בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נאצים זה סקסי"

כותב לך
לפני 6 שנים • 18 בספט׳ 2017
כותב לך • 18 בספט׳ 2017
אתם רואים שבנט צדק - קצת לימוד על ערכים לא היה מזיק לכם
אם במקום מתמטיקה,אנגלית,מדעים וכל שאר השטויות הייתם מקשיבים קצת לאנשי חב"ד לבנות השירות לאומי היו לכם ערכים.
לא הייתם מעיזים לפנטז על נאצים!!!!

בכל מקרה תלמדי מח"כ גואטה איך הוא לקח אחריות והתפטר- אני מציע לך להתפטר מהכלוב icon_smile.gif

שיהיה לכם יום רטוב ורצוף פנטזיות
אריאל M​(אחר)
אריאל M​(אחר) • 18 בספט׳ 2017
סליחה שאני משווה מונה.

אבל כל הדיון הזה מזכיר לי את ימי ש"ס ו"מרן"
העליזים..

שכל פעם אחרי התבטאות של ה"מרן"
הדובר יוצר לתקשורת ומסביר: ש"כשמרן אמר שהם בית זונות,וכושילאמשלהם, וקקה בידיהם.

הוא בעצם התכוון.
שהם דווקא אחלה אנשים, פשוט הם התנהגו בצורה לא נאותה"

(הומור וזה)
subservient​(נשלט)
subservient​(נשלט) • 18 בספט׳ 2017
מזכיר את המשפט הכי פוליטי "דבריה הוצאו מהקשרם"
בחיאאאאאאת.....כל זמן שהטמטום על קצה הלשון ניתן לשלוט בו אך משיצא אדון הוא לעצמו ואל לה להלין על התוצאות
בגלל אנשים כמותה חכמים אמרו סוף מעשה במחשבה תחילה
מעניין אם לשסות כלב זאב שיקרע בבשרה המבאיש זה סקסי
דיייי העיסוק בזה גוזל תעצומות נפש רבות
וזה גבול האיפוק שלי
israelislave
israelislave • 18 בספט׳ 2017
1) כן יש משטרת מחשבות, בכל העולם, גם בישראל, וגם באתר הזה.

2) אין דין אחד לנשים ולגברים. אותן פנטזיות תישפטנה בצורה מגדרית

3) הנאציזם זכה ללא מעט איזכורים בתעשיית הסקס... גם היום נמכרים ברחבי העולם "מדים" וכובעים שיותר ממרמזים על הנאציזם, נעשו כמה סרטי ארוטיקה כשהנרטיב בעלילה זו נאצית מנהלת מחנה עבודה, סדרת ספרי ארוטיקה "גולאג" ועוד.

בעולם הנאציזם נתפס אחרת מאשר אצלנו, יש רבים שמתחברים לצד התיאטרלי של הנאציזם, הרקע הגרנדיוזי, הכוחנות, מגפי העור, האכזריות, חוסר האונים של הקורבנות ועוד. קח את התפאורה, החלף אותה ברקע אפריקני, כדוגמה, ותקבל פנטזיה די מקובלת.

מה שלגברת בינה לבין עצמה, עניינה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 18 בספט׳ 2017
לי יותר מפריע לקיחת דברים אישיים שמישהי כתבה בבלוג האישי שלה
והעברתם לדיון ציבורי בלי לשאול להסכמתה ותוך כדי הטחת ביקורת ושיימינג
רק כי הוא לא אהב את מה שנכתב בבלוג שלה.
מבחינת "מה דעתכם על זאתי? איזה עונש מגיע לה?"

אם רוצים לדבר על מוסריות/ערכיות/רגישות של הפנטזיה עצמה אפשר להזכיר את הנושא בכלליות
מבלי להגיד "ראיתי מישהי כותבת את זה והיא מגעילה אותי, מה דעתכם עליה?"

