל, האם יש סיבות "נכונות" או "לא נכונות"

אשמח לדעתכן בנושא

יש דרך מאוד פשוטה לדעת:
קצת אינטלגנציה רגשית עוד לא הרגה אף אחד.
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 17 בספט׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
לא נשלטת, אז מקווה שזה בסדר שאני עונה.

לדעתי אם מישהי (או מישהו) ניגשת לשליטה בשביל לברוח מבעיה במקום לטפל בזה, בשביל לפגוע בעצמה או במישהו אחר, בדס"מ לא יטיב עמה.
זה לא תחליף לטיפול אמיתי ומקצועי, ולצערי יש אנשים (לא כולם, כמובן. אבל הקומץ הזה מספיק בשביל לעשות הרבה נזק) שבוחרים בצד השולט בשביל לנצל במסווה של "להיות מנטורים" שמבטיחים מזור לכל צרותייך על מנת לגרום לך לפתח בהם תלות לא בריאה, כי הם יודעים שאם יש לך בעיות יהיה לך קשה להתנתק מהם.
בשביל להימשך לבדס"מ לא חייבים להיות עם בעיה נפשית או לעבור איזו טראומה, יש לזה הרבה גורמים וסיבות.
אבל אם הסיבה היא משהו שיגרום לאדם להזניח עצמו או לפגוע בעצמו (או באחר), מוטב שיטפל בעצמו על מנת שיגש לבדס"מ בצורה בריאה.
בצורתו הבריאה בדס"מ יכול להביא אנשים לשיאים חדשים מבחינה רגשית ושכלית, אבל לשם כך צריך להיות קודם כל יציב ושלם עם עצמך (עד כמה שניתן, הרי אף אחד מאיתנו לא מושלם).

מסכים עם כל הנאמר, אבל מסתייג מצירוף המילים "להיות מנטורים"
לא כל אחד שקורא לעצמו מנטור - הוא בהכרח בא מכוונה לנצל.
ברגע שהכנסת את צירוף המילים הזה לתגובה שלך, יש כבר אנטי לכל מי שקורא לעצמו מנטור.
בואי נגיד שגם "שולטים" יכולים לנצל. לא רק מנטורים.

ואני מתייחס לשימוש בצירוף המילים עצמו, לגופו של עיניין - כל מה שאמרת כאן - נכון ואני מסכים איתו.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 בספט׳ 2017
זה לא קשור לכינוי או לתואר אלא ליחס של אותו "שולט", שמציג את עצמו כסמכות בלעדית על הוראת הבדס"מ מטעם עצמו.
והאמת שהם לא קוראים לעצמם מנטורים באופן מילולי אלא מתנהגים ככאלו ושלא בצדק (ולכן השתמשתי במרכאות).
הרי אף אדם לא יכול לדעת הכל על הכל, ואפילו לא הכל על בדס"מ (כי הוא אינדיבידואלי מאוד) ומי שאומר אחרת מתיימר.
ומי שמתיימר ככה מול נשלטת חסרת ניסיון בדר"כ עושה את זה בשביל לגרום לה לחשוב שהדרך וההשקפה שלו הן היחידות ועליה לציית לו ולוותר על כל העקרונות שלה אחרת "היא לא נשלטת אמיתית".
לדעתי, נשלטת שרוצה ללמוד על העולם הזה לא צריכה להיות תלויה בחסדיו של שולט זר שהיא בקושי מכירה וכבר דורש ממנה ציות טוטאלי, אלא לחקור עם עצמה את העולם הזה בהדרגה בעזרת קריאת חומרים, יצירת ידידויות בקהילה ורק לאחר מכן כשהיא הבינה שלכל אחד יש את הבדס"מ שלו ויש דרכים מגוונות אליו היא תוכל לבחור בקשר שמתאים לה באמת במקום שלהתגמש עבור מישהו שרואה בה זיון קל תוך כדי שהוא מזיין לה את השכל.
God​(שולט)
לפני 6 שנים • 18 בספט׳ 2017
God​(שולט) • 18 בספט׳ 2017
הצורך הנכון הוא לא הצורך בהשפלה, וכאב אלה הצורך בשליטה ואיבוד שליטה, ההשפלה באה על מנת לגדר להגדיר שליטה לרוב לפעמים גם על מנת להעצים את החוויה , כאב בא על מנת להעיף אותך הגוף והנשמה מחוברים. האם זה נכון? פשוט זה אלמנטים של נורמות ידועות בתוך התמהיל הבדסמי.
למשל אני לא הבנתי בהתחלה את עולם הקושרים נקשרים.
אחד הדברים הכי יפים והכי מגדירים שולט נשלטת הוא מה קורה אחרי הסשן לפני הסשן במהלך רצף החיים הרגיל איך שם השליטה באה לידי ביטוי ופה ניתן חדעת אם זה נכון או לא בשבילך ולאן היא מובילה.
חשופית שתוקה​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 24 בספט׳ 2017
ואני רק שאלה.

מה זה משנה?
האם באמת זה משנה מה השורש של זה? מהיכן זה מגיע?

אם זה מרטיב אותך- אז זה כאן. כלומר זה שלך -בדסמ (בחצי חיוך אספר לך שהיה שלב בחיי שבטעות חשבתי שזה בטח ירטיב את כולם. אבל מה גודל ההפתעה שציפתה לי עם ההבנה שיש כאלו שנתרעים, נגעלים, ומה לא. )

אני אומרת כך-
(בנימה בן גוריונית משהו)-

טפלי בגוף ובצרכיו, כאילו שאין עכבות נפשיות,
ובמקביל,
טפלי בעכבות הנפשיות ובטרדות שיש לך, כאילו הגוף לא שותף שם.

מאחלת לך , במהלך המסע הזה, תשובות לכל השאלות.
והצטלבות בריאה בין הגוף לנפש.