נ.ב:
בדורות הבאים, מישהו ישתמש בתירוץ "דור עשירי לשואה" כדי לנכס לעצמו את הרגישות לנושא?
לעומת אלה שלא היו להם סבתים וסבתות שם ולכאורה מרומז שהם פחות רגישים לנושא?
מי שלא היה שם - פשוט לא היה שם.
ולשמוע סיפורים במסגרת "הדור" זה לא כמו להיות שם.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 18 בספט׳ 2017
כשהיא כתבה "נאצים זה סקסי" היא לא חשבה על האידיאולוגיה הנאצית
ולא על תורת הגזע, מיין קאמף, השואה, המשרפות,מנגלה,רכבות,גטו,מקלחות בגז.
היא התכוונה שהנאצים בסרטי הפורנו זה סקסי.
דוגמא: אם אני צופה בסרטי פורנו על פי ספורי התנ"ך. ורואה סדרה של סרטים. סרט אחד ,סיפור
תיבת נח שבו רואים זוגות זוגות עולים לאוניה ומזדיינים בתאים. סרט אחר ספור בת שבע שבו רואים
את בת שבע מתקלחת על הגג ודוד המלך מאונן כשהוא לבוש בבגדי המלוכה וכתר לראשו.
או ספור אדם וחווה שבו חווה מאוננת עם הנחש ,כמו ציצולינה. או סיפור יוסף שנאנס ע"י אשת פוטיפר.
ואז אני חושב לעצמי, איזה יופי , וכותב בלוג עם הכותרת. "תנ"ך זה סקסי" .
פלייפול
פלייפול • 18 בספט׳ 2017
הוא כתב/ה:
Playfull כתב/ה:
הביקורת שלי היתה על עצם ההתבטאות. לפנטז מותר לכל אחד על מה שבא לו.
לכתוב באתר ישראלי "נאצים זה סקסי" , זה כמו להגיד לבחורה שנאנסה "אונס זה
סקסי".

גם אויל מחריש לחכם יחשב. קצת יורה לעצמך ברגל עם פוסטים מתבכיינים על אחרים.

אחד הדברים הטובים שבדסמ (לעומת חוג ידיעת הארץ) מאפשר הוא שחיטת פרות קדושות ועיסוק משוחרר עכבות בדברים הנחשבים טאבו
אכן נאצים יכול להיות מאד סקסי וגם אונס (פנטזיה די שכיחה ) אפילו למי שנאנסה (ויש לא מעט כאלה שנמשכות לתחום ליצור לעצמן חויה מתקנת)
בעבר יכול להיות "סקסי" מקור להנאה מינית.
אז בפוקס בלי שהתכוונת אתה ממש צודק- בקונטקסט של יחסי שליטה ופטיש- אונס ונאצים זה "סקסי"
והאתר נוצר לאפשר טקסטים כאלה.

אכן, גם אויל מחריש לחכם יחשב, השאלה מי כאן האויל. אתה תוקף (כמו כולם כאן) דברים שכלל לא אמרתי, וחצי אמת גרועה משקר. שים לב מה כתבת: "אכן נאצים יכול להיות מאד סקסי וגם אונס (םנטזיה די שכיחה)". לעזאזל, פנטזית אונס היא לגיטימית וגם סקסית (בחוגים מסויימים), אבל א ו נ ס הוא לא סקסי!! אתה באמת לא מבדיל בין הפנטזיה לבין המעשה? לגיטימי (אם כי מעורר תמיהה), לומר אני מתחרמנת מפנטזיות על נאצים. זה *לא* אותו דבר כמו לכתוב "נאצים זה סקסי"!

פנטזיה על נאצים היא מוזרה, אך לגיטימית, ומן הסתם מתקשרת לכל נושא השליטה, המדים, חוסר-האונים, וכו' המזוהים עם ההוויה הבדסמית. היה לי ברור לחלוטין שהכותבת לא אנטישמית, ולא מפנטזת על יהודים באושוויץ. מי שטוען שפירשתי אותה בצורה כזאת, מטעה בכוונת זדון. הבנתי מיד למה זה מתקשר ומאיפה זה בא. אבל הצהרה "נאצים זה סקסי" היא כבר חריגה ולא לגיטימית! לגיטימי לכתוב "יש לי פנטזיות מיניות על נאצים". לא לגיטימי לכתוב: "נאצים זה סקסי". ממש כמו שלגיטימי לומר: יש לי פנטזיות על אונס, אבל ממש לא לגיטימי לומר "אונס זה סקסי". היטיבה להסביר זאת חברה אחרת כאן:
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:

אבל כן, היא די מטומטמת שהיא כתבה "נאצים זה סקסי".
אף אחד הרי לא כותב פה "אונס זה סקסי". גם לא מי שמתחרמנת מסיפורי אונס, וגם לא מי שהגשימו עבורה פנטזיית אונס. כי אונס זה לא סקסי בשיט. אבל פנטזיית אונס זה סקסי, לפחות בעיני חלק מהבדסמיותים.

ואכן הפנטזיה, בפעם המליון, לגיטימית ביותר, וכמו שכתבת בעצמך, נשים לעיתים מגשימות פנטזיה כזאת עם בן-זוג, בתור חוויה מתקנת. אבל אף אחת מאותן נשים לא באמת חושבת שאונס זה סקסי!

במקום להתצטרף ללינץ', לייחס לי דברים שלא אמרתי, ולהוכיח אותי על כך, תחשוב קצת. תקרא מה כתבתי ותנסה להבין. במקום זה אתה ועוד רבים כאן חושבים: "אה, הוא רוצה לעשות כאן משטרת מחשבות, בואו נסתום לו את הפה"

הבנת, חמור קופץ בראש?
אפסון מאותגר עקבים​(נשלט)
לדעתי הדיון הזה הוא ארוך ומייגע.

אילו הייתה לך כוונה טובה וטהורה היית מגיב לה בפוסט או שולח לה הודעה וזהו.

על פי האופן שבחרת להגיב ואופן התגובות שלך אני יכול להגיד לך שזה ממש גועל נפש מצידך וגובל באובססיה.
נח השישי
נח השישי • 18 בספט׳ 2017
אונס זה סקסי
פלייפול
פלייפול • 18 בספט׳ 2017
Mary Jane כתב/ה:
Playfull כתב/ה:
["

זוכר את אותה תובנה שהזכרתי, ולא רציתי להרחיב עליה כאן? לדעתי יש מקום לתהות אם גם חלק מהפעילויות הבדס"מיות אינן לגיטימיות, וזאת למרות שהן נעשות בהסכמה. לעיתים, ביזוי והשפלה של אדם בידי רעו, הוא סוג של ניצול, גם אם המושפל מסכים ואף נהנה מכך.

עיין למשל במה שכתוב כאן: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=595960&blog_id=94430

האם התנהגות כזאת צריכה להיות חוקית בכלל? אם גברים היו עושים זאת לאישה, היו צולבים אותם בכיכר העיר.

העיפו אותך מהכלוב וחזרת בכינוי חדש על תקן צנזור שנדבק לטקסטים של נשים ומתחיל לבלבל את השכל בדבר מה חוקי ומה לא? מזוכיסט משועמם, במקרה? חסרה לך תשומת לב, להיות במרכז של משהו? כי כך לא מתנהג אדם שכואב את זכר השואה. כך מתנהג נודניק שנטפל ומוציא דברים מהקשרם, שמעמיד פני תם ועל הדרך לא בוחל באמצעים. כמובן שטרולים לאורך השרשור קופצים על ההטרלה כמוצאים מזון רוחני רב. עלוב. מכל מקום, יש חוק בשביל זה. החוק משרטט את גבולות חופש הביטוי ולא הדעה שלך או הניסיונות לבייש כאן אנשים בקשר לנטיותיהם (לחילופין, מי שתפקידו להכריע הוא מנהל האתר, בהתאם לשיקול דעתו).

באתר הזה, נכון לעכשיו, יש חופש לחברות לכתוב ולהתבטא בקשר לסטיות או עוררות מינית מנושאים שאינם בקונצנזוס - כולל נאצים/פשיזם, כולל שלוש נשים שבסבבה שלהן מזמינות מישהו כדי לירוק עליו. כל הפלטפורמה מושתתת על הרעיון. הגבולות, לפי מיטב הבנתי, לא כוללים ולא אמורים לכלול את הדוגמאות שהבאת.

הניסיונות להשוות את המקרים הנל למקרים קשים של פגיעה בחפים מפשע ללא אלמנט הסכמה - מעוותים ואינם במקומם. אנשים כאן דוחים מעליהם בשאט נפש, ובצדק, כל מה שלא כרוך בהסכמה בין בגירים. ההסכמה העקרונית בין בגירים משרטטת את גבולות המותר והאסור, גם כאשר זה נוגע להתבטאויות שנויות במחלוקת. כך, אין כאן בעיה לכתוב על פנטזיה לקחת חלק במשחקי אונס, או על השתתפות באקט כאמור, כשברור לכולם שמדובר במשחק בהסכמה. יש בעיה חמורה לכתוב בשבח אונס. אנחנו לא מפלצות.

אז עכשיו עברת לפסים אישיים? יכולת הכתיבה שלך מרשימה, יכולת הקריאה קצת פחות, ובכל זאת אענה לך, מתוך תקוה שתצליח להתנער מהאיבה כלפי, ולהבין טוב יותר למה באמת התכוונתי:

1) לא זרקו אותי מהכלוב. היה לי כאן באמת משתמש, שכמעט ולא היה בשימוש, ושכחתי את הסיסמא. גם לכלוב וגם למייל שממנו נרשמתי, ולכן פתחתי פרופיל חדש. אם את לא מאמינה, את מוזמנת לשאול את המנהלים כאן.

2) לגבי אותו פרסום עם שלושת המכשפות, דווקא הדגשתי שהוא חוקי, ושהוא נעשה בין בגירים. העליתי תהיה, אם סיטואציה כזאת היא מוסרית, ואם היא אכן ראויה להיות חוקית. לא כל אקט בהסכמה בין בגירים הוא חוקי! זנות, למשל, היא גם בהסכמה בין בגירים, ועומדים להוציא אותה מחוץ לחוק, (או שהוציאו כבר) בנימוק שלמרות שיש כאן הסכמה, זאת לא *באמת* הסכמה, אלא יש כאן ניצול מצוקתו של מישהו אחר. וזה בדיוק מה שעלה בדעתי כשקראתי את הפרסום בבלוג ההוא: חבורת סדיסטיות מתעללת במישהו, בהסכמתו המלאה. נכון, הוא לא עושה את זה כי הוא מכור לסמים והוא צריך כסף, אבל יש מקום לשאלה אם אין כאן ניצול. מדובר במזוכיסט שנהנה שמשפילים אותו. אכן מוכר ולגיטימי. אבל כשקוראים את הפוסט, את התיאור הכל כך גראפי, מבזה ואכזרי, אי אפשר שלא לשאול את עצמך אם אין כאן ניצול לרעה של אותו מזוכיסט. יתכן שלא, ויתכן שכן, וזה פותח פתח רחב מאד לדיון של מה לגיטימי בבדסמ ומה לא, שכלל לא קשור לדיון הזה, והתכוונתי לפתוח בכלל שרשור אחר בנושא.

אם נחזור לנושא המקורי, בסיפא של דברייך כתבת: "יש בעיה חמורה לכתוב בשבח אונס. אנחנו לא מפלצות". ואני מסכים מאד. וזה היה נושא הדיון מלכתחילה: לגיטימי לכתוב "יש לי פנטזיית אונס". לא לגיטימי לכתוב: "אונס זה אחלה", או "אונס זה סקסי". בדיוק באותו אופן לגיטימי לכתוב "יש לי פנטזיה על נאצים", אבל הרבה פחות לגיטימי לכתוב "נאצים זה סקסי". הרי ברור לי שאת וכל השאר שתקפו אותי יודעים היטב שלא חשבתי לרגע שהיא אנטישמית, או נאצית, או מתענגת על מחשבה של יהודים המובלים לטבח ולא ניסיתי להציג אותה כמי שחושבת כך. ברור (במיוחד בקונטקסט של הפורום הזה), שהיא התכוונה למדים, לשליטה, לחוסר-האונים, ושאר החומרים שמהם עשויות פנטזיות בדסמיות, (וגם סרטים ארוטיים, כפי שכבר העירו). הפנטזיה מוזרה אך לגיטימית לחלוטין. ההתבטאות שלה, כפי שנכתבה, היא לא לגיטימית כלל וכלל, ממש כמו שאונס הוא לא לגיטימי. נאצים זה *לא* סקסי, זה רוע טהור ומפלצתי ואיום ונורא. לפנטז, ולקחת את זה בדימיון למקומות של שליטה, זה לגיטימי לחלוטין, אבל זה לא הופך את הנאצים ללגיטימיים או סקסיים.

אני מקווה שאת והשאר שקוראים את זה מבינים יותר טוב את כוונתי, ותפסיקו לנסות להוציא אותי כטרול מציק ומתנשא. זה לא מה שהיה כאן